• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

autor
ahoj slonicek :slight_smile:
ten výtok máš len málinko?
11. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, no odpovede som sa dako nedockala.....asi moj prispevok vsetky baby prehliadli...ale nevadi. Ak mate este nejaky dobry tip na detsku lekarku v LM, tak dajte vediet. DIk.
11. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam bolesti kazdych 15-10min takze ak to do 21h neustupi ideme do nemocky myslite na nas nech rodime
11. máj 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
loss.držím silno všetky palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
11. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waitinka...ja sa zapojim...no, tazko Ti odpovedia zienky, pretoze vacsina z nich su zatial len snazilky alebo tehulky, takze detsku doktorku este neriesia...
Ja chodim s malou tiez k MUDr Gejdosovej, je super, ja sama som k nej chodila este ako dieta. Pojde sice o par rockov do dochodku, ale je super, aj sestricka, su strasne zlate. Na Nabrezi su tam potom este 2 detske doktorky, ale na tie nie su velmi dobre odporucania, k jednej chodi vela Ciganov. No a v poliklinike su dobre 2 doktorky, neviem ich mena, ale zase ak byvas v okoli Nabrezia, myslim, ze nie je o com rozmyslat, pretoze predsa v tej poliklinike je strasne vela chorych, tam len prejdes a dietatko moze chytit nieco. Takze tak, neviem, ci som Ti pomohla v Tvojom rozhodovani...Prajem vsetko dobre.
11. máj 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - drzim vsetkych 20!!!! dufam, ze ta tento tyzden pojdeme pozriet do porodnice... :wink:
12. máj 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,ahoj :slight_smile:
12. máj 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani ahoj :slight_smile: aky bol vikend?
12. máj 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa nepýtaj :unamused: ..v podstate dobrý,až na to,že došla ms v sobotu,včera sa to nejak zaseklo a nič :unamused: ,neviem,čo to znamená,veď beriem duphaston,ten by mal sliznicu maternice zlepšovať,nechápem :unamused: no aj clostil som brala zbytočne,keď sa nezadarilo :frowning2: ..dnes som sptavila tehu test,či náhodou nešpiním ako spomínala slonicek,ale bola len / :frowning2:
12. máj 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby takze nasa Nelly si to zase rozmyslela a takze ziaden porod a stale je v brusku :frowning2:
zajtra idem do nemocky som zvedava co mi povedia
12. máj 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, drzim palce, v piatok ideme s malym do nemocnice tak dufam, ze Ta uz pojdem kuk na porodnicu... :grinning:
12. máj 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
loss a ty nie si v porodke??? :slight_smile:
12. máj 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sme doma stale nic
12. máj 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - no teeeeeda... :fearful: :fearful: :fearful: a ja som si uz bola ista, ze si niekde v nemocke...
no som zvedava aj ja, co ti povedia zajtra... budeme drzat palce... :wink:
12. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
loss,no je to aj sranda,že tá Nellynka tak nechce von :grinning: ..a skúšali ste s manželíkom ju nejako naštartovať? :wink:
12. máj 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj, ahojte kočky, malá mrnká, ale chytro Vám idem napísať, že sa máme dobre a že na vás myslíme :slight_smile:

waitinka: napísala som Ti IP :wink:

Martinka ďakuje za komplimenty :sweat_smile:

lossík, už to dlho nepotrvá, držím palčeky, nech všetko prebehne bez problémikov

Idem ja varovať, zatiaľ papa a pekný dníček

P.S.: ahoj Stanka, hrazdička už je postavená :grinning:
12. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sa nastartuje asi v septembri :angry:
12. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky

loss čítam, čítam, už som chcela odpísať, že baby držia všetkých 20 a my všetkých 40 a nakoniec dočítam, že si ešte doma??? :grinning:
ale v každom prípade ti aj tak všetky držíme palce, nech to zvládnete na jednotku, myslíme na vás.
daj zajtra vedieť.

inak, ja mám zajtra volať o výsledky z krvi, tak dúfam, že budú ok.
12. máj 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
loss,tak ako? ešte doma? :wink:
12. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale doma :angry:
12. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stankalm, dakujem ti za tip....MUDr. Gejdošovú...zvažujem buď tú, alebo potom MUDR. Gabryšovú v poliklinike, tu tiež chvália a jastericka mi ju tiež odporučila, vraj vyzerá byť veľmi fajn. Tak ešte zvážim tieto dve.
A jastericke dakujem, ze je taká zlatá a odpovedá mi na všetky IP, hoci má veľa povinnosti s bábom.
12. máj 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss do konca tyzdna pojdes urcite... :wink:
12. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
loss - drzim palce, nech je ta dnesna kontrola ozaj uz posledna... a mohli by ta tam rovno aj nechat :wink:
alinka - vysledky budu isto ok, drzim palce, potom sa nam nezabudni pochvalit... :wink:
13. máj 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka, tak sú ozaj ok. :slight_smile: som happy :slight_smile:

inak dobrú chuť vám k obedu. joj, dnes je náherný deň.
Loss, ako stvorený pre Nellynku.
13. máj 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa vravi,ze deti sa rodia,ked dochadza k zmene pocasia.Vraj su ine tlaky vonku a potom sa hrnu rychlejsie von :slight_smile: Tiez som prenasala 2 dni a ked zacalo byt vonku hnusne uz som sla.Plati to aj opacne.domov sme prisli a bolo krasne slniecko.
13. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadka..no to som este nepocula..ale mozno na tom nieco bude :wink:
13. máj 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka..gratulujem k vybornym vysledkom :wink:
13. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka, dakujem :slight_smile:

loss, ako? ostala si v nemocke?
13. máj 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vo stvrtok rodime takze uz len 2dni juuuuuj taaaak sa tesim
13. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lossik drzim palce nech ti vsetko hladko pojde.
13. máj 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok