• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

autor
kedy testuješ?
25. apr 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ja asi zacnem az v stredu... :unamused: to budem 16DC a ovu mavam okolo 18-20DC, takze este casu dost...
a to si testovala teraz? odporucane je az okolo 17 hod., ale je super, ze tebe aj tak vysli silne // :slight_smile:
25. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
testla som ráno po 8.hod/ale nie prvý moč/ a vyšli krásne //
len teraz sa bojím,či večer nebude neskoro :frowning2:
25. apr 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
wejka, ešte hej, kým doberiem tbl, tak do konca mája asi. však uvidíme, len sa mi to zase ide vliecť :unamused:

jeeej, tani, tak super, že to tak vychádza, držím palce večer, aj ráno a aj teraz, ak náhodou nemáte čo robiť :grinning:
a ti poviem, tá dr.Krekáčová je fakt zlatá žena-hotový anjel.

lossik, takže ešte nič? ale už to nebude dlho trvať ked sa otváraš. hmm?

a jastericky už asi prídu obidve, pochybujem, že by ju ešte pustili domkov, čo myslíte?
25. apr 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka ahoj vcera som telefonovala s jasterickou tak sa ma celkom fajn a ani ona si nemysli ze ju pustia domkov uz ma 4 dni po termine a tiez myslim ze do zajtra bude mat potom dufam a drzim jej palce ze to tak bude.
25. apr 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky poradte mi čo mám robiť menzes som mala tri dni slabý pobolievaju ma prsia tak neviem či mám ísť k doktorke alebo ešte mám čakať
25. apr 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tak dnes som bola znovu v nemocke,ešte folík nepraskol,ale vypadá,že asi praskne sám a nebude mi musieť nič pichnúť..máme len snažilkovať do budúceho piatku,kedy k nej znovu idem na kontrolu folíkov a na krv
tak snáď sa zadarí :wink:

alinka,super,že si v poriadku :slight_smile: teraz môžeš aspoň na prechádzky chodiť,keď je tak nádherne :slight_smile:

loss a čo je s tebou? si doma??
26. apr 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi si užívate sobotu vo dvojici :slight_smile: mne maželík išiel do práce-mimoriadne v sobotu na nočnú,akurát musel,keď máme ovu-dni :frowning2: ,no čo už..skúsime zajtra :wink:
26. apr 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika si tu?
26. apr 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie ako sa má naša jastericka či už je malinká na svete
26. apr 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem,skúsim s opýtať wejky :slight_smile:
26. apr 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonik skus testnut a az potom lekar
jastericka mi nedviha a ani neodpisuje na SMS :frowning2:
no ja uz riadim vsetko nech nas to trochu posunie dnes mam do terminu 16dni :dizzy_face:
26. apr 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossik ahojky dufam ze to dovtedy stihneme cly tyzden mam auto v servise a ze mi ho vratia v polovicke buduceho tyzdna tak sa ozvem alebo mi napis kedy ti to vyhovuje?
26. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky...tak jastericka s manzelom sa uz dockali...dnes o 4.05 sa im narodila Martinka, ma 4130 g a 51 cm. Obidve su v poriadku. Pa
27. apr 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka vyhovujem mi to vzdy ja uz som len doma v utorok idem na kontrolu popbede
ano jastericka je uz mama juj aka som rada uz som na rade huraaaaaa :dizzy_face: dnes je to 15dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jastericka GRATULUJEM!!!!!!!!!
ale Martinka je riadna baba, cez 4 kilá. íha :slight_smile:
27. apr 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
losik dakujem zajtra to testnem a uvidíme juuuuuuuujsom taká rada že jastericka už ma malinku Martinku to je poriadna baba 4 kilová teda ,losik neboj už aj tty zachvilku budeš mať malinku na svete.
27. apr 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez tesim dobrym spravam :dizzy_face: mala jastericka je ozaj riadna baba, neviete, ako rodila? super, som rada, ze su obidve ok, uz sa tesim na fotky malinkej :slight_smile:
27. apr 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evicka.jastericka, blahozelam!!!
28. apr 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
ja som s jasterkou vcera telefonovala ma sa uz lepsie bolesti boli riadne lebo sa rychlo otvarala ale neodtiekla jej voda a tak ju museli prepichnut vsetko zacalo vecer o 18h ale to vyvrcholenie nastalo o 1,30h vtedy dosiel aj manzelik a rodila u Mudr.Krekacovej zasivanie a ani nastrihnutie ju nebolelo takze tak v dobrom jej zavidim ze ma po tom
teraz som na rade ja som zvedava ako to zvladnem
zajtra idem na kontrolu takze ju pojdem pozriet urobim foto a vlozim do albumu :sweat_smile:
28. apr 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - no super, malinku pofot, sme zvedave na ten maly zazrak :dizzy_face:
chudatko jastericka, tak sa trosku potrapila... :unamused: ale hlavne, ze vysledok stal za to, to je najdolezitejsie, ze su obed v poriadku... :slight_smile:
loss - tebe drzim palce na zajtra, nech ti povie dr. nejake pozitivne spravy :wink:
28. apr 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,jastericka rodila bez EPI,ak si to chcela vedieť..som zvedavá,že či bola spokojná s dr.

loss,daj nám vedieť,čo nové :wink:

baby,ja som už celá dopletená z tej ovulky :unamused: ..na wunschkinder mi ukázalo dni 23.,24.,25.4.ako dni možnej ovulky a pritom v sobotu na foliulometrii ešte folík nepraskol..tzak ako to je? :frowning2:
28. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej jastericka uz ma malu jastericku..to je supeeer..a kedy dojde domov???
28. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika - no pozerala som ten tvoj graf... vyzera to naozaj podla teplot, ze ovulka bola... aj ovu testy si mala pozitivne... ale zase folikulometria je asi predsa len presnejsia... a kedy asi mohol prasknut? nepovedala ti dr.? no niekedy mozno ani BT nie je uplne najpresnejsi ukazovatel... :unamused: ale snazilkovali ste sa poctivo dufam cely vikend...? :wink:
28. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nie,však v sobotu večer som musela ku našim ísť :frowning2: ...veľkú šancu tomu nedávam tento mesiac :unamused: ,ale nabudúci to neviem ako bude,keď neberiem clostil,ale budeme snažilkovať aj tak,no neviem,či práve cez tie dni nebudem musiť ku našim :unamused:
veď som sa aj čudovala,že mi dr.kázala až v piatok prísť,ak bude treba pichnúť pregnyl..ale vieš,vyše týždňa snažilkovať každý deň to nejde :frowning2: ,veď to už človek nemá z toho nič... :unamused:
28. apr 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,poslala som ti IP :wink:
28. apr 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooojte losik robila som test a vyšli 2 paličky jedna tuhá a druhá slabšia tak neviem ale ako to vyšlo tak budem velmi rada ešte skusim testnuť ráno ale podla mna to vyšlo
28. apr 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
losik aj ty si mala obe čiarky silné?ja som mala v kružku silnu a v štvorčeku slabu ale ju vidno
28. apr 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak dnes som bola pozriet "jastericky"...mala Martinka je krasne dievcatko, ma aj vlasky, spokojne si buvala, kym my sme kecali :wink: Evka sa ma uz lepsie, dobre vyzera a je stastna mamina. Ale viac vam popise ona sama. Ja len aby ste vedeli, ze sa maju dobre :wink:
28. apr 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek, to nevadí, že je slabšia. tiež som takú mala. skús ešte za tri, štyri dni, mala by byť silnejšia. a budeš si na istom :wink:
kolko ti mešká MS?

už sa teším na jastericky, ked tu opäť zavítajú.

ahojte wejka, tanika, loss, ....
28. apr 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok