Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

miselin
2. máj 2009

Hej presne to som mu dávala

zuzka99
2. máj 2009

tak to bude ono, no mne nakoniec nedali nič, vraj som mala vysokú materskú

nikiarudi
autor
3. máj 2009

ahojte kočky, ako sa máte???

andulkau
3. máj 2009

Ahoj nikiarudi prosim ta mozes mi napisat mail na DR.Kmetka .Citala som ,ze mu pises ked mas problemy.To som nevedela ze sa to da.Ja ho mam od 14-15 a zatial som spokojna.Podla mna on je taky ukecany, ked mas problem, ale ved to je dobre.Ale ako sa hovori sto ludi sto chuti. 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2009

ahoj andulkau, nech sa ti páči: kmetko.jan@post.sk 😉 🙂 a inak mám pocit, že ťa aj z videnia poznám... ale neviem odkiaľ... 😅 😀

nikiarudi
autor
3. máj 2009

a ešte som sa ťa zabudla spýtať, mala si ho aj pri pôrode alebo tak? ak hej tak aké si mala skúsenosti??

andulkau
3. máj 2009

Ahoj nie nemala som ho pri porode ja mam obidva cisarske planovane.Pozrela som si tvoj album aj ja ta zvidenia poznam ale si o domna mladsia ze?Robila som v hypernove v sporte 6 rokov .

nikiarudi
autor
3. máj 2009

no tak odtiaľ ťa poznám..občas som tam vedela zavítať.. a budem mať o mesiac a pol 22r... takže som určite mladšia... 🙂

andulkau
3. máj 2009

No tak ano ludia si ma pamataju odtial to je pravda.A ano jasne ze si mladsia ja budem mat za dva mesiace uz 29 ☹ .Drzim palce nech pride rychlo to babo 😀 😀

nikiarudi
autor
3. máj 2009

juj ďakujem ti veeeeeľmi pekne... a 29??? tak poviem ti úúúúprimne typla by som ti max 26 😉 🙂 🙂

nikiarudi
autor
5. máj 2009

Peťa toto sú linky špeci pre teba.. 😉
http://mamimo.sk/news.php
http://www.bess.sk/

petka55555
5. máj 2009

super diki, dufam ze si to budem coskoro kupovat

petka55555
5. máj 2009

niki fuj normalne som stretla toho zmrzlinového uchyla v kvetinárstve na Lanskej 😖

nikiarudi
autor
5. máj 2009

aaaaaaaaaa bože, fuuuuuuuj.. dúúúúfam, že ťa neobťažoval... 😠 😠 😠 a čo si bola v kvetinárstve??? 😀

petka55555
5. máj 2009

ale mamina zhanala take kvety, nakoniec sme boli v ziline...

nikiarudi
autor
5. máj 2009

no teda ste toho postíhali... 😀

petka55555
6. máj 2009

no a to som aj hodinu korculovala

nikiarudi
autor
6. máj 2009

no mala si si dať ešte jednu hoďku aj za mňa.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
6. máj 2009

Peti, kedy zopakujeme to včerajšie super stretkooo??? 😉 😵 😵

nikiarudi
autor
6. máj 2009

a ešte nezabudni na čom sme sa dohodli... tie tehu kurzy budú naše, jasné?? 😀 😀 😀

petka55555
6. máj 2009

no jasne, tak na mna cakaj, my zacneme v juni alebo az v auguste, lebo neviem kedy pojdeme na tu dovolenku a ci vobec pojdeme...ale v auguste isto...tak cakaj, nech sa kurzujeme spolu. dnes som si citala o tej nasej porodnici, ale ved hadam to nebude take zle, a ved ja tam budem mat maminku tak hadam na mna budu dobri... 🙂

nikiarudi
autor
6. máj 2009

určite to máááááš obrovskú výhodu.. a bola by som rada, keby je aj pri mne tvoja mamina... 😀

petka55555
6. máj 2009

ale to by si musela mat cisarsky a len ked ma ona nocnu, lebo inak robi na ortopedii.

nikiarudi
autor
8. máj 2009

tak to je škoda.. 😒

petka55555
8. máj 2009

tak a uz som rozhodnuta pre taku farebnu kombinaciu casual aku mam v albume, je to krasne, uz by ma muselo nieco straaaaaaaaaaaaasne ine očarit aby som to zmenila, tak dufam ze taku budeme mat... 🙂

nikiarudi
autor
8. máj 2009

tak to je super.. si ako ja celkom rozhodnutá..a detaily doladíš až to bude aktuálne..že jo?? 😀 😀

petka55555
8. máj 2009

no jasne, ja milujem tuto jablčkovozelenu a aj oranzovu. len aby este potom bola, dufam ze ju neprestanu vyrabat.

nikiarudi
autor
8. máj 2009

😀 to si nemyslím... veď uvidíš aké budú ponuky až to bude pre vás aktuálne, že budeš už tehu... 😉 a už sa teda moooooc teším...na to ako budeme spolu snažiť, aj keď ešte neviem svoj výsledok.. ale tak mesiac hore dole... 😉 😀 😀

petka55555
8. máj 2009

dufam ze budeme mat spolu, tak cakaj na mna 🙂

nikiarudi
autor
8. máj 2009

jasné, až sa nám teraz nezadarilo..tak už ten mesiac nejak vydržím..ale do augusta asi eee... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre