• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

wejka, dnes má byť ešte trošku zamračené, ale od zajtra má byť krásne, tak ja si počkám ešte :grinning:

no babenky, ja žiadne príznaky pôrodu..., ale čo, veď raz musí ísť von, no nie?

prajem pekný dníček
23. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka dnes som fit aj ja :angry: ta mala ozaj caka na maj alebo co
no a tvoja caka na nas :grinning:
23. apr 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallllllloooo kde ste ????? :pensive:
23. apr 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, nesiel mi net :angry:
loss - malinka chce byt silou-mocou majove dietatko :wink: tak jej v tom nebran :grinning:
jastericka - ved raz isto vyjde, ako sa hovori "ako voslo dnu, tak musi aj von" :grinning: len keby clovek vedel konkretny datum, tak sa tak zariadis a kludne aj pockas... ale najhorsie je podla mna to vyckavanie, ze co ked to kazdu chvilu zacne... :unamused:
23. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby akurat idem do nemocky zacala som trochu krvacat jasnocervenou krvou myslite na mas dam vediet
23. apr 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ííííha loss, jasné, že myslíme na vás, ako inak.
držte sa!
23. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lossík, držím palčeky, zajtra sa budem pýtať za Tebou :grinning: , že už nechcem prenášať....

wejka, máš pravdu, toto vyčkávanie je najhoršie
23. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
loss je este stale v nemocke, budu jej vraj robit nejake vysetrenia, tak drzme im vsetky palce...! ktovie, ci si ju tam uz rovno aj nenechaju do porodu, pripadne, ci nenaplanuju rovno porod... :confused:
ale slubila, ze sa ozve, ked bude vediet nieco viac...

jastericka - mas pravdu, dnes vyzera, ze bude krajsi den na porod ako bol vcera... :grinning: otazne je, co na to povie tvoja malinka.... :wink:
24. apr 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, ja len tak na rýchlo....idem do nemocnice, ale nejdú mi ešte pôrod vyvolávať, vyšli mi zvýšené pečeňové testy a to je pre bábo nebezpečné, takže ma chcú mať pod dozorom. Idem ležať na gyndu, nie som z toho nadšená, ale čo už :frowning2:
Tak držte palce. papa
24. apr 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasterička ked bude malinká na svete daj vedieť papa držkaj sa a neboj bude všetko ok
24. apr 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka drz sa!!
24. apr 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jastericka - drzime palce...!!! tak nakoniec sa s loss predsa len stretnete v nemocke naraz :slight_smile: len skoda, ze este nie pri tych radostnych udalostiach...
24. apr 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
loss, jastericka, držte sa. no keby som bola vedela, že ste v nemocke, tak vás prídem pozrieť. dnes som tam musela aj ja. dr.sa niečo nezdalo ohladom maternice, nie dieťatka, tak ma poslal do nemocky a tam povedali, že sme obaja v poriadku :slight_smile:
ani neviete ako sa tešíííííííííííím :slight_smile: len nech to tak pokračuje.
24. apr 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alinka to je dobre,že ste v poriadku,super :slight_smile:

jastericka,loss tak tehuľky naše držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
24. apr 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné ránko!

včera som nestíhala viac písať,takže...včera som tiež bola v nemocke-no dosťma teda prekvapilo večer,keď som sa dočítala,že naše tehuľky sú tam na oddelení,škoda,že som to nevedela,aspoň by som ich šla pozdraviť :frowning2:
tak snáď sa držia obe v poriadku a ktovie,či už niečo sa aj neudialo v noci :wink:
držím moc palce!!!!!!!!

ja som bola včera zas merať folíky,sú vraj veľmi pekné,primerane veľké -v sobotu zas idem skontrolovať a neviem,či mi dr.pichne pregnyl,alebo to nechá len tak-uvidíme...takže nám ostáva len pekne snažilkovať najbližšie 2dni. :grinning:

wejka, mne to už ani nepríde,že do nemocky tak často chodím,aj sa nasmejeme s dr.-ona je fakt zlatá..stále sa len pýta,či som kľudná,aby som nestresovala :slight_smile: ,povedala ,že najbližší mesiac clostil nebudem brať,až ten ďaľší a bude robiť zas hormonálny profil .... no som hlavne zvedavá,že čo mi zajtra povie

akurát sa nevyznám z BT,myslíš,že ovu je dnes? včerta som testla a nič ani večer a dnes teplota vyskočila
čo myslíš?
www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=56619/nummer=2
25. apr 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
no loss sa uz neozvala, skusim sa jej ozvat ja, ci nemaju nieco nove...

alinka - supeeer, tesim sa, ze je vsetko ok :slight_smile: a podla mna aj vsetko bude, tentokrat to musi vyjst :wink:
ozaj, este ta nechal doma, ci uz budes chodit do prace? alebo zostanes doma cele tehu?

tanika - tak len pekne snazilkujte, to nikdy nie je na skodu :wink:
co sa tyka teploty, este je skoro povedat, jednoznacne sa to da urcit, az ked sa teplota udrzi aspon 3 dni zvysena... ale podla mna ovu este len pride - ved keby bola vcera, tak by uz dr. videla, ze folikul uz praskol... to je moj nazor, ale ako vravim, snazilkovania nikdy nie je dost... :wink:

ja som vcera volala mojej dr., takze mam prist buducu stredu, spravi nejake vysetrenia a dohodneme sa na odberoch atd.... Tak sa celkom tesim :slight_smile: mam aspon dobry pocit, ze sa veci konecne zacnu hybat... a dufam, ze k lepsiemu... :slight_smile:
25. apr 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,to je fajn,že ideš ku dr. :slight_smile: najdôležitejšie je,že ti porobí vyšetrenia a podľa toho môže robiť niečo ďalej
v stredu majú ale operačný ,nie? tak držím palce,aby si dobre dopadla :slight_smile:

ja si ani neviem predstaviť,že by som nebola šla za Krekáčovou a len každý mesiac čakala,či príde ms a potom to obrovské sklamanie,keď dorazí :frowning2: ..teraz aspoň viem,že ma lieči a ostatné je na nás a na šťastí,či sa niečo podarí

včera isto nebola ovu,nebol prasknutý folík..no uvidím,či testnem dnes,alebo jednoducho budeme snažilkovať a hotovo :grinning:
25. apr 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o operacnom dni nic neviem... ale povedala mi, ze ona ma sluzbu v stredu, tak aby som prisla o tretej... to uz vtedy hadam nebudu operovat...
ved to je to... ze clovek by len vyckaval a vyckaval kazdy mesiac, ako to dopadne a mozno by si doteraz nevedela, ze nieco nefunguje celkom tak, ako by malo... :confounded:
veru, len snazilkujte... :wink: ci uz s ovu testami alebo bez nich... jednej babe sa teraz podarilo otehotniet - testovala sa, takze vedela, kedy bude ovu... tak som si povedala, ze tento mesiac budem poctivo testovat aj ja :slight_smile: minuly som to dost odflakla... :unamused:
25. apr 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiež teraz testujem ako divá :grinning: ,ale tá testovacia čiarka je oveľa slabšia ako kontrolná..
no ám už len 4 testíky :frowning2: ,tak budúci mesiac neviem,či zas nekúpim,lebo tieto asi neušetrím :unamused:
25. apr 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze stale sme 2v 1 :grinning: Nellynke sa nechce von ale dobra sprava je ze sa zacinam otvarat lezala som na porodnici a prezila som 2porody jeden trval 4minuty a druhy 15minut super som zvedava ked to dojde na mna kolko sa budem trapit
v utorok sa mam prist ukazat ak sa dovtedy nic nestane
jastericka lezi na gynde tak aj tak by sme sa nevideli :pensive:
drzte sa a keby nieco dam zase vediet
25. apr 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lossík, ahoj :slight_smile: Nellynka ťa teraz naťahuje :grinning: asi si našla dobrú polohu :wink:
25. apr 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika - no uvidim, kolko ich zostane mne po tomto cykle, zatial mam asi este polovicu, ale aj to len preto, ze som to minule odflakla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz tiez chcem poctivo testovat kazdy den, tak uvidime... :slight_smile: vsak ak nam nezvysia, objedname dalsie :wink:
inak tu testovaciu nemam ani ja nikdy taku tmavu ako kontrolnu... :unamused: ale pytala som sa tej tehulky, o ktorej som pisala, ze sa testovala presne tymito istymi, tak ani jej nevysli nikdy rovnako silne... uz som si myslela, ze ja som "vadna" :sweat_smile:

loss - tak sa len drzte, oddychujte a urcite vsetko dobre dopadne... :wink: mozno ze to maj isti :wink:
25. apr 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne baby dakujem
aj Mudr.Krekacova mi vcera povedala ze v maji bude teplejsie tak sa nemam ponahlat :grinning:
25. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,tak som skúsila testík na ovu a ukazuje pekné //..takže dnes večer ideme na ostro :grinning: asi po clostile je ovu skôr,dnes je 12.DC ...dúfam,že večer nebude neskoro :unamused:
25. apr 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani uz vcera ste mali zacat :slight_smile:
25. apr 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
včera sme to zmeškali :frowning2: ..ale večer som testla a nič nebolo,tak som myslela,že stačí dnes..vieš,chcela som,aby spermijky boli v čo najväčšom množstve..
25. apr 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale dočítala som ,že nárast LH je 40 hodín pred ovu,tak by sme to mali stihnúť dnes večer :wink:
25. apr 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika - hej, hej, ked ti vyjdu na teste rovnake //, znamena to, ze ovu prebehne do 24 hodin... :slight_smile: tak uz vieme, co robis dnes vecer :grinning: :wink:

loss - no vidis, asi ma dr. pravdu, potom uz bude krasne teplucko na kocikovanie :dizzy_face: aj Nellinka to asi vie :wink:
25. apr 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nielen večer,ráno sa pokračuje :grinning: :grinning:

mne tie čiarky vyšli obe rovnako silné,tak dúfam,že aj ovu bude poriadna :wink:
25. apr 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vaaaazne...??? :fearful: tak to uz hej, to musi byt poriadna ovu :grinning:
som zvedava, ci sa to aj mne podari... :sweat_smile:
25. apr 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok