Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
31. aug 2006

Ahojte, ja som zase tu...nastupila nocna s(z)mena 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

cau fesanda 😵

csikike
31. aug 2006

ahojte zabiatkovci 😀 , co dnes zarezavas?

zab_ka
autor
31. aug 2006

hej, doplnam davku zavislosti 😀 zabiatko je tisko, asi sa mu este nechce na svet 😉
co ty robkas takto vecer?

zab_ka
autor
31. aug 2006

inak co som to citala za dzem s vodkou? to je co, to pocujem prvy krat, ale aj ja chcem taky 🙂

csikike
31. aug 2006

aaaaaaaale, manzel isiel do roboty, tak som ho bola odkopnut na autobus a teraz sa nudim...tak som mrkla ci tu nahodou nebludis...a co nevidim, ty v robote 😀

csikike
31. aug 2006

z dalsej davky ti mozem odlozit flasku 😉 ako ste z bytikom, nemas foto?

zab_ka
autor
31. aug 2006

😀 no vidis, apon s aja nebudem nudit, este nieco vyse hodiny 😠
tak co ako sa vam dari? nam vraj dnes dorazila linka do BA, tak sa tesim 🙂 sice sa pocka aj na matrac, ale apson vieme, ze treba ist nahanat obklad do kuchyne

csikike
31. aug 2006

super, takze je to skor ako vam povedali, nie? Mala prist az niekedy v strede septembra, ak sa dobre pamatam... 😕 , a co dvere, uz ste zohnali? My sme na tom biedne...zajtra ja sparujem chodbu a kupelnu dokoncim a drahy ide zarabat rohy, aby boli pekne...dnes sme dovliekli z baumaxu dalsie 3 vrecia baukleberu... 😀 , ale kupili sme krasnu lampu do obyvacky, kos na pradlo (lebo teraz mam modry a ten sa mi do hnedeho hajzlika nehodi 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

aj my sme maly modry a kupili sme krasny biely (mozno rovnaky 😀 ), niekde som ho videla na foto, pohladam
dvere nie nemame, nic im neprislo ☹ a potom bol u nas otec a robili sa zvysky soklov a staval sadrokarton, ale v utorok sme zacalli zo skladanim nabytku 😵 uz mame postel , stol a skoro skrinu, len je tazka a ja ju nevladzem s milacikom postavit, tak cakame na silneho chlapa, co pomoze 😀

csikike
31. aug 2006

teda, tak vam to super ide,nestacim chvalit...my este o posteli ani nesnivame 😔 , ozaj pracku uz mate vybranu? Kedy budem vieit foto? Tiez si kupila v baumaxe ten kos na pradlo? Stal 299.-?

zab_ka
autor
31. aug 2006

nie nas stal 400 tusim, foto o chvilu, musim mat na ne cas a pokoj, ale este dnes to bude

no nemam s acim chvalit, moc sa mi nepacia parkety 😔 (uz sa nevyjadrujem) a aj steny nie su ake by som si predstavovala, vy ich poctivo stierkujete, my nie (ale zase uz mam toho plne zuby a nech je pokoj!)

csikike
31. aug 2006

preco sa ti nepacia parkety? Ja este len rozmyslam ci si ich dam vobec prebrusit a nalakovat, su pekne, prirodzene, mne sa pacia aj bez uprav, len manzel vymysla... 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

su tam fugy 😔 , a to ma rozculuje, inak to spravili pekne, len povedali, ze to nevadi, ak su tam diery a ze piliny sa otial casom aj tak vysuchaju ...ale vyzera to zle a mna mrzi, ze som si nedupla, ze chem koberec
tak teraz, kde nebude nabytok, musime vymysliet ako na tie spary, cim ich upchat

csikike
31. aug 2006

je na to taky tmel, ktory kupis v rozmych farbach, aspom ja som tu videla, maju ich v takej plechovej, gulatej krabicke a cena okolo 55-60 Sk, ak sa dobre pamatam.
Nase su celkom fajn, len zriedkavo je fuga a to sa vraj da tiez porobit, ak odstranis listu na okraji a vrazis tam drevene kliny, v tych miestach kde je fuga...aspon takto to mi to vysvetlili

zab_ka
autor
31. aug 2006

no ved ja som si tiez myslela, ze sa to tak bude robit, ale evidentne, to sa im nechelo
dik, takze budeme hladat tmel 😉

csikike
31. aug 2006

ale ved tie parkety su krasne 😉 , my mame asi iny, zatial je v aute...ak ho neukradnu... 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

csikike, ano odfotila som krasnu cast 😀

csikike
31. aug 2006

a vidim, ze mate v izbe tie polystyrenove listy hore medzi plafonom a stenami, to chcem aj my, nech nemusime robit pekne rohy 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

csikike to nie je polystyren 😉 , to je origos (otec sa nad tym rozplyval, manzel nadaval, ed to maloval a mne sa to prosto paci 😀 )
ja sa teraz babrem zo spodkom (kde sekali elektrinu nechali fugy), sadrujem a stierkujem, zajtra sa chystam to omalovat, snad to bude vyzerat k svetu, lebo zatial ani moc nie

vy co uz ste sa rozhodli ake farby kam?

csikike
31. aug 2006

len sme sa dohodli, ze hajzlik nebude taky so skrukturovanou omietkou, ale obycajny...
to je super, som myslela, ze ste si kupili tie polystyrenove blbosti ako aj mi...da sa s nimi dobre zakryt ak chces mat plafon inej farby ako steny... 😀 ale asi tie polystyrenove su praktickejsie, lebo sa to len prilepi a az potom to zatries...ale musela to byt pekna baracka 😉 , ale vysledok stoji zato 😉
teraz vaham nad spalnou ci do oranzova alebo do zelena

zab_ka
autor
31. aug 2006

neviem, ci je oranzova vhodna na spalnu, pre mna je to prilis energicka farba a mozno by som nevedela pri nej zaspat, ale zase izbu krasne preziari
uz sa tesim na kolaudaciu u vas, to budem mat ako muzeum 😀 (ak mozem prist obkukat potom 🤐 )

csikike
31. aug 2006

jasne, ved uz aj v pracovnej faze som ta volala, ale nechcela si, neboj nedali by sme ti nic robit 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

chcela, len nebolo kedy 😉 nebojim, niektore veci mi uz aj idu 😉 meststka slecinka sa comusi priucila 😀 a sparovanie si myslim, ze mi ide dobre 😉 (este ma cakaju zvysky, bleee 😝 )

csikike
31. aug 2006

uz aj ja reagujem na to tak, bo minule som po tme robila...drahy namazal a ja som behala s handrou a suchala co som videla a este aj to co nie... 😀 , ved ked budes najblizsie v SA, tak sa ozvi a radi ta povodime...ale zazraky necakaj...vyzera to tam ako po bombardovani

zab_ka
autor
31. aug 2006

bola som vcera ☹

zab_ka
autor
31. aug 2006

neviem kedy prideme, akurat si s muzikom pisem, ze este buduci tyzden makat a potom si dat volno, ale ako nas poznam opat tam nieco bude a do sale nepridem (ale ja uz som out)

csikike
31. aug 2006

☹ , a to si nemohla smsknut...som bola aj sama doma ...mame fajny jahodovy liker 😀

zab_ka
autor
31. aug 2006

mnaaaaam, no bola som rada, ze som bola, potrebovala som aj s ocinom hovorit a ten mal pre istotu 16tku, tak som ho ani nevidela
a marne som dufala, ze pojdes na vlak 16.16 vcera 😀 (ma to napadlo, az ked som sedela, reku ved v sali uvidim)
a celkovo vcera bol divny den

csikike
31. aug 2006

no vcera som zdrhla o 14.16 😀 , ale kludne si mohla brnknut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre