• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

alinka - no vidis, som rada, ze vysledky su ok, vsetko bude v najlepsom poriadku... :wink: kedy ides zasa na dalsiu kontrolu?

loss - no slava...!!! :grinning: vo stvrtok budeme na teba vsetky mysliet, pevne dufam, ze Nellinka ta velmi nepotrapi... :wink:
14. máj 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, jeej, tak sa tesim s tebou a drzim palce , aby to slo krasne, hladko :slight_smile: mna uz druhy den pobolievaju krize :confused: , dnes som bola na sono, vsetko ok, zatvorena, ale uz viem, ze to sa moze rychlo menit, tak neviem, neviem, ci sa nestretneme :slight_smile:
14. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka, až na konci mesiaca. a potom týždeň alebo dva na to, pôjdem asi na velký uzv.

loss, už len deň. držím palce, myslíme na vás. a idú ti vyvolávať či si už dosť otvorená? ideš rodiť normálne či CR?
ešte nejaké veci pobaľ, nič ste nezabudli? :wink:
14. máj 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky loss uz ma po tom....!!!!
Nellinka sa narodila dnes o 9tej cisarskym rezom, a je to poriadna baba: 4300 g a 53 cm :dizzy_face: :grinning:

LOSS GRATULUJEMEEEEE!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Tanicka, moc aj ja gratulujem! :slight_smile:
14. máj 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej aj ja velmi gratulujem som tusila ze to bude tento tyzden :wink:
14. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super.Srdecne gratulujem loss.Nelinke vela zdravicka a tebe vela mliecka.Nelinka je fakt riadna baba.Nasa sofinka mala 4300 g ako mesacna :slight_smile:
14. máj 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani, pridávam sa ... GRATULUJEM.
ale ozaj Nellynka riadne dievčatko :slight_smile:
To preto sa jej tak nechcelo von, lebo ešte potrebovala nabrať na váhe :wink:
14. máj 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alinka,super,že výsledky sú v poriadku,gratulujem :slight_smile:

loss,tak už si maminka :slight_smile: už sa na vás tešíme :slight_smile:
14. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NELLINKA, VITAJ MEDZI NAMI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

P.S.: a dobrú noc, ja idem búvať chytro k malej, kým sa nezobudí

Zdravím všetky dievčence, ahojte :wink:
14. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss gratulujem riadna baba skoro ako ta moja :grinning:
14. máj 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,ako si sa dohodla s loss?
na PC som do 8.00,potom mi napíš na mobil :slight_smile:
15. máj 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanika - Loss je este na JISke, takze pozriet ju mozme, az ked ju prelozia na normalne oddelenie... :slight_smile: poslem ti aj sms, kedze tu uz nie si... a malinka je vraj krasna... :dizzy_face: a maju sa obidve ok, takze to je najdolezitejsie... :slight_smile: no uz sa tesim, ked ju pofotime... :slight_smile:
15. máj 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, máte niektorá skúsenosti s cvičením pre tehotné v Hypernove? Ja som tam bola včera prvý raz...a mne sa tam celkom aj páčilo. Cvičenia nenamáhavé, skôr by som povedala, že tam ide o také vnútorné upokojenie a prípravu na pôrod ako samotné nejaké cviky.
15. máj 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:
16. máj 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejak ma to dnes z MK vyhadzuje :angry:
16. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
waitinka - skus napisat do temy Tehulky z LM alebo Maminy z LM, tam mozno maju nejake skusenosti s cvicenim...

takze loss je uz na normalnom oddeleni - prelozili ich vcera vecer... poslala mi MMS malej Nellinky, je to fakt kus baby... :dizzy_face: taka zlata gulka :slight_smile: ked ju pojdeme pozriet, vezmem aj fotak, aby sme ju mohli pofotit a potom hodim fotky aj sem... :wink:
16. máj 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Liptacky! V prvom rade gratulujem Loss - ja som tak rodila pred 6 tyzdnami, len sa snaz rychlo sa pozbierat po SC, bude to v pohode. Prajem vela mliecka a mala nech ti pekne prospieva. Moj uz ma 6kg - pomooc! :wink:
16. máj 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky. Dnes sme boli v poradni, máme už 4705g, hehe

No a som myslela, že popíšem, ale plačeme, musím ísť. papa :wink:

P.S. Dnes idem kuknúť Loss a malé lossíčatko :slight_smile:
16. máj 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, jastericka, tak ju pozdrav, ja sa chystam zajtra... :slight_smile:
16. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky..xcela by som sa spytat kde sa to chodi na cukor..lebo v pondelok tam idem a nemam ani paru ci tam trafim.. :unamused:
16. máj 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka, wejka, pozdravte loss odo mna aj Nellynku.

vejinka, to ti neporadím, mna to ešte len čaká :wink: ale sa mi zdá, že normálne do nemocky na gyn. Skús tam zavolať, alebo ráno svojej dr. držím palce, vraj je to bleee :slight_smile:
17. máj 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:

tak bola som dnes pozriet Loss - fotky su v mojom albume... :slight_smile: Malinka cely cas spinkala, nevadilo jej, ani ze ju fotim :grinning: je zlatucka, obe sa maju fajn, takze v pondelok ich hadam pustia domov... potom sa isto ozve aj ona, Nellynka je vraj dobre dietatko, tak drzme palce, aby jej to vydrzalo... :wink:
17. máj 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Loss, tak Nellynka je ozaj poriadna baba. Zlatučká. A tebe tie tmavé vlásky pristanú :wink:
teším sa, ked napíšeš.
17. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukla som fotky,malinká Nellynka je už poriadna baba :wink: ale zlatučká,tie líčka poriadne,no zlatá :slight_smile:
Loss,dúfam,že sa ozveš :slight_smile:
18. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
to je desne pocasie, co? :rolling_eyes: do roboty som prisla uuuplne mokra, takze tyzden sa paradne zacina... :confounded:
ako ste vikendovali?
19. máj 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,ahoj :slight_smile:
víkend v pohode,ja som mala službu :unamused:
ale zato dnes som mala voľno,piekla som manželíkovi tortu,volá sa,že trasľavá torta a je vynikajúca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak večer ideme trošku osláviť jeho narodky :slight_smile:
19. máj 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jeeej tani, tak manzel mal narodky - blahozelam a zelam vsetko dobre, ale najlepsie, keby vas coskoro navstivil bocian :wink:
a ako ste oslavili? :slight_smile:
vcera som pisala Loss, ci ich uz pustili z nemocky, ale neozvala sa mi, tak ratam, ze su uz asi doma a mala plne ruky prace :sweat_smile:
20. máj 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,ďakujeme-to vieš,že sme oslávili :wink: ešte v piatok príde návšteva zavinšovať mu,tak ešte raz si to zopakujeme :slight_smile:
loss,je už asi doma,to je fajn-no škoda,že som malinkú nemohla ísť pozrieť,akurát mi to tak zle vyšlo

loss,dúfam,že sa nehneváš,keby sa len trošku dalo,isto by som prišla
20. máj 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika - tak fajn, ze oslava sa vydarila :wink:
loss sa nam hadam coskoro ozve, ak bude stihat... :slight_smile:
20. máj 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok