• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Pokiaľ dobre viem kurz yamaha je momentálne rozbehnutý - keď sa prihlásiš chodíš každý týždeň, ale možno sa dá dohlásiť to sa treba spýtať šéfky Mirky Mikulovej pokiaľ by si chcela dám ti na ňu číslo. Ale čo presne na hodine robia to tu nebudem písať, lebo ja nechodím s malým . Chodí napr. sonenschein, alebo aj Angelinka chodila tak hádam napíšu ako to prebieha :wink:
13. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Miska, si zlata.
14. mar 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj elenita,my sme chodili.Od noveho roka nechodime.Treba sa spytat nato,vzdy vo stvrtok to prebieha,chod tam osobne za tou babou,a pokial bude mat volne,si myslim ze vas zoberie :wink:
14. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes do MC nejdeme, pride nam stolar montovat nabytok o piatej. ajojte :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky.
My sa dnes zasa chystame do MC.
Bashka, snad nabuduce sa stretneme :wink:
Miska, Vy ako?
17. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angellinka, Este to som sa chcela spytat, ako ten kurz vlastne prebiehal? Co ste sa tam ucili? Rytmus, basnicky, pesnicky alebo? A ako dlho ta jedna "hodina" trvala? kolko sa za to platilo?
Pisem strasne choaticky, lebo mi tu pobiehaju deturence a kazdu chvilu ma odtahuju od pc.
Snad este budem mat cas si precitat niekedy odpoved :wink:
dakujem papa
17. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chceli by sme dobehnúť tak snáď nám do toho nič nevlezie :wink:
17. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, tesime sa :slight_smile: ja asi nabehnem zas aj s manzelom :wink:
17. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čo maminy nejako sme stratili chuť do písania? :wink: :grinning: Čo máte nového? My nič a tak to vyzerá , že ani vy, alebo nestíhate od drobcov? Dneska sme boli v hralalande parádička to počasie. Fabio sa hral v piesku. Tak sa teším, že už sa dá takto tráviť čas.
22. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa nabuduce urcite radi pridáme :wink:
22. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita-jedna hodina trvala nejakych 40 min,baba pustala pesnicky,a zaroven spievala.Bolo to formou hry a my sme sa museli zapajat samozrejme.Dostali sme domov aj CD-cko,a to som malemu pustala,uz to pozna,je mu to zname..

michel-aj my urcite zabludime do hralalandu,my chodievame za acko na piesok,aj hojdacka je tam..ale tam je zas smykalka.
Zajtra urcite nie,idem cvicit,tak maly je cely den u nasich,ale stvrtok-piatok urcite
:wink:
22. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej jaku dobru foto mam :sunglasses:
22. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo otras tento novy kon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam z toho akurat tak dobry gulas a nechce sa mi hladat vsetko...

Juuuuu, stary dobry hralaland, aj jeden aj druhy, to my tu take nemame
...ale za Ackom je pohodicka pohodova, tam dojdeme aj peso, uz sa mi nechce trajdat s kocarom

Noooo angel, fesanda si :dizzy_face:
22. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko všetky. Mne sa celkom pozdava tato verzia, len skoda, ze to tu nebolo skvor. Vsetko treba hladat ako pise bashka.
Tak my sme boli vcera plááávat. Tak sme to zvladli perfektne. Rodičia boli unavenejší ako náš syn :grinning:
24. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky! chysta sa niektora z Vas dnes poobede do MC?
Ja zvazujem, ci ist alebo nie...vonku je krasne, ale zas je tam aj to ihrisko, tak aj tam by sa asi dalo ist, nemuseli by sme byt zavreti dnu....
skrutka, to aj my tak vzdy dopadneme :slight_smile:
Po kazdej ture sme uplne hotovi, lennase deti su cule ako rybicky :grinning:
24. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nejdeme, tu nam je taaak dobre :dizzy_face:

pocujte Salanky, uz skoncili tie velke kontajnery na odpad co byvali kade tade rozmiestnene? Nemate niektora ten rozpis?
24. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani my dnes nejdeme. Ozaj čo sa týka odúčanie od plienok - Fabio veď viete aký je vzdorovitý takže nikdy neobsedel na nočníku dokonca tam vôbec nesedel. Potom som ho dávala len ráno vypišať na záchod na sedátko. Sám začal cez deň hovoriť, že tam chce sedieť, ale len niekedy a zase niektoré ráno som ho tam nedostala vôbec. Tak som to neriešila. Ale dnes pobehuje po byte bez plienky a vždy, keď mu treba pišať tak uteká na záchod. Asi na tom niečo bude , že netreba nútiť, ale musia to pochopiť. Určite bude ešte plienkovať, ale dôležité je , že chápe o čo ide a čo po ňom chcem.
24. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela, gratulujem, k odplienkovaniu :wink:
24. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dieta si uz rok nesadlo na serbel...a co zabijem ju? Ale jak zacne teplo uz aj ide do gatiek na dvor a hadam to pride samo...akoze nemam problem s plienkami dokedy bude potrebovat, dobre si spravila Michel, ze si ho nechala, Babule to tiez este nedochadza, kludne by behala s posratou plienkou aj cely den, takze tu tiez este neni o com. Aj csiki s tymi latkovkami, to je tiez asi iny pocit chodit v mokrej plienke ako v pamperske, ze. No ale my pohodlne maminy :grinning: :grinning: :grinning:

No a dyk, nenapisete mi kde su tie kontajnery niekto? Ze dík :dizzy_face:
25. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bashka :sweat_smile: Tak ti odpoviem ja :grinning: Občas zablúdim aj do STM Šaľa. Tie kontajnery už odniesli. Boli vyložené tuším od štvrtka a zdá sa mi, že do pondelka. My bývame na konci Šale blízko želez. trate a Váhu v RD a tu ich bolo asi šesť. Pá pá
25. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj ten nový koník, musím si zvyknúť :wink:
miška gratulujem k úspechu s wéckom :slight_smile: môj malý tiež nechce sedieť na nočníku ani minútu, a keď sa ho opýtam, či má kaka v plienke, tak povie, že ee... tiež by bol najradšej pokakaný celý deň :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááj to aj Fabio by bol schopný niekedy stráviť v kake celý deň, ale zase už mu to dochádza a príde k vani a chce si umyť riťku. Ešte mu to aj ukážem :grinning: a on bééééé kaka povie :grinning: A potom , keď zabalím plienku do sáčku tak má z toho šou , že ju môže hodiť ako loptu čo najďalej , lebo smrdí :grinning:
Bashka -sorry, ale vôbec som neregistrovala , kedy tu boli tie kontajnery, ale tie rozpisy skús najsť na webovej stránke Śaľa
:wink:
25. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel, praveze tam to neni...vcera som to hladala. Asi uz je po tom. Ale viem, ze to trvalo asi mesiac a prenasali ich po tyzdni. No nist. Ale zas som sa tam dozvedela, ze pred MsU mate mlieko kazdu stredu, volakedy si pridem nacapovat :slight_smile: Mnaaaaaaaam, to bude urcite este lepsie ako plnotucne :slight_smile:

Inak co je zaujimave, ze Barbi nemoze vidiet, ze plienku zahodim do kosa, to akoze strasny plac..."tak teda ja som si to sama nakakala a ty mi to zahodis do kosa?" :angry: :grinning:
25. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka hehe, to som teda zvedavá, ako potom tie plienky vyhadzuješ? :grinning:
25. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Basi, este to tam je ako jarne upratovanie http://sala.sk/cms/index.php?id=1999 no bude uz len vo Veci
25. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda monchis, no co som slepa? Som sa tam hrabala asi hodinu, super, dakujem ti, aj Veca pomoze :dizzy_face:

ivica, no nenapadne...ale inac je to vraj normalis, ze to deti fakt beru ako nejake svoje dielo :slight_smile:
25. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som ani nepočula, že mlieko budeme mať v stredu. To fakt? to si sa kde dočítala? :wink:
25. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera bolo na namesti,capovali mlieko cerstve a budu kazdu stredu :wink:

Csiki IP :wink:

Bash-tusim este su kontajnery po Sali,videla som pri hlavnej ceste z Ga
26. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uz dali kontajner aj nam, vcera vecer mal len prist a uz sa tam vsetci chystali od rana, vsade sa o tom rozpravalo, lebo ze len dovtedy tam bude kym sa naplni, vecer uz vsetci nosili z celej dzedziny a za hodinu bol kopcom :grinning: :grinning: :grinning: Mohli tam hlavne skocit nasi obidvaja susedia, ti maju na dvore a zahrade pekne kusky :grinning:
Ci ho vyprazdnia a este donesu?
Ale ja som len chcela vyhodit ten koberec co som vytopila, asi ho supnem teda niekde do normalneho kontajnera

Angel, nas tata sa ide dnes podujat na to pieskovisko sam, ze nebudeme kupovat, ze on je sikovny, tak uvidime, odkial budete mat piesok?
26. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel, tu
http://www.sala.sk/cms/index.php?id=2029
ale uz si si to hadam aj kukla
26. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok