• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
ved sme sa s niki smiali ze na dalsie leto ju budu inak nahanat...teraz sa jej budu bat, lebo ona bude velka, ale pockaj o rok...ked ju pridu vysibat.... :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru nevravela som jej... :grinning: my sme šli nakoniec ešte aj s Elou a Rudim do mesta a tam sme sa stretli s jej Jojom a potom sme šli spolu aj hore.. tak chlapi pokecali a my tiež.. :wink: :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vam vytlacili kociky :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj Miška alebo Maťa, nechcete krásnu knižku s CD rozprávkou NEMO?? omylom sme kúpili dve a stálo to len 6€, tak ak by ste chceli alebo viete o niekom, tak dajte vedieť.. :wink: :wink: :wink:
10. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki v pohode ja ju vezmem ale musis mi ju ukazat co to je uz jednu podobnu knihu s CD mame :wink: takze aj nema by som brala :slight_smile:
peti ja si tiez myslim ze nasi chalani ju este nahanat budu a ked ich vezme samko do parady tak dakujem pekne :confounded: to nam aj rohy pri nich narastu :grinning:
10. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ak by sa dalo zajtra doobeda by som si ponu aj mohla prist az ma samko co pocuvat cestou v aute :wink: co ty nato?
10. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj tak to má Tamy čo robiť.. musime ju naučiť rýchlo utekať.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki podla mna bude lepsie ak sa nasim chalanom prisposobi :grinning: :grinning: :grinning: lebo nic ine jej asi neostane :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby neutekali chalani :grinning:
10. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťuš - no neutopila som sa a plávalo sa mi fajn,zdalo sa mi že mám o 20 kg menej :grinning: :grinning: ale vydržala som len hodinu aj to som fučala :slight_smile:

Miška kludne si ju zober ty to skôr využiješ malému.
10. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti zeby mali respekt ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miška, kľudne dojdi.. ale daj vedieť kedy, pretože má pre nás prísť dedko a pôjdeme autom k našim.. a inak to je také cd a knižka ako to v tv reklamujú, prvá bola snehulienka a teraz je nemo, a tak budú aj ďalšie..
10. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - ked bude macko pu tak mi dajte vedieť :slight_smile:)
10. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ja som do 12 :00 naisto v PB tak daj vediet o kolkej ja by som pribehla autom a ked budes mat manzela doma tak by si mi to iba priniesla dole :wink: inak neviem co reklamuju :grinning: ale ta co mame doma o vile sa mi paci :wink: tak hadam aj nemo je nieco podobne :wink:
10. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta macko pu bude az 8. v poradi a vychdza to kazde dva tyzdne, a dnes bola este len 2. takze az niekedy ked budeme mat uz babenka :slight_smile:
10. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a to kde reklamuju??? ja som to este nevidela :unamused:
10. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska zajtra som sama doma ale ked prides do obeda a zazvonis dole tak ja tolko zbehnem. Zvoncek cislo 11 vchod prvy. Alebo prezvon posielam cislo do ip.
10. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ok :wink: sme dohodnute :wink:
10. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby preco snezi??????????? :angry: :angry: :angry:
11. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to by som aj ja rada vedela..kuaaaaaa aj s počasím.. vrrrrr :angry: :angry: :angry:
11. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky to pocasie je teda nevyspyatelne :grinning: co uz :wink:
niki ak nahodou nebudem stihat prist do 12 po tu knihu tak ju zober v pohode k vasim a ja onu naisto pribehnem kym sa vymotame z domu :grinning:
11. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, a nevadí, že je v češtine a je to už rozbalené? bolo to len prilepené na jednom takom papieri spolu, a to CD je nahratá tá rozprávka na počúvanie..no tiež v CZ, ale keď som si to pustila, tak celkom zaujímavo to znelo.. :dizzy_face: mne osobne sa to veľmi páči...
a inak naši potom bývajú oproti Hypke..ok?? :wink:
11. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiež ešte neviem, že kedy sa tatino dovalí po nás..takže sa nestresuj a kľudne dojdi až potom, hmm??
11. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak som sem prišla na skok,idem rýchlo čosi navariť,do sprchy a 12,00 vyrážame :slight_smile: taká som zvedavá :sweat_smile:
11. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj ja.. tak mi dajte potom info na mobil, prosím..lebo to už budem u našich a na net sa dostanem až keď dojdem späť..lebo neviem či je bráško ešte doma, ak by bol, tak sa ozvem do témy z jeho laptopu... :wink:
11. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta sme zvedave....si budu mat nasi chalani kamosa, alebo frajerku :grinning:
11. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw kosta tak potom hod aj na moj mobil sms ci to je chlapcek alebo dievcatko no hlavne drzim palce aby babatko bolo v poriadku a vsetko sa vyvijalo tak ako ma :wink: tak teda vela stastie :wink: a na cestach pozor lebo je klzko
11. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO baby :cry: :cry: :cry: :pensive: volala mi práve sestrička od doktora že sa im ráno pokazilo sono :cry: :cry: :cry: musím tam prísť opravár a nevie či sa to bude dať opraviť.Tak som sa tešila :pensive: :pensive: :pensive:
11. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti ty mas teda stastie :angry:
11. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to čo má byť?? kurnik..a ja som sa tiež tak tešila, že sa dozvieme novinku... :angry: :angry: :angry:
11. mar 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok