Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
12. mar 2009

Vitajte na neroztiahnutej strane 50 😅 ufff

libka1
12. mar 2009

😅 Podla tvojho vcerajsieho popisu tipujem na koberec flokati kvety Mia. Tipujem spravne? Aj mne sa kedysi pacil, ale kedze nesplna kriterium obojpohlavnosti 😅 bol zamietnuty... Ale je krasny... no uz vidim evu ako sa na nom vala a lepi do neho kus rozzuzlanej chrupky 😅 to este nejeme cokoladu, co nastane potom si radsej ani nepredstavujem 😝 asi kupime cierny koberec 😅 🙄

mia.k
12. mar 2009

žeby som sem znova hodila ten link? 😀

libka1
12. mar 2009

Riskujes tazke ublizenie na zdravi 😉

mia.k
12. mar 2009

😀 😀 😀
Ten koberec sa volá "Ambiente".

mia.k
12. mar 2009

Musím behnúť do obchodu,tak pa zatím.

libka1
12. mar 2009

Ten je tiez pekny, ale uplne neprakticky(ten hnedy)... vobec by v nom nebolo vidiet rozmazanu cokoladu 😅 To by potom boli vyhodene prachy za cokoladu 😀

mia.k
12. mar 2009

Ešte sem hodím link na jeden koberec,ktorý by prichádzal do úvahy,a je podľa mňa aj obojpohlavný. Myslím,že by nemal roztiahnuť stránku.
http://www.koberce-trend.sk/data/USR_044_DEFAUL...

mia.k
12. mar 2009

ty len na tie mlsanice furt myslíš... 🙂 Ja som myslela ten béžový.
Stránku som neroztiahla náhodou? 😀

bambi02
autor
12. mar 2009

jee, ten je chutny..a mne pripada aj obojpohlavny...ta prva roztiahnuta stranka mi tiez nesla nacitat...

janetina
12. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
perfektne libka ty si teda humorista ako sa patri 😀 😀 😀
my sa pokusame uz 3x zaspat a niiic.....pockajte ked budu krpci vacsi uz nanaspia ani to co vam teraz spia 😠 😠

bambi02
autor
12. mar 2009

okej, asi to na dnes uz v praci zabalim...je mi nejak blbo a strasne by som spala...zatim papa

libka1
12. mar 2009

Tak ten som omakavala v obchode nazivo a bol to skrablak (aspon sa mi zda ze to bol tento isty), take ja nerada 😅 😝 😖 Ale obojpohlavny je istotne 😉

Janetina moja spala v utorok za cely den 50 minut... tak ked sa toto este zhorsi obesim sa a ak mi bude niekto chciet odstrihnut tu snuru na ktoru sa budem vesat tak na neho so svojimi "100" kilami z pomsty padnem 😝

mia.k
12. mar 2009

libka,neskús sa obesiť!Kto by nás tu potom zabával?
A s tým škrablákom si ma teraz sklamala.To aby som zas hladala iný... ☹ A kde si ho videla na živo?

libka1
12. mar 2009

v Trende tusim v Nitre, nie som si ista ani ze tam a nie som si 100% ista ani ze bol skrablak, len sa mi to mari tak, my sme pochodili tolko obchodov ked sme kupovali malej ze uz ani neviem kde vsade sme boli 😅 inac ten kvetovany je eno nuno, tusim ho kupim do obyvky 😝

libka1
12. mar 2009

😅 Skoda ze ten tyrkysovy kvet nie je zeleny, to by sa mi sem hodilo viac... no nic, nebudem snivat 😅 peniazky su planovane tento rok na nieco ine, ziadne koberce nebudu 😀

janetina
12. mar 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/wohnenhaushalt/heim...
my mame taketo nieco len biele smotanove v obyvke a zatial bez nehody 😉

libka1
12. mar 2009

Vy ma chcete k tomu obeseniu fakt dohnat .... Janetina ten je krasny, ale nejaky moc dlhy, sa ti nevosiel zas na stranku 😀
Tu ktosi predava ten nas co sme kupili Evke do detskej po zvazenie jej schopnosti uchovat ho cisti sme hladali nieco co najtmavsie 😀 : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4257665

janetina
12. mar 2009

sorry co to robiim
my mame neviem aky rozmer ale taky len v strede izby
Timko ma taky maly z Ikea ale ten si presiel toho dost takze aj vyzera...kupila som ten Vanisch prasok co sa tam vtiera len nemam kedy asi az na jar na terase, vnutri by mi to ochmatkaval
mm
,m

m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m








mm
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m

m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
mm
m
m
m
m
mm
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m
mmm























































































m
m
m
m

































m
mm

m
m
































m
m
m


























































































m
m
m



































































m
m
m
m
m
m
m




































m
m
m
m
m
m
m








































mmmmmm

k
k


























































































l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l



























































































































l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l

















































l
l
l
l

























































































l
l
l
l

























































l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l

janetina
12. mar 2009

strasne

ivulienka22
12. mar 2009

Bambi ja som mala zajednanú dr. a muž jej dával pri pôrode do vačku "trojku" Odrodí ťa hocikto a ušetríš, ale ja som pre svoj pocit istoty potrebovala mať zajednanú dr., a pri druhom by som to spravila znova.Nebanujem,aj prístup je hneď o inom.
Libka, malý ani nie veliteľ pieskoviska, skôr je to taký oplašený špekulantisko 😀 Napr. chodiť sám ešte nevie(výnimka na pár krôčikov keď sa sústredí) a len sa tak zastaví, pobije ma po rukách že mama pusti ma, a ide sa vybrať herec neviem kam,lebo by skončil nanajvýš tvrdým pristátim dole nosom. Ako kankam povedala, hercovi odvaha mu nechýba, tarovi jednému.
Na stretko sa celkom teším, dúfam že nezmokneme po ceste do cukošky. Aj na zákuštek sa celkom teším.
Ozaj tuším písnem IP Alenočke, tá tu teda dlho nebola..asi vypeká
Mia ako vravíš s Libkou, izbičku tak aby mu dlllhooo vydržala. My máme teraz len takú pozliapanú-1skriňa, 1 minikomodka, 1 posteľ čo som mala ja u našich, stolík na PC , a jedna závesná skrinka-to je len také že aby sme mali mať kde veci,myslím že mu to bude musieť vydržať pár rôčikov, potom keď bude škôlkár sa uvidí...

ivulienka22
12. mar 2009

jéééj baby to čo je?? ja som si tú pokazenú stránku všimla až teraz🙂))) to je ale bystrosť, že?

petusaaa
12. mar 2009

baby, tak ja zajtra nepridem, ideme pozerat dom, lebo sa ideme stahovat. moc ma to mrzi, tesila som sa na vas :(
a to co tu roztahujete strany? 😀

janetina
12. mar 2009

ahojte to asi ja roztahujem a neviem ako spat a aj libke sa to stalo :(, to kvoli tym adresam ci co na tie koberce dofrasa aj s Quelle :(
Petusaa a kam idete kupovat???ak sa smiem spytat nebudeme susedky?
Ivulienka no my sme uz skoro predskolkari takze preto uvazujem ze mu treba zivotny priestor na tie aktivity co robia deti v skolke

janetina
12. mar 2009

dofrasa polovica textu zmizla

petusaaa
12. mar 2009

janetina, no rozmyslali sme aj nad leopoldovom, len tam sme videli iba byty a my chceme dom. Teraz mame vyhliadnuty jeden dom v cerveniku, ale to je taka stara chajda, tak uvidime, ci z toho nieco bude. mne sa paci jeden v radosoviciach, ale to je tak panu bohu za chrbtom, ziadne spoje a ja nemam vodicak.
ale chceli by sme leopoldov, trakovice, bucany, cervenik, madunice. ja nechcem ist byvat moc daleko. ved som nejaky patriot, nie? 😀 :-P

ozaj neviete o niecom nahodou??? 😕

petusaaa
12. mar 2009

baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?


baby a uz ziadne dleho odkazy, jasneeeee?

petusaaa
12. mar 2009

aby rec nestala...

inak asi jednoduchsie by bolo dat vymazat ten link adminovi... 😅

petusaaa
12. mar 2009

tak este stale tato strana 🙄

petusaaa
12. mar 2009

prave mame 1500 prispevkov 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre