• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

baby stretko bolo super som stastna a vykecala som sa Nelly este spinka :grinning: asi sa budeme v noci hrat :angry:
21. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, sme veľmi rady s Martinkou, že sme Vás videli, aj keď len krátko, najmä lossíčatká sme krátko videli, ale dobre, že sme išli, lebo už sme domov ani nedošli, museli sme sa ísť nakojiť do Detičkova a potom sme šli domov s revom, lebo spinkať sa nám chcelo.

Pekný večer ešte :slight_smile:
21. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez rada ze som vas mohla spoznat :slight_smile: a tesim sa na fotky :slight_smile:

mne bola mala mrzuta az doma lebo sa jej chcelo spinkat a zaspala mi az v kociku. vecer sme si sli este posediet ked je vonku este teplo. kamoska mala meniny tak sme s partiou trochu sedeli a malej sa spinka najlepsie takto vecer vonku. hehe. alebo na chate. to miluje.

evka no to poznam. tiez som si toho uzila az az. az mi nervy praskli par krat :confounded: ale neboj bude sa to lepsit. fakt skuste ten sportak. ja som ho sice skusala od 3mesiaca asi a stale som menila, vanicku, vajicko, sportak ale od 4mes tusim som uz nechala sportak a teraz mi uz Ami sedka skoro sama tak uz sa jej tam tusim zacina pacit. az sa vyklana von :sweat_smile: aby vsetko videla. dnes mi v lehatku sedela sama. sama sa posadila. iba som zirala. som chytro fotilaaaaaaaaa odusu :sweat_smile:

tak pekny vecer. rada sa s vami este stretnem. som zvedava na vasich drobcekov ked sa narodia :slight_smile:
21. aug 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata: citam, ze Vam dobre dopadlo stretko. Rada sa k vam pridam ak budem uz aj ja kocikovat. :slight_smile: Sice je to este daleko, ale uz vacsiu polovicu mam za sebou.
22. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....aj ja som rada, že bolo konečne stretko :wink: jastericka to zariadila :grinning:
deťúrence máte úžasnééé, krásne :wink:
22. aug 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee, hehe, aj ja sa hrozne teším na ďalšie deťúrence, to nás bude ako hadov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucka, ja len zííram, Ameli je šikovné dievčatko, moja zlatá, tak už sedká. :grinning: Včera, keď sme boli v tom Deťičkove, tak sme ju skúsili dať do športáka a normálne tam už pasovala, dobre jej tam bolo, tak ešte dva týždne počkáme a vytiahneme šporťák :grinning:

alinka: inak, si hrozne peknučká, taká bábika, tehotenstvo Ti pristane, veď už za chvíľočku budeš maminka :wink:
22. aug 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova lebo maly je v polohe KP a doktor povedal ze by bola rarita keby sa este otocil :confounded:
22. aug 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova heh sak pondelok je este daleko..este tam furt mozem byt :grinning: :grinning: :grinning: ale nieee srandujem ani parom volaov by ma tam nedostali :grinning:
22. aug 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka....dakujem :sweat_smile:

vejinka, nikdy nehovor nikdy :grinning:
22. aug 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka...kdeze som to uz pocula? :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky aj mne bolo včera s vami super a som rada že som Vás spoznala :slight_smile:
22. aug 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
stretko bolo vazne super, som rada, ze sme sa po dlhej dobe znova stretli... :slight_smile: deturence boli na zozratie :dizzy_face: uz sa neviem dockat toho nasho... aj ked kym sa moje dieta vykotula, vase uz budu velke slecny a chlapi, s ktorymi uz bude ina zabava... :grinning: :wink:
bolo to fajn a dufam, ze si to este do konca roka stihneme zopakovat... :wink:

inak uz som pridala aj fotky do albumu, mozte pozriet.... :wink:
22. aug 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji tie fotky su super :wink: aj deturence su tam podarené
22. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotecky wejka..bdue z teba nieco :grinning:
skoda ze som nemohla ist..ale ta cesta by ma asi zabila :sweat_smile:
22. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka: super fotky :wink: , inak Tvoje maličké sa má narodiť v januári, že? To bude malý kozorožtek, aj ja som :grinning: , som sa narodila 18.1. hehe :wink:

vejinka: nevadí, vynahradíš nám to, keď sa narodí malý Vejinkoš - Erik :wink:
22. aug 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som rada, ze sa vam pacia... :slight_smile: aj deticky pekne zapozovali, takze sa celkom pekne vydarili... :slight_smile:

vejinka - ty prides na dalsie stretko uz aj s malym chlapciatkom - to bude chlapska podpora malemu Tomaskovi, vcera tam bol jediny chlap na celom nasom stretku :grinning: :wink:

jastericka - ja mam TP az vo februari - 20.2., takze to bude asi maly vodnar :slight_smile: aj moj manzel je vodnar, on ma narodky zasa 28.1. ... to slonicek caka maleho kozorozca... :slight_smile:
22. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji fotky su super
inak mne mala spala az do rana takze sme ani nekupali len sme v noci papali spinkala v tom co mala oblecene :grinning:
uz sa tesim na nove deticky to bude kocikov
22. aug 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším na dalšie stretko dufam ,že ho ešte stihneme do konca roka.
22. aug 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja: to mas pravdu, ze tie deticky uz budu riadne velke. Ja totiz nepoznam ani jednu novembrovu maminu, a tiez mam obavy ci nebudem kocikovat sama :slight_smile:
22. aug 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, to Katka nám bude mať kozorožca :grinning: , som sa pomýlila hehe

Táni: ty máš teda dobré dieťatko, to ja len môžem snívať o takom spinkaní :frowning2:. To Ti Nellúšik vynahrádza za to, koľko si toho v poslednom čase prežila, preto je taká dobručká, nechce trápiť maminu :wink:

paskova: nebudeš kočíkovať sama, neboj, šak naše deťúrence Ti kočík potlačia :grinning:
22. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - teda, take dobre babo ti mozme vsetci zavidiet... :dizzy_face: fakt ti asi vynahradza vsetky tie starosti a problemy, co ste prekonali... :wink: len nech jej to vydrzi...

paskova - neboj sa, ved alinka ma TP koncom oktobra, takze daky tyzden hore-dole... :slight_smile: ja budem rodit posledna, esteze aspon slonicek je januarovka... :slight_smile:
a hadam neskor dame aj nejake velke kocikove stretko :slight_smile: teda ja dofrcim na kociku a vase deturence dofrcia mozno uz na trojkolkach a bycikloch :grinning:
23. aug 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja: no hned som kludnejsia. Co sa tych kocikov tyka bola som si uz vyhliadnut, zatial sice iba v jednom obchode, sice tu v LM nie je moc velky vyber ale da sa. Ty uz mas nejaky vyhliadnuty?
23. aug 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné foto, wejka. všetko si vystihla :wink:

paskova neboj, presne tak, ja mám TP koncom okt.ale ktovie či nebude aj zač.nov....kde bývaš? však stretneme s kočiarmi :grinning: ....ja som bola tiež kuk kočík v babatku nad choč sportom a celkom sa mi tam páčia 3, ale sú skoro rovnaké, a aj cenovo sa dá.

loss, teda Nellynka je super, ked ti tak vyspinkala.
23. aug 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka,lossik ahojte mate sa?my nie moc dobre mame hnisavu anginu a vysoke teploty ale dnes je to kusok lepsie.
23. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som kociky este nebola obzerat, zatial len na nete :grinning: ale taky, co by sa mi aj celkom pozdaval, stoji vyse 14 tis. :confounded: ale ide mi hlavne o to, ze je lahky, nechcem kocik, ktory bude vazit viac ako 10kg, ja som takej "slabsej konstrukcie", tak kto sa s nim bude natahovat...? :angry: okrem toho byvame v bytovke bez vytahu, takze nie je sanca, aby som trepala taku tarchu po schodoch...
musim sa ist niekedy aj ja popozerat po obchodoch a obzriet nejake aj nazivo... :slight_smile:
23. aug 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
čítam,že stretko sa vydarilo,čo je super,len škoda,že bolo akurát vtedy,keď som nemala voľno :frowning2:
ale aspoň vy ostatné ste sa stretli :slight_smile:
wejka,fotky sú super :grinning: detičky sú ako obrázok,nádherné a nejaké už veľké :grinning: ..takže skúste vymyslieť čo najrýchlejšie ďľšie stretko,aby som aj ja mohla drobce vidieť a aj naše tehuľky :wink: keď už nám to akosi nechce vyjsť :cry:
23. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj wejka :wink:
23. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka 189: ja byvam na ul. 1.maja, cize v centre mesta. A ty? Kociky som tiz pozerala tam ako ty. Chcela by som oranzovy alebo cerveny, takze uvidim. Aj na mimi maju celkom pekne v ponuke, ale nemienim vyhodit 20 000 za kocik, takze uvidim kde si vyberiem.
23. aug 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj tanika, neboj, vymyslíme ďalšie stretko, tak navrhni, kedy a kde, aby to Tebe vyhovovalo :wink:
23. aug 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne by to vyhovovalo pred kauflandom :grinning:
24. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok