Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

paskova
6. nov 2008

No vobec nevoem ktora si bola, ale tipujem, ze asi ta Katka? 😀 Mas tu len malu fotku tak asi preto. Je to kremik, ktory sa nemusi umyvat pred kojenim ked si ho natres. Asi je jediny na trhu, ze vraj babatkam nevadi. Ja som si totiz po kazdom kojeni natrela bradavky, samozrejme pred kojenim som to musela zmyt a to bolo na nervy. 😝

slonicek
6. nov 2008

nevieš? 🙂 modré tričko som mala a volám sa Katka ak sa vstredu uvidíme na tej pôrodnici ak ešte neporodíš tak pokecáme 🙂 a už máš spálnu hotovu či ešte prerábate ideš v sobotu do tej čajovne?ten krémik sa multi men?ja som si ho objednala v lekárni a tiež sa nezmíva môžem nato hned kojiť .

paskova
6. nov 2008

Uz viem, ale ani nie podla modreho trika, ale tych kraaaasnych zlatych veci co si mala na sebe. 😀 😀
Ten krem sa vola Balm od Bioclin. My sme este na zaciatku mali prednasku s dilerkou a ona tie kremy doniesla. Od Radky to stoji 200,Sk.

paskova
6. nov 2008

Do tej cajovne nestiham ist, ale v stredu hadam pojdem. Uz mame vymalovanu spalnu, dnes nam dovezu nabytok. Ale najhorsia praca ma caka az potom, ukladat veci do skrin. 😒 Aj postielku mame este v pivnici, ani neviem v akom stave je, tiez ju musime dat do poriadku, takze mam co robit. Drzkaj sa. 🙂

slonicek
6. nov 2008

no vidíš to tak si ma predsa spoznala 🙂 🙂 🙂 no len si pekne pomalinky neprehánaj to moc neboj stihneš všetko pochystať kým sa malinká narodí ja som platila za tu mastičku 300 korun .

tanika.t
autor
6. nov 2008

takže nič z toho,žiadne // neboli a asi sa pomaly mrcha púšťa 😒

no čo už,asi sa už stávam aj na to sklamanie imúnna,skoro vôbec ma to nevzalo...mám teraz kopec iných povinností,takže tie mi nedovolia deprimovať sa 🙂

všetky vás zdravím 😉

tanika.t
autor
6. nov 2008

a ďakujem vám všetkým,ste zlaté baby 🙂

paskova
6. nov 2008

neboj tanika, raz sa aj tebe urcite zadari, budem ti aj ja drzat palce. 😉

slonicek
6. nov 2008

tanika ani nám sa nedarilo neboj ono to príde samo 😉

alinka189
6. nov 2008

tanika 😢 to je škoda ☹ som myslela, že už konečne sa zadarilo.
hlavu hore, raz sa to podarí 😉

zrzuska
6. nov 2008

ahojte.

ali maly je zlatyyyyyyyyyyyyyy 😅 🙂 🙂 🙂 drobcok maly.
dakedy mozeme ist kocikovat spolu. len ja som teraz chcela byt s maminou a ona chcela malu trosku povozit a tak. stretla som aj kamosky (co som pri nich stala na hornych podbrezkach) tak som s nimi kvakala a mamina vozila malu. dakedy chodim s maminou von a ona potom ked ide ku kamoske tak kocarujem este s tymi kamoskami tak sa mozeme dakedy vsetky stretnut 😉

mne mala spala iba hodinu a pol 😒 za cely den. ale chvalabohu ze vecerne uspavanie bolo rychle a bez placu 🙂

tani skoda 😔

slonicek ako sa drzkate?

slonicek
7. nov 2008

ahoj zruska no držím sa bola som cvičiť v Hypernove bolo parádne len keby ma nebolel chrbát a kríže tak by bolo všetko ok ,no už musím vydržať,vy sa držkáte?Ameli sa má ako? 🙂

jastericka
7. nov 2008

Tani: 😔 , no nevadí, život ide ďalej 😉

alinka189
7. nov 2008

zrzuska, jasné, môžme. budem rada. dohodneme sa. mne spal 3 hodiny...aspon vonku, lebo doobedu nespal a bol už so seba nervozny. ale potom už večer aj v noci v pohode.
Ameli je už ozaj velká...ten čas ale letí...

weja
7. nov 2008

ahojte bambulky a bambulčatá... 🙂
som rada, že sa máte všetky dobre a že ste ok... 🙂 dlho som tu nebola, ale trošku som sa potrebovala od toho všetkého odpútať a zamerať sa na niečo iné...
minulý týždeň sme boli s manželom v Egypte 😎 zorganizovali sme to tak narýchlo, ale mali sme také blbé obdobie... 🙄 mali sme pocit, že potrebujeme vypnúť, ísť niekam preč od tohto všetkého a troška sa dať dokopy po fyzickej aj psychickej stránke... a myslím, že sa to celkom aj podarilo... 🙂
a teraz už mám za sebou 1.týždeň v novej robotke... 🙂 ale páči sa mi tam, je to niečo iné, zaujímavejšie, a baví ma to, tak dúfam, že mi to aj vydrží... 😀

tanika - mrzí ma, že to nevyšlo ☹ my si na svoje šťastie musíme asi ešte počkať... 😔
tak dávajte všetky na seba pozor, pozdravujem aj detičky, pekný víkend... 😉

jastericka
7. nov 2008

wejka: správne rozhodnutie, ja by som urobila to isté, dakde vypadla....waw Egypt, tam musí byť krásne 🙂

Šťastie si na každého raz sadne 😉

Téééda Amelíčatko má už 8 mesiačkov. Fakt to letí, neuveriteľne....Už by sme Vás aj radi videli, ale keď bude to auto, prídeme do Pribyline kuknúť, dobre??? a pokecáme

zrzuska
7. nov 2008

ahojkajte.

slonicek aj mna bolieval chrbat. mna cely druhy trimester, potom som bola zase cela opuchnuta a po porode ma zase bolel dlho chrbat. to sa asi chrbtica v tehu davala do inej polohy a po porode zase do povodnej 😕

weji super napad. dobre ze ste vypadli prec 🙂

evka jasne.
ja mam teraz take blbe obdobie zase. uz mam zase krizu asi by som sa najradsej zbalila odtialto ku mamine. mam pocit ze ak sa mam rozist s drahym tak teraz. proste kym je ameli malinka. uz ma serie. chvilu bol klud ale aj tak, kazdy piatok je v ri.....i. ja neviem ale viem, ze takto zit nechcem. teraz odisiel do mesta, ze vsak aj tak ides spat. no hej, ja tak zaspim teraz, akurat tu revem a istotne zaspim. to hej ☹ a este sa ma spyta ze preco sa hnevam....
kebyze mam auto, tak v momente idem prec, hned teraz.
aj ja by som potrebovala odtialto vypadnut. od neho vypadnut na nejaky cas. a samo by sa ukazalo co dalej. 😔

paskova
8. nov 2008

Ahojte babenky, tak mna krize bolia permanentne. Na chrbat si ani neviem lahnut, este, ze sa rodi v polosede, lebo by som si asi nlahla. 😒

weji drz sa, teraz ked nastupis do robotky, a zacne sa zimna sezona budes mat prace vyse hlavy. Ale to bol fakt fajn napad, ze ste boli trocha mimo LM. Drzkaj sa. 🙂

No zrzuska, nemas to lahke. 😒 Moja sestra to takto znasal asi 10 rokov koli malemu a hlavne koli mojej mame, ktora ma dost zastarale nazory. Az potom sa rozviedla, ked ju maly uz sam prosil aby otca nechali tak. Teraz ma novu rodinu, zije inde a maju sa zatial fajn.Nevravim, ze sa treba hned rozviest, ale keby ste boli od seba, mozno by sa tvoj mlady umudril. Tazko povedat, je to individualne. Ja som dost razny clovek, urcite by som si po hlave nenechala skakat a hlvane si myslim, ze je to aj pre teba dost ponizujuce. Urcite ste sa uz o tom spolu rozpravali, ale ked to bolo bez vysledkov, tak by som urcite isla na chvilu k mame.

jastericka
8. nov 2008

Regi: vydrž to, už to máš za pár...tá bolesť chrbta je hrozne nepríjemná, aj mňa bolel hrozne, vždy mi pomohlo, keď som si vankúše poukladala na seba a tak som sa cez ne prehla, tak som pozerala aj TV 😀

Lucka: júúúj, to ma mrzí, že to je takto medzi Vami. Mňa by to tiež nasra...., keby chodil každý piatok von a ešte to tak aj okomentuje blbo, že ideš aj tak spať...no určite môj zlatý a keby si Ty tak chodila?
Súhlasím s Regi, keby som mala kde ísť, asi by som to zo začiatku riešila takto. Nemôžeš ísť k mame? Čo ona na to?
Bože, také krásne dieťa má, nevie si to vážiť, ani Teba, keď Ti takto povie. Normálne som vytočená z neho.
Ak by som Ti mohla dáko pomôcť, tak sa kľudne ozvi 😉 Držím palce a netráp sa, máš Amelíčatko krásnučké, ona je Tvoj poklad najväčší 🙂

zrzuska
8. nov 2008

no baby dnes isiel zas do krcmy a buduci tyzden ide na vikend na chatu. ked som povedala ze pojdem ku mame tak hadam on nebude chodit vencit psa 😠 a este sa nasral ze ci mi sibe, ze ved tam mam prist s malou na cely den. hej a budem sa tam kukat ako zerie nie? 🙄
a dnes to uz vyzeralo take fajn. sme spolu umyvali okna potom sme sli so psom aj s malou von. no ja to uz kaslem

maminu to mrzi ze to takto je. a podla mna to ine ani nebude a keby som odisla tak by ma spät nevolal podla mna. lebo vsak on je presvedceny o tom ze je to ok a ze nic zle nerobi. to ja som ta blba a sibnuta, ze mi to vadi a co mi na tom vadi.....

alinka189
8. nov 2008

ahojte,
weji, tak super, že ste boli preč sa odreagovať. Egypt je ozaj nádherný. a dobre, že si už aj v novej robote a že ťa to baví. teraz už len vyčkať, kedy sa môžte znovu pustiť do práce... 😉

Regi, ešte si celá? ved už môžeš ísť kedykolvek 🙂 sa tešíš na dalšiu princeznú, však?

Lucka, to je tak väčšinou...chlapom sa život nezmení, či už svadbou, príchodom dieťatka,... len my ženy sa vždy obetujeme. a čím sme k nim lepšie, tým horšie sa asi vracia 😠
je mi lúto, že máte krízu.

jastericka
8. nov 2008

Luci, on by psa venčiť chodil, to Ťa podľa mňa len citovo vydiera 😠 Určite ho má rád a neboj sa, nenechal by ho len tak.
V každom vzťahu pomôže niečo iné, ale kamarátka zažívala niečo podobné a proste sa začala tváriť pred mužom, že je jej to jedno. Normálne bola k nemu milá, všetko, nezaujímalo ju, kde ide. Jemu sa to po čase zdalo divné a tak sa jej začal túliť. No ale to neber ako radu, to len taký príklad som povedala.
Nie si blbá, len citlivá a všetko inak berieš, presne ako napísala Alinka, je to tak....

slonicek
9. nov 2008

zruska neboj je to ťažké stými chlapmi ,ale mal by byť pri tebe a nie sa tárať po krčmách a chatách skus sa sním porozprávať presne ako jastericka napísala aj moja kamoška to tak urobila a potom bolo všetko ok prešlo ho to a nechodil nikam aj môj priatel chodieval vonku ja som mu nezakazovala aj ked ma to hnevalo lebo ja som nemohla ked som už otehotnela,ale potom ho to prešlo a ked som ho začala sama posielať nech ide tak ostal doma.

slonicek
9. nov 2008

Regi ako?ešte si domka?hádam sa stredu ešte uvidíme 🙂

paskova
9. nov 2008

Ahojte zienky, som este v pohode 2 v 1 a este by som tak 2 tyzdne chcela takto zostat. Zajtra chceme dat dokopy postielku a objednat kocik. Ja som strasne poverciva, ale muz mi to vyhovoril, ze je to blbost. Vevicky mam poprate, este mi treba pokupot homeopatika v lekarni a par veci v drogerii. Zajtra idem prvy krat na pasy, aj k dokine Gabrysovej. Volala som jej, ci nas zoberie, vrevela, ze hej ale aby som prisla kuknut na ordinaciu. 😉

Katka dufam, ze mi to v stredu vyjde, chcela by som porodnicu vidiet, hlavne izby, sprchy a tak.
🙂

Drzkajte sa aj detickami dufam, ze sa coskoro k vam pripojim a namiesto bolavych krizov budem s vami preberat prebdete noci. 😀 😀 😀 Ale ved to je nam zenam asi sudene. 😉

zrzuska
9. nov 2008

dakujem zienky.
slonicek vsak ja mu nic nezakazujem ale vie ze mi to vadi. nerobim mu ani sceny ani nic take. praveze som uz rezignovala a uz mi je to skoro jedno. 😒

loss
9. nov 2008

ajojte
weji som rada ze sa mas trosku lepsie babo pride buduci rok urcite
Tani mrzi ma te ten tienik vas oklamal
Zrzus chlapi su svine niekedy to vyzera ze maju radi len sami seba 😠
jasterka skoro sa uzdrav budete nam zajtra chybat

loss
10. nov 2008

dobre ranko

alinka189
10. nov 2008

ahoj loss, ako sa máte? čo škola?

jastericka
10. nov 2008

ahojte: ja som chorá, tak sme dnes neboli plávať ☹ ,deň ubiehal veľmi pomaly....Ale snáď sa do štvrtka dám do poriadku a pôjdeme

idem spať, dobrú nôcku všetkým

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre