Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
20. apr 2010

bris a kde by prosim ta nabrali 30 stehov, asistentka vravela, ze to niektore tak hovoria, lebo sa im zda ze ich dlho siju, ale to sa sije na vrstvy a ze maximalne ta nastrihnu na 2cm....mozno ine je ked ich potrha vo vnutri...ale preboha 30 stehov.... 😲

a ked chces vediet o epidurale tak pod v piatok na pripravu, pretoze to bude PA vysvetlovat, takze akurat tema pre teba....som ti chcela akurat o tom pisat, ze ked si sa rozhodla pre.....

ako anesteziolog je v sluzbe vzdy, no ale ked bude mat vaznejsi priprad operacie, tak budes musiet asi pockat a potom uz ti ju nemusia stihnut dat....ale to neviem ako riesia, opytam sa maminy, ale ona s epiduralom neprichadza do kontaktu, lebo to na sale nedavaju...tak neviem...ved v piatok sa dozvies....lenze som zabudla, ze ty uz chces v piatok rodit ze 😀

kosta123
20. apr 2010

petka55555 -no vitaj v klube teda 😖
Možno pojdem aj ja v piatok na cvičenie ešte,a ked už nebudete ani vy chodiť nebudem ani ja.

My malujeme balkon,doobeda som farbila kamošku na čierno,žehlila vlasy...... aspoň som sa nenudila 😉

petka55555
20. apr 2010

kosta ved pod v piatok, keby cosi povies ze si zabudla, ale ja pojdem asi aj buduci, ja chodim stale a budem aspon pocuvat, keby ze tam je moc bab, lebo pojde prva doba porodna a to bude pre mna aktualne.... 🙂

kosta123
20. apr 2010

petka55555 - no veď asi pôjdem ved aj auto budem mať tak ťa zoberiem dole,aj brisildu ak bude chcieť 😀

Nikiarudi - kokos vieš čo sa mi snívalo???že si bola na gynde a že ti povedal že si v 5tt tehotenstva 😀 😀 😀 že ta skoro šlahlo ale že veď to nejako zvládnete,dobrééé že ?? 😀 to by bola sranda 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
20. apr 2010

peta ok tak pokial nebudem dvojnasobnou maminou tak pridem 😀 len ked mne sa rano nechce vstavat 😀 ale ta epiduralka ma zaujima ja beznej rodit ani nejdem 😀 do frasa preco by som ja mala trpiet a mm zozne slavu? ne ne nech si to zacvaka inak mu budem prisivat pindura az vie ake to je prijemne 😀

brisilda
20. apr 2010

inak mne saa snivalo ze sa mi svrkavalo brusko ☹ zaujimave co??? lebo na sone mi piatok povedali ze maly ma 3500g a vcera ze iba 3370g 😕 tak ja neviem lebo priberam ako prasa a maly chudne?

petka55555
20. apr 2010

brisilda tu vahu vobec nevedia presne urcit, ved to im len pc vypocitava....ved sme sa rozpravali, ako sa vedia pomylit aj o kilo....a mas opuchy????ja trosku a trosku som aj pribrala asi pol kila.....a ty mas kolko???ale ved uz je koniec, tak hadam sa to uz zastavi a mne mozno rozbehne....

a to je dobre, ze sa ti nechce rano vstavat, ved je to o 11, sice ja som tiez dnes vstala az o 10 😝

kosta123
20. apr 2010

brisilda - vieš ono sa to nedá ževraj na presno odvážiť tak asi preto.Ale isto nechudne neboj 😎

petka55555
20. apr 2010

ked mne neschudol.... 🙂

brisilda
20. apr 2010

no kocky ja vam neviem moje telo mu kradne tuk 😀 inak opuchy nemam a dajte mi s tym pokoj ja ich ani nechcem 😀 lebo mata je vazne riedne spuchnuta ☹ sorry mati 😔 ja kebyze mam take opuchy tak ma doktor uz davno posle do nemocnice 😒 no nastastie mi iby obchytkava nohy 😀 a nic nahovori 😉

kosta123
20. apr 2010

brisilda - ty musíš zbožnovať tu nemocnicu 😀 😀 fuj ja som to tam nemohla vydržať,ja opuchem v noci a ráno,poobede to odchádza,ale je to vidno na lýtkach aj na nohách.

petka55555
20. apr 2010

no bohac rad obzera clenky, mne sa na ne aj tri krat kukne, asi chudak nevie, ci sa ma ma opytat ci to puchnem ci to som taka sadlata....

mata ale ak sa necitis dobre, tak radsej chod do nemocky, aby sa to dalo trosku do poriadku, lebo este mas par tt pred sebou, ved to tam neni az take hrozne, radsej byt pod dohladom.....

brisilda pockat aka budes modelka po porode, ked si aj po prvom ta vela schudla, tak schudnes aj teraz a ostane ti mozno 5 kg a to uz je nic, to sa riadne vykaka...a budes zas chuda....ja som strasne zvedava kolko mne odide, ked mam stale o 5 kg menej ako na zaciatku...len dufam ze sa to nezblazni a vsetko hned nenaberem....

kosta123
20. apr 2010

Zaťial čo som sa z babami rozprávala tak všetky to hned schudli,lenže boli chudé aj pred otehotnením 😖 ,tak neviem či to platí aj pre tých prisebe 😒 ale je to asi na každej znás,či sa budeme obžierať alebo nie.MM mi povedal že si na mňa posvieti,a sladké mi nedovolí,no veď ja to aj chcem len ja mám slabú vôľu a isto to budem porušovať,ako vždy 😀 😝 a ako sa u jednej kamošky rysuje svadba na 18.9 tak budem musieť niečo zo sebou urobiť 😀

kosta123
20. apr 2010

Nikiarudi - včera v žiline som našla tiež parááádne naušky,boli aj z bielymi aj z ružovými kamienkami-kvietkové,o trošičku menšie ako má Tamy za 45€,len neviem či tak ked bude mať rok-dva nebudú moc maličké,myslím ten kvietok čo jej to vôbec vynikne.hmmm? či mám kupiť ten kvietok ,alebo prečo sa rozhodneme väčšie,našla som aj také z väčším kamienkom,len sa bojím že to bude zase moc veľké.

nikiarudi
autor
20. apr 2010

kosti - to čo máš za sny? preboha až mi zle ostalo.. 😅 a tie náušky, no neviem..ja som radšej väčšie kúpila, až to je pekné aj keď vyrastie.. 😉

nikiarudi
autor
20. apr 2010

mi sme práve došli s Eli z mesta a je tam iné teplo...uuufff.. aj nany sme stretli.. 🙂 juuuuuj už sa teším, keď budeme kočíkovať všetky spolu.. 😀 😀 😀

kosta123
20. apr 2010

nikiarudi - a nemala si mať o takomto čase návštevu???

nikiarudi
autor
20. apr 2010

no šak máme, ale ja stíham všetko.. 😀

brisilda
20. apr 2010

nika ty si potom super zena 😀 ja som si pospala ved po dobrom sexe aj to treba nie? a poviem vam ze s malym to ani nepohlo 😀 flegmatik jeden 😎 inak kocky ja chcem vazne uz rodit a ked mi doki povedal ze na porod to nevyzera ani z daleka tak som si povedala ze odteraz bude sex aj 3 krat dodna coskoro zacinam 39tt a ja mam stale krcok vysoko a dlhy 😠 aspon kebyze sa skracoval tak som ticho 🙂
pobyt v nemocnici sa mi vazne paci 😀 no a??? vam sa tam nepacilo? ved to mate 3 hviezdickovy nadstandart 😀

petka55555
20. apr 2010

brisilda a to ti bohac povedal ze sa neskracuje???aj ja chcem vediet aky ho mam 🙂

nikiarudi
autor
20. apr 2010

bože Miška, ty nakoniec ešte aj prenášať budeš... a vo štvrtok dúfam prídeš k Eli, či??? 😉

brisilda
20. apr 2010

nika ja uz vidim ako mi davaju do riti vyvolavacku popripade cez infuzku 😀 😀 😀 hlavne ze ma uz od 28tt strasia 😉 no a co sa tyka ci pridem alebo nepridem to neviem ale asi ano ja som drza ja sa vopcham vsade dufam ze to eli nebude vadit 😀 a inak potom bud. tyzden v pondelok je stretko u mna jasne???? az to stihnete kym neporodim 😉 hupacky pre deti uz cakaju

nikiarudi
autor
20. apr 2010

no veru, v pondelok neviem neviem.. to už budeš ako taká časovaná bomba.. a možno už budeš mať aj po...

fialllka
20. apr 2010

Eli: mas u nas tovar 🙂

mata0312
20. apr 2010

ahojte baby no dnes som mala normalny tlak konecne ale opuchy zasa statočne mne sa zda ze uz ani neodpucham 😠 no čo uz musim to nejako dobojovat, doky mi povedal ze dokial budem vela pit a bude sa mi chcieť ist na wcko tak je to zatial v pohode horsie by bolo keby sa mi nechcelo 😖 a vsetko by sa zadrziavalo vsak v pondelok idem znova na poradnu tak sa
uvidi ☹

petka55555
20. apr 2010

a mati isla ti aj moc vaha hore????lebo ze to vie vtedy riadne vyletiet....no budes ako eli, ta mala take pampusiky.....ale ved este aj mna to moze za tri tyzdne zastihnut, ja mam take mierne na nohach a prsty na rukach...a tlak mam 120/80, takze zatial v pohode, uvidime ked sa viac otepli....

brisilda neprajem ti to, ale ja si tiez myslim ze este budes prenasat, lebo to tak byva, najskor strasia predcasnym porodom, hovoria nech to vydrzis aspon do 36tt a nakoniec baba prenasa a nie a nie to porodit....a uzivas to magnezko???

kosta123
20. apr 2010

brisilda - ja ten pondelok čo bude nemôžem idem na 4D sono 😒

petka55555
20. apr 2010

kosta a to by bola sranda keby sa tam pipik objavil.....inak ti bude aj bohac robit na druhy den sono nie???pojdeme spolu na poradnu???

mata0312
20. apr 2010

no petka kilo za tyzden ale povedal ze to je dost 😒 a stale mi ide hore 😠 ake pampusiky myslis? no ja to mam na celych nohach, rukach, brusku a tiez mam opuchnutu aj tvar 😖

baby uz je babo aj v junovkach 🙂

kosta123
20. apr 2010

petka55555 - no hej bude mi robiť v 30 tt ,jojo ideme spolu beriem ťa dole 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre