• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
Miška, tak teraz si ma odhalila... :sweat_smile: no nakoniec povedal teraz, že ok.. tak ideme celá rodinka... jupíííííííí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tak moj mm kebyze sa flaka po krcme a pride domov v podnapitom stave tak by som sa netvarila akoze sa nic nestalo ale neboj treba byt ticho lebo aj my chceme vypadnut na disco nie? :grinning: tak az mu mas potom co vyhodit na oci kebyze ta nebude chciet pustit :wink: u nas sa stvrtok oslavuje Slavomira :grinning: tak ja len dufam ze dovtedy porodim az mam pre mm pekny darcek :wink:
19. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda ja som citala ze ho niki musela niecim postriekat :grinning: :grinning:

niki a kedy idete???ja som strasne zvedava....aj ja uz chcem ist....dufam ze mala sa bude pekne tvarit :grinning: ako modelka....

brisilda ty chces ist domov nie prat ale aby manzel vyhanal nie???moj ivo nechce, ze on vydrzi az po vsetkom takze u nas sa vyhanat nebude, mne ostavaju jedine caje, semienka a ta tepla vana, ku ktorej som sa este neozdvazila....ale mna uz ta panva inak boli aj teraz rano....a vcera som mala tak brutalne krive brucho, ze z jednej strany uplne makke a ta druha bola aj o 10cm vyssia a uplne natlacena az neviem kde...a nie a nie sa pohnut.... :grinning: to som nezazila....
19. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne dnes ostava uz len 22 dni.....mozem si spievat... :grinning:
19. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaute baby, tak už máme po fotení... boli sme tam o 10tej... tak som zvedavá.. malá ma stihla ocikať aj ovrackať.. :grinning: :grinning: :grinning: ale už sa teším na foto... :wink:
Miška - mne nevadilo, že mm chce osláviť, lebo on len tak fakt raz za čas...no on ma čosi vytočil, tak som mu nadala a on sa hneď ohradil tým, že nebude teda žiadne fotenie, tak preto sme sa trošku povadili.. ale už je ok... :dizzy_face:
19. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, tak kedy sa stretneme u Eli...??? vo štvrtok o koľkej?
19. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze konecne som doma idem si vas precitat :grinning:
19. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eyya citak citaj lebo ja sa uz sama pozivam na navstevu :grinning: :grinning: :grinning: som ja ale drza co? :wink:
19. apr 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalo sa... este ze ste toho vela nepopisali :grinning:...
okolo 9 tej Domka ide hajat spinka tak do pol 11 najviac do jedenastej takze mozme to dat o takej 11tej?
19. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli mne je jedno, ked tebe je vhodne o 11, tak prideme o 11...dufam ze sa nas mala nebude bat, taka tlupa velkych bruch... :grinning:

brisilda uz si doma????tak ja som dnes tiez bola na tom ctg a skoro 50min :astonished: uz ma tam inak vsetko bolelo...malinky vobec nechcel kopnut, stale mi tam bruchom natriasali a on nic...asi sa moje chudatko balo.....ale asi bolo vsetko ok, lebo nic nepovedali.....

niki som zvedava na foto, kedy budu????
19. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta ano uz som doma mata bola taka zlata ze tam somnou pockala na papiere a odviezla ma domov :wink: musim jej to jedneho dna vynahradit :wink: inak 50 min. tam byt je hruuuuuza :angry: ja som len len vydrzala 45 a uz vtedy som bola ako dolamana normalne ma cele telo bolelo :pensive: inak to ze sa maly nevrti je hrozne oni ho musia budit chudatko :grinning: ale co uz ja uz aspon viem ako to funguje lebo tam boli skolaci a ucitelka im vsetko vysvetlovala na mojom ctg :grinning: inak aj ja uz ma kociarik doma :grinning: a vytesujem sa ako mala :wink:
19. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - no jasné do zavinovačky normálnej asi ťažko,ako by sme ich zapli do autosedačky :grinning: aj ja som si ju chcela kúpiť,len by sa asi načisto uvarila,ale mám až na zimu taký fusak do autosedačky.

Eyya - ok tak vo štvrtok o 11,00 môže byť.

Ty kokso baby ja ak chcem mať doma 8 dní auto ked MM pôjde na výcvik tak ho musím ísť o 3,45 rááááááno :fearful: :fearful: zaviesť do Martina,no mňa šlahne,takto vstávať,ale kôli autu to urobím,lebo by ma samú doma šlahlo8 dní, a takto budem labzovať :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes neboli celý deň doma :slight_smile: boli sme s kamošmi v ZA na nákupoch,potom v O2 kôli paušálu a zo psom,tak som normálne unavená.
19. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata

tak vam to teda pekne ubieha tie tyzdne ...
my sme dnes boli na poradni, vsetko je ok, brali mi tri skumavky krvi a mam modrinu ako svet, taku som nemala ani ked som chodievala darovat krv ... hruza

ale odvcera zazivam opat ten krasny pocit, ked dava drobec o sebe vediet :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.. aký ste mali deň? ja fajn... a Peti foto neviem kedy budú, Deniska povedala, že sa ozve..a že sa bude snažiť čo najskôr..takže som celá nedočkavá.. :grinning:
19. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no som mala fajn den bola som u maminy a potom u Lenky ubehol pekne len domka nechcela moc spat tak sme trosku bojovali...
maci tak to je super takze uz motylikuje :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuj Macka, aj ja by som prijala také tie motýliky..sú to krásne pocity.. (samozrejme ešte nie teraz, rada si na to ešte počkám)... :wink:
eli - ešte raz ti veľmi pekne ďakujeme za bodyčko... je skvelé a už teraz sa teším na foto..
19. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiallka blahozelam k pohybom dufam ze to bude dalsi chalan az nazbierame futbalovu 11-cku :grinning:
19. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: toto nie je vobec motylikovanie .... to je riadne bombardovanie ... uplne ine ako pri Terezke, ked som nevedela ako to budem citit :slight_smile:

brisilda: dievca, dievca, ziadny chlapec :grinning: my chceme dievca :grinning: sestricku ku Terezke :grinning:
19. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda ale mne maleho ani nezobudili, ale len som odisla, tak samozrejme zacal kopat a hrce robit...sa zatajoval.... :grinning:
a aj ste mi s matou volali???lebo ja som si tam vypla mobil...ked tam bol taky oznam :slight_smile:
no a co ti povedali????ako to vyzera????mne dnes mamine kolegyne vraveli ze isto budem mat skor, lebo mam uz brucho trochu dole, ale mne sa nezda....ale ta panva boli dost....uvdime.... :slight_smile:
fialllka gratulujem k motylikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata :slight_smile: ono to motyliky vobec nie su ... ale pekne kopance :grinning: skoda, ze ich este Majko nemoze citit .... :frowning2:
19. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialka no len si myslis ze to bude baba :grinning: ale ved pockame a uvidime :grinning:
peta veri mata ti volala :wink: inak zaklad je ze malemu bilo srdiecko :wink: a pokial ti doktor nic nepovedal je to ok inak by to museli zopakovat :grinning:
19. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka no ked tak kope to bude chalan :slight_smile: :wink:
20. apr 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru macka, to bude riadny futbalista... :grinning:
20. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja som si pridala foto do albumu a ono mi ho tu neukazuje ako aktualizovaný... :angry: :angry: :angry:
20. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blbne to ....

kuk ba moj bazar su tam poukazky do dmky ak chcete ozvite sa.... :wink: :wink:
20. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde niekto dnes do mesta? my ano ak niekto chce sa moze pridat :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja, rada by som šla dole do mesta, no musím ísť tu do obchodu..už nemáme vodu pre malú a tak.. a hlavne poobede nám majú prísť na návštevu kamaráti, tak by som musela do vtedy byť späť...
20. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ak by si so mnou skočila potom tu do obchodu, tak by som šla..ak budeme do takej 15tej späť...hmmmm???
20. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie my pojdeme az na obed, idem tiez do obchodu musim viac pokupit aj na ten kolac co chcem urobit na stvrtok :slight_smile: a tiez vam tu vodu na vratenie :slight_smile:

ozaj donesies mi tie prstove farbicky? chceli by sme domke urobit nove otlacky :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok