Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
16. mar 2010

brisilda - asi do 17,00 neviem ale na 100%

brisilda
16. mar 2010

dik dufam ze to stihnem lebo teraz idem s jessy na ockovanie 😀

kosta123
16. mar 2010

A ešte je jednen sekáč na rozkvete,hneď ako je prvá zástavka busu č.10 ale tam som nebola roky rokúce.

nikiarudi
autor
16. mar 2010

kosťa tak to tam musím ísť okuknúť... a aj ten čo je dole... 🙂 😉 a v meste sú tiež dobré sekáče.. jeden je v dome služieb, tak dozadu sa ide..a ešte v agrosane je fajn sekáč... 😀 😀 😀

kosta123
16. mar 2010

nikiarudi - o tom v dome služieb som počula to je len detský nie?? no kuknem tam aj ja veru.

nikiarudi
autor
16. mar 2010

hej hej je to len detský, ale kopec krásnych vecičiek tam majú.. 😉

kosta123
16. mar 2010

nikiarudi - a ceny?dajú sa?? mne ja luto dať za nejaké body 3,5 € za použité ked napr.v hypke v v tom KIK su nové za také prachy.

nikiarudi
autor
16. mar 2010

tak to netuším..ja som to len počula..tiež som tam ešte nebola... 😀

mata0312
16. mar 2010

kosti ides v piatok na cvicenie? donesiem ti jedny krasne ruzove dupačky ktore som kupila ked som si myslela ze budem mat dievčatko 😀 uz som čo to porozdavala a este mi nejake ostali tak by som ti dala pre Melisku teda ak to bude mel 😀 😀

nikiarudi
autor
16. mar 2010

ozaj bris, tie pyžamká v tom balíčku čo si nám dala sú úžasné, doknca ich ešte aj oblečieme nato, že sú newborn, tak sa čudujem... naša Tamy je asi poriadne drobné bábätko, tak ako som bola aj ja..vždy som všade aj v škôlke aj v škole bola najmenšia.. 🙂

kosta123
16. mar 2010

mata0312 - jééééé super diky.

Naprd je to že som od 7,00-7,30 som objednaná na gastro v nemocnici tam budem asi tak do hodiny asi,no a neviem čo potom to by bolo nejako okolo 8,30-9,00 a do 11,00 sa mi nechce čakať v nemocnici 😠 😠 neviem ako to spravím,neviem či budem mať auto ak by som mala tak vybehnem na rozkvet ale ak nebudem mať auto tak sa mi neoplatí ísť hore a zase dole,no uvidím,dám vedieť.

mata0312
16. mar 2010

no ak sa vybavis tak okolo pol desiatej tak mozme ist pred cvicenim kludne na kavu teda cokoladu 😀 😀 😀 lebo moj drahy robi čize ho pojdem o osmej zaviest do roboty a spat uz isto nepojdem a tak sa budem nudit, skusku mam az o 17 tak mozem ist cvicit

nasla som este aj papučky a podbradniček 😀 😀 😀 😀 je to take uzasne ruzove 😀 😀 som zatazena na ruzovu

mata0312
16. mar 2010

a ešte som zabudla na čapičku 😀 😀 😀 taktiez ruzova 😀 😀

mata0312
16. mar 2010

niki kedze sa nemame ako stretnut poslem ti po Petke take ruzove satičky pre Tamy su to 0-3 tak jej mozno budu este velke ale vsak ona vyrastie 😀 😀 😀

brisilda
16. mar 2010

kosta dik za radu bola som kuknut v tom sekaci a ta supravicka je uzasna vraj je cisto nova nike za 30 € smiesna cena 😀 uz mi ju aj mm odsuhlasil len ked mne sa paci skor ta cierna 😀 no je velka 😠 no ta modra je velkost 128-140 😉 vynosime a poriadne lebo nam treba 128 🙂 juuj aka som vytesena lebo som mu nikde znackove veci nemohla zohnat stale mali malinke alebo velke 😀
kocky ja piatok na cvicenie idem 😉 takze somnou pocitajte a sekace mi mozete poukazovat

mata0312
16. mar 2010

vidite tak mozme ist pred cvicenim obehat sekace 😀 😀 😀 😀

a to si kupila samkovi tu supravicku?? 😀

kosta123
16. mar 2010

brisilda - joj som rada že som pomohla 🙂

mata0312 - tak pošli do IP čislo a ja ti v piatok zavolám a dohodneme sa,veru by sme mohli skočiť do toho detského sekáču v dome služieb 😀 Potom by sme zase baby počkali 10,50 pred vchodom do nemocnice,alebo by sme sa stretli pred tým sekáčom,uvidíme.

brisilda
16. mar 2010

kocky dobry napad ja mam zaujemcov uz na obe moje hupacky 😀 takze mam co minat 😀 ale nie 😒
inak suhlasim s tym aby sme predtym sli po sekacoch ja tu velmi po takych ob. nechodim cize neviem co kde je 😀 v pohode mi to mozete poukazovat mozno aj nieco kupim 😉
mati no jasne co sa smejes ved aj jemu treba coto do skoly na telesnu nie? 😀 tak az sa zanho nehanbim 😉 botasky ma tiez nike 😉 inak mne sa zda ze ta kocky chodi na tovar do rakuska 😉 ja planujem ist v lete na ukrajinu tam maju inak zabite vecicky len detske akosi nemaju ☹

mata0312
16. mar 2010

ok bris tak mata mi brnkne a mozeme sa dakde stretnut a vyrazit po obchodoch 😀 😀 ja sa nesmejem moja ja len tak rada pouzivam tích smajlikov 😀 😀 😀 vies? tak samko musi byt rad čo?

dufam peti ze tiez pojdes s nami 😉

brisilda
16. mar 2010

mati tak samkovi to je suvik ci mu nieco kupim 😀 on aj holaty rad chodi 😉

kosta123
16. mar 2010

Peťa sa niekde fláka 😅

Joj som zvedavá či tu budeme takto často sedieť keď budeme mať krpcov 😀 asi nie.

mata0312
16. mar 2010

hlavne ze si mu kupila skrečka pravda 😀 na oblečku este nezalezi

brisilda
16. mar 2010

mati mna z neho jedneho dna asi urve 😠 aj teraz ma rozculuje 😠 😠 😠 ja len cakam kedy skrecok ujde pod gauc alebo za skrinu a bude po zabave 😀 ale az vtedy bude lietat po byte 😀

kosta123
16. mar 2010

Baby a máte aj kolotoč nad postieľku ?je to k niečomu? ja to prave kukam na nete za rozumnú cenu.

mata0312
16. mar 2010

no mas doma o zabavu postarane ako sa kukam a ja tu mam tak ticho 😀 😀 ked nam ušiel skrečok za skrinu tak treba pouzit nejaky sprej a on vylezie aspon mi sme to tak robili 😀 😀 moja mama sa dokonca tich skrečkov bala

kosti este nemam ale isto si chcem kupit a uz čo najskor lebo svagrina to malej postala este ked bola v brusku a teraz ju to fakt ukludnuje a zaspava pri tom a kde si nasla za dobru cenu lebo niektore su fakt drahe 😒

mata0312
16. mar 2010

myslela som ze puštala 😀 musim mat notbook na boku aby som chytila net dnes je akysi pribrzdeny 😒 a tak potom robim preklepy 🙂

brisilda
16. mar 2010

kosta ten kolotoc je super vec ja mam ten s ovladanim lebo u nas lenivost nepozna hranice 😀

mata0312
16. mar 2010

kosti asi tiez pochybujem ze budeme mat cas na net 🙂 mozno chviločku ale isto nie ako teraz pomaly cely den, baby ja som dnes nevyliezla z bytu, boze a mala by som ist s carlosom von nebol chudak od rana 😒 nechce sa ist niekomu za mna 😀 😀

brisilda
16. mar 2010

inak zeny jedna kocka mi mala poslat peniaze za tovar a akosi mi peniaze neprisli poslala mi v maily aj potvrdenie no mne sa to potvrdenie akosi nepaci nakolko neni v prilohe ale klasika napisane ano posta len s tym ze je to na zelenom podklade myslite ze to mam uznat?

brisilda
16. mar 2010

carlos je pes? tak ho posli k nam nas samko ho vyvenci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre