Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evatu
8. jan 2007

Ani my nemame v plane robit klasicku detsku izby,tiez ju chceme zariadit tak,aby bola dobra aj pre skolaka,no a aby sme ju potom uz nemuseli menit.
Aj ked mne sa velmi pacia tie pre novorodeniatka,ale zda sa mi to zbytocne robit na taky kratky cas.. ☹

emkaa
8. jan 2007

na chvíľu som odišla a už to tu fičí 🙂

csikike
8. jan 2007

nevyhoda je, ze prcek by mal byt s rodicmi v 1 miestnosti najmenej do 6 mesiacov ak nie viac a potom uz moze spat zvlast, no v postielke a kedze po prvom planujeme hned aj druhe, tak snad sa potom presunu, ta valenda je koli drahemu, aby sa neskor vedel vyspat ked bude drobec a on bude chodit este na s(z)meny

emkaa
8. jan 2007

my nad zariadením detskej ešte vôbec nepremýšľame.. vieme len toľko, že keď dieťa bude, tak vymeníme terajšiu spálňu s terajšou "malou" izbou

csikike
8. jan 2007

emi, a co mate teraz v malej izbe? My sme tu mensiu dali hned ako spalnu (vlastne oni su skoro rovnake, takze nebolo co riesit), od zaciatku sme volali tu izbu detskou, tak dufam, ze raz tam budu aj deti 😀 zatial sa z nej vytesuje manzel s PC a kedze este nemame vstavanu skrinu, tak tam su vsetky blbosti a aj susiak na pradlo

evatu
8. jan 2007

Aj ja y som to chcela tak,ze babo bude s nami v spalni,nie v posteli ale v postielke..ale pekne tam bude spat aj manzel s nami 🙂 ziadne take,ze pojde do druhej izby...

zab_ka
autor
8. jan 2007

csikike ved ja rada, len neviem, kedy najblizise do sale 🙂

evatu
8. jan 2007

csikike aj u na sje to tak 🙂 tiez mame v "detskej" pc a vsetko mozne...aj ten susiak 😀

csikike
8. jan 2007

evi, ved aj ja tam chcem mat aj manzela, ale kedze chodi aj na nocne, tak by sa moc nevyspal keby mu do usi vrcal prcek, tak to bude pre pripad nudze ze pojde do vyhnanstva (detskej) - uz teraz to tak volame...vystizne, nie?

emkaa
8. jan 2007

malá izba je balkónová a prechádza sa do nej cez obývačku, preto by som nechcela, aby to bola detská izba.. podobne ako vy, csikike, teraz tam máme taký rozťahovací gauč, jednu skrinku, pc stolík s pc a skladisko: veci na žehlenie, sušiak na prádlo a pod...

zab_ka
autor
8. jan 2007

a my uz nemame ani volny priestor ☹ a ani len ten susiak nemam kam dat aby nezavadzal 😒

csikike
8. jan 2007

emi, do nasej spalne sa tiez ide cez obyvku 😀
zabi, ja nemam este susiak vonku takze vsetko musim susit v detskej, no neskor ho prenesieme do spalne, teraz sa obcas chodim nadychat cerstvo vypraneho pradla, tak krasne vonia 😀 (vyzeram ako uchyl) 😀

emkaa
8. jan 2007

a čo teda s tým stretkom? 🙂

evatu
8. jan 2007

S tm susiak mame problem asi vsetky...Ja chcem mat v lete stavany susiak vonku,schovany niekde za garazou,ale v dome neviem kde..,tak ma napadlo,ze kupime ten natahovaci na stenu...

emkaa
8. jan 2007

aký je naťahovací na stenu?

csikike
8. jan 2007

mne vyhovuje buduci pondelok a utorok

zab_ka
autor
8. jan 2007

ja taky praveze nechcem a milacik chce do kupelky, ja nemam rada pradlo nad hlavou

evatu
8. jan 2007

emkaa...pripnes drziak na jednu stenu a ked budes potrebovat tak s anormalne tie snuty natiahnu a druhy drziak pripnes na stenu oproti...nic zlozite,ale nezabera to miesto

evatu
8. jan 2007

Mne sa zda byt praveze ten natahovaci dobry a ak sa najde aj dobre miesto,tak to ani nebudes mat nad hlavou 🙂 zabka...,ale ty si asi myslela nad vanou,ze? To ani ja nemam rada..

csikike
8. jan 2007

no v nasej kupelni by sa to moc nesusilo, neviem si predstavit tam pradlo, snad to budeme zvadat susit na rozkladacom alebo neskor ked mi drahy namontuje vonokajsi

evatu
8. jan 2007

v pondelok mozem aj ja 🙂

zab_ka
autor
8. jan 2007

tak odhlasujte kedy a ja si skusim nevtedy aj zubarku zajednat 😀

emkaa
8. jan 2007

potom som si to už domyslela 🙂

csikike
8. jan 2007

takze, kto hlasuje za pondelok? (zatial)

emkaa
8. jan 2007

pondelok 15.1.? mne to vyhovuje až po 18tej, vtedy prídem do Šale

csikike
8. jan 2007

aj mne az neskor, (ak nebudem musiet ist niekde na sluzobku)

evatu
8. jan 2007

Aj ja mozem v pondelok

zab_ka
autor
8. jan 2007

doobre dohodnute, takze ja pojdem s csikike alebo emkou do sa vlacikom 😉, este aby aj evka prisla, snad by jej to mohlo vyhovovat

csikike
8. jan 2007

tak uz len dat vediet kaprikovi ci by mala cas a ci by prisla

zab_ka
autor
8. jan 2007

a tiez miesto, kde by ste to chceli? ja nemam taky prehlad o salskych podnikoch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre