Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
29. apr 2008

alinka,ahoj 🙂 tebe už krásna 15 svieti 😉

Evka a Martinka sú teda v poriadku,tak to je super 🙂 veď my sme vedeli,že to jastericka super zvládne 😉

loss ,čo u teba nové? zatiaľ kľud? 😉

všetkým dobré ránko 🙂

weja
29. apr 2008

dobre ranko 🙂
slonicek - gratulujem...! ak ti vysla druha ciarka, tak si tehu, nevadi, ze je slabsia... 🙂

stanka - dakujeme za info... 🙂 to je dobre, ze su ok... a kedy ich asi pustia?

alinka - fakt, ty uz mas 15tt ! 😵 to je super, tak 1.trimester mas uspesne za sebou... 🙂

loss ide dnes na kontrolu do nemocky, tak slubila, ze ked pojde pozriet jastericky, malinku aj pofoti a da do svojho albumu, tak sa mozme tesit 😵

ahoj tanika 🙂

tanika.t
autor
29. apr 2008

wejka,už testuješ? 😉

weja
29. apr 2008

tanika - este nie... ovu byva az okolo 18-20DC a dnes som len 15DC... ale uz zajtra chcem skusit prvy... co keby nahodou...? 🙂
ty si ich uz viac neskusala odkedy ti vysli tie silne //?

tanika.t
autor
29. apr 2008

práveže som testovala každý deň...a každý deň boli dve čiarky,aj včera ale slabšia..tak sme pre istotu večer posnažilkovali 😉

tanika.t
autor
29. apr 2008

minula som všetky testovacie prúžky,tak si idem kúpiť mikroskop..už som aj objednala- s poštovným to vyjde na 500 Sk..ale skúsim aj dnes v lekárni pozrieť,či nemajú

loss
29. apr 2008

cafte babulky
dnes vyzera krasne som rada
ano do nemocky idem tak si tu malu jasterku odfotim uz sa na ne tesim 😵
hlavne mi drzte palce nech mam aj pozitivne spravy o mojom rodeni 😀

weja
29. apr 2008

tanika - tiez som ten mikroskop pozerala, ale obavam sa, ze ja by som moc z toho sklicka nevedela vycitat... 😅 co ides v lekarni hladat? ovu testy ci ten mikroskop?

loss - jasneee, drzime silno silno palce 😉 snad sa s dr. dohodnete na nejakom termine, nech nemusis byt ako na ihlach cely cas... drz sa! 😉

alinka189
29. apr 2008

wejka, tani, hej svieti 15, ale keby už aspon 35 😀 a vám tiež.

juuuj, teším sa na foto malej jastericky Martinky. Loss, poriadne zblízka odfoť. a drž sa dnes.

tanika.t
autor
29. apr 2008

lossík,tak šťastlivo dnes! 😉 a daj vedieť aj o sebe aj o malej pucke Martinke 😉

wejka, mikroskop som nezohnala v lekárni,vraj mávajú,no teraz nemajú 😒 ...a baby z MK si chvália,že dá sa vidieť..
mne sa zdajú tie prúžky strašne predražené -jedna sada vyjde tak na 2-3 mesiace 😒
tak preto ten mikroskop
zajtra ideš do nemocky za dr.?poobede,že?budem držať palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

alinka189
29. apr 2008

wejka, tanika...dakujem za podporu a povzbudenie 😉 Dúfam, že to bude ok.
weji, aj ja budem zajtra na teba myslieť.
tani, dúfam, že ste sa úspešne snažili, ked si mala aj na ovu testoch čiarky.

lossik, kde siiiii? čakám foto 😀 a samozrejme správy, kedy ideš do pôrodnice ty.

a viete čo, dievčatá? možno loss dnes ani nepríde a hned ju tam nechajú, lebo už-už to je na spadnutie. čooo?

tanika.t
autor
29. apr 2008

alinka,isto to bude OK,neboj 🙂

snažilkovali sme,ale tak v norme,nepreháňali sme to 😉 a teraz len čakať do 10.mája,či príde tá protiva-ms 😒

alinka189
29. apr 2008

mam pocit, že nepríde 😉

slonicek
29. apr 2008

Ahojte babenky ,Alinka urobila som test ráno znovu vyšiel taký istý už 3 som si robila je čiarka ružová ale slabá ale vidno ju tam v piatok idem na USG kU doktorke Krekáčovej juuuuuj ja už sa tak teším len aby bolo všetko ok.

slonicek
29. apr 2008

Alinka mala som iba menstruáciu ,ale slabučku 4 dni ,ale oničom len také slabé hlieny nič viac

loss
29. apr 2008

cafte baby
takze Martinka je v mojom albume kuk ja nadherna
no ja nerodim dalsia kontrola 6.5 ked som doktorovi povedala ze sa chcem dohodnut na cisarsky len sa smial ze nech este vydrzim ze malej je tam dobre ved ono to pride to ano ale kedy 😠

alinka189
29. apr 2008

jéééééémine, malá jastericka je NÁDHERNÁ!!! Teeeda Evka, tá sa vám vydarila 😀

slonicek-tehulka tak gratulujem. neboj, bude všetko ok. potom hned napíš. možno si špinila z uhniezdovania.

lossik, tak teda vidíš, ako sa Nellynke zapáčilo. veru, ešte ju tam nechaj. 🙂

loss
29. apr 2008

alinka pripomeniem ti to ked budes 39tt 😀 hrooooooza nevladzem ani prd 😔

alinka189
29. apr 2008

dobre, loss, dohodnuté 😀
ale ved čo my ženy nespravíme a nevytrpíme všetko pre to, aby tie pokladíky boli v brušku a následne s nami, no nie?

zrzuska
29. apr 2008

jastericka gratulujem a prajem vela zdravicka a mliecka 🙂

uz ma aj fotku malickej niekde?

lossik tak uz si na rade a potom postupne vsetky ostatne 😉

my sa mame dobre. ameli uz zacala nedavno chytat do rucky veci a smejka sa a blaboce. ale je aj dost uplakana. co uz. snad to bude lepsie ked bude este viac vnimat vonkajsi svet. 🙂

vejinka
29. apr 2008

ahojte zienky..no mala jastericka je kraaaaaasna slecna..a som velmi rada ze aj velka jastericka je v poriadku..uz aby boli spolu domka 😉

tanika.t
autor
29. apr 2008

pripájam sa ku pochvale na malú jastericku,je zlatučká!!!!!!!!!!!! 🙂 a vláskov má veľ,Evka jej môže rovno copíky zapletať 😀 ...krásnučká 🙂 tak Evi len sa držte 🙂

slonicek,aj ja idem v piatok ku Krekáčovej o 14.00 a ty kedy? ozaj a nebola si v sobotu minulý týždeň na folikulometrii? 😉

tanika.t
autor
29. apr 2008

loss,asi to je teraz najťažšie,tie posledné dni-to verím..ale zatni zuby a vytešuj sa,že si to dokázala udržať do konca,veď je to super amalinkej ešte pomôže,keď počká,ešte zmocnie,podrastie 🙂 ale verím,že sa už aj nemôžeš dočkať 🙂 ja sa tiež nemôžem dočkať 😉

slonicek
29. apr 2008

jeeeeeeej tá je podarená mala Martinkaa kolko vláskov má som rada že su obe v poriadku Tanika ja idem tiež poobede na usg som zvedavá čo mi povedia dufam že len tu dobru správu nebola som na folikulometrii a vidíš to prišlo mi to nejak samo neboj Tani podarí sa to aj tebe uvidíš.Alinka ,Losik ,Tanika dakujem Vám za radu.

tanika.t
autor
29. apr 2008

slonicek,tak ak sa stretneme v nemocke,tak bude super 😀

slonicek
29. apr 2008

no fajn budem rada

tanika.t
autor
30. apr 2008

dobré ránko 🙂

zavítal sem aj zrzuška 🙂 pozdrav malinkú Ameli 🙂

weja
30. apr 2008

jeeeeeeeeeej.... mala Martinka je ozaj naaaaaaaadherneeeeeee baaaaaaaboooo...! 😵 Jastericka este raz gratulujem k takemu krasnemu a zdravemu babatku... 🙂 a kedy ich pustia domov?

alinka - neboj sa, uz ti svieti krasnych 15tt, isto vsetko dobre dopadne... 😉

tanika - no som zvedava, ako sa ti bude pozdavat ten mikroskop... nepamatas si, odkial si to objednavala alebo ako sa volal? prestudovala by som to, co je to za zazrak... 😉

zrzuska - Ameli z toho placu za chvilku vyrastie - tiez som bola do 3-4 mesiacov ako cert, stale urevana a voobec som nechcela spavat a potom som uz bola najlepsie dieta na svete... 😀 😉

loss - tak plan prehovarania doktora nevysiel 😅 asi ma pravdu, ale na druhej strane ta chapem, ze by si to uz mala najradsej za sebou... no co uz, momentalne je tu hlavna sefka Nellinka 😉

tanika.t
autor
30. apr 2008

wejka,dnes som objednala už tretí 😀 ,lebo tento je najlacnejší..príde do 2-5 pracovných dní

www.buducamamicka.sk -tam klikni na novinky- tento stojí 399+100 Sk

www.eshop.zdravmat.sk- tento je za 350 + 100 SK

loss
30. apr 2008

dobre ranko
wejka asi tak hlavna sefka je Nelly no nech si posefuje ved ma na to narok je to najocakavanejsie a najvytuzenejsie babenko ozaj sa jej neviem dockat tak asi preto nas natahuje 😵
ochladilo sa a ona chce prist do teplucka
inak ked som videla Evke brusino take malinke oproti mojmu super a velmi chvalila Krekacovu ze bola zlata a aj sestricku mala uzastnu
ze rodil aj moj doktor vedla a hrozne ktical do tej zeny ze este mi tu netlacte zenska jedna normalne som sa zlakla ale potom mi Evka povedala ze to bola cigana a tak asi preto
no utesujem sa len tym ze takto o mesiac to uz musim nat za sebou 😵
Tani,Wejka zelam vam nech ste rychlo tehulky
slonicek tebe zelam potvrdenie tehu a len a len krasne a vesele brusko
Alinka takze v 39tt sa ti pripomenema ako sa citis no uzivaj si to mini brusko potom to bude tazke
a inak zabudla som Tani,Weji nezabudnite ze babenka sa dostanu len do veselych brusiek takze nezufat ale dufat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre