Snažilky, tehuľky, maminky z Nitry a okolia

kararinkabrnka
14. júl 2011

Ahojte babulky 🙂 Sú tu snažilky, tehulky a maminky z Nitry a okolia???Hlaaaaste saaaaaaa :D

kostickabonnie
19. feb 2012

@evapavla 😉 😉 😉 tak vitaj v teme, snad ju rozbehneme 🙂 🙂

janulienka77
19. feb 2012

@kostickabonnie ahoj, mozem sa aj ja pridat? som z nitry, z klokociny a tiez sa snazime.

kostickabonnie
19. feb 2012

@janulienka77 super, vitaj medzi nami snazilkami 🙂 , a skusate zatial prirodzene alebo ste uz boli v CARe a ktorom?

janulienka77
19. feb 2012

@kostickabonnie dakujem 🙂 .zatial skusame len prirodzene, od jula minuleho roku.

janulienka77
19. feb 2012

@kostickabonnie a vy skusate prirodzene alebo ste uz boli aj v nejakom centre?

kostickabonnie
19. feb 2012

@janulienka77 jej, tak to ste este v plnej viere a sile a optimisticky naladeni, ze? 😉 😉 drzim palce..my sme boli prvykrat v centre v auguste minuleho roka, dali sme dva neuspesne pokusy IUI a teraz pauzujeme v snazeni ...rozmyslame, ako dalej

janulienka77
19. feb 2012

@kostickabonnie k dcere som prisla ako slepe kura k zrnu 🙂 som si myslela, ze to nebude az take tazke, ale mylila som sa 😢 .

kostickabonnie
19. feb 2012

@janulienka77 a kolko ma dcerka rokov? 🙂 my este nemame deticky

janulienka77
19. feb 2012

@kostickabonnie 10 rokov ma.uz by chcela aj surodenca, myslim ze je najvyssi cas.

kostickabonnie
13. máj 2012

@janulienka77 ahoj, mas nejake novinky? 🙂

janulienka77
13. máj 2012

@kostickabonnie ahoj, novinky nemam ziadne.o babetko sa stale snazime no zatial bezuspesne. uz chodim aj po menej na modry konik, potom som len depresivna ☹ z toho vsetkeho. tak som si povedala co sa ma stat sa stane. a co ty tebe sa ako dari?

kostickabonnie
13. máj 2012

@janulienka77 my čakáme na schválenie IVF, ktoré bude asi júl-august. Normálnou cestou to zjavne nepôjde, tak načo čakať. Na IVF som už psychicky pripravená a verím, že bude úspešné 😉 Momentálne ma nechytajú žiadne depresie...možno aj preto, že sme mali s mm dlhu abstinenciu kvôli kvasinkám, takže som žiadne zázraky nečakala 😀

dadulajda
27. okt 2012

ahojte kocky, aj my sme z nitry. drzime palceky vsetkym mamickam,snazilkam a buducim mamickam,lebo mat babo je snad to najuzasnejsie na svete, ked vidite ako z par buniek vznikne telicko co ma srdiecko,kosti,hlavicku..jaaaj hned by som sa dala nahovorit na dalsie 😀

kacusik69
24. jún 2013

viem ze to sem nepatri, ale prosim pomozte! https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kacusik69/cl... POMOZTE, ZDIELAJTE! Chodi na UKF do NR na environmentalistiku

martina1305
17. júl 2013

ahojte mamicky, moja 55-rocna mamina je momentalne bez prace. ak by ste potrebovali postrazit svoje deticky resp. hladate zodpovednu opatrovatelku, mozete sa mi ozvat. ako opatrovatelku ju odporucam vsetkymi 10-timi, moja dcera ju zboznuje. ked niekam potrebujem ist, k nikomu inemu nemam taku dôveru, ako k mojej mame.

gucciok85
19. júl 2013

aj ja sa k vam pridam, ja coskoro idem rodit tak uz som troska aj nervozna 😝 ,ale uz sa tesim na maleho 🙂 ,tiez som z Nitry.

unica1
27. aug 2013

Ahojte...........tak aj ja sa pridavam........tento mesiac sme sa zacali snazit o babatko............nas syn uz ma 3 roky a velmi chce surodenca.........
😉

cukrik580
1. nov 2013

ahojte, chodi sem este niekto? 🙂 nam sa podarilo otehotniet po 5 rokoch a 5 mesiacoch...teraz som v 25tt, strasne sa tesime, ale stale tomu nejak neverim, ze k nam pride Samko 🙂

jasterica
20. nov 2013

mile maminy)som mamickou dvoch krasnych dcerok(3 roky a 9 mesiacov) a pomaly zistujem,ze pri mojich ratolestiach sa zacinam ´kupat´v tom vsemoznom obleceni,zavinovackach,hrazdickach a potrieb pre male deticky...mam neskutocne vela oblecenia,vela kusov aj znackovych a velmi zachovalych veci,ponukam vecicky tak do velkosti 74,lebo druha dcerka mi dovrsila ten 9.mesiac a po prvej dcerke vecicky odkladam...kto ma zaujem o dost lacno kupit vecicky,kludne sa ozvite,ja som od nitry,som ochotna prist s kuframi,vecami,aby ste si povyberali,co by sa vam hodilo.rada pomozem,mne je luto odlozit niekam na povalu tie krasne veci,ak by mali posluzit vasim detickam,budem rada...

belicoff
3. feb 2014

Baby prosím vals je to odveci ale néajde sa tu di rá duša ktorá by mi kúpila a poslala tašku na dobierku? Mám ju rezervovanú v obchode ale nestíhajú mi ju poslať pred odletom do usa a tak som chchela niekoho poprosiť čj by ju emohol kúpiť a poslať mi ju expresne na dobřierku za cenu aj s poštovným plus kľudne pridám 5€ pre ochotnú maminku!! Prosím veľmi súrne

belicoff
3. feb 2014

Ospravedlňujem sa za ten text ale telefón si robí čo chce :D

sylvial
27. feb 2014

Ahojte ja som maminka 7 t. Isabellky. Som z okolia NR.

cukrik580
11. jún 2014

@sylvial ahoj,nas Samik bude mat 4mesiace a byvame v Podhoranoch 🙂

jankoduraj
11. jún 2014

Ahojte bývame kúsok od ZM. Som rada že sem chodí niekto aj z okolia. Som mamou 6 detí takže máme veselo. Ale nie sú hneď za sebou. Tak mám vyskúšané aj malý aj väčší vekový rozdiel. Najstarší má onedlho 16 a potom 10, 9, 5, naša jediná princeznička bude mať čoskoro 4 a najmenší drobec má 8 mesiacov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre