• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kosta nic si s toho nerob to nevadi :wink: mala bude OK popripade porodis skor :grinning: inak ja pojdem sama autom nakolko nemam rada ked namna musi niekto cakat :wink: takze sa stretneme na parkovisku ako minule :wink: inak vazne je to rozdiel ked sme videli nasich krpcov tak skoro a ty malu vidis teraz :wink: no ako pise peta aj ja si pockam uz na osobne zoznamenie :wink:
26. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kuk kebyze cakam dievcatko hned potvrdim cenu :grinning: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2059435
26. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris - no ten je peknučký :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta a ta cena nema chybu :wink:
26. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi preto že je 1,5 r používaný a asi má čosi zasebou :sweat_smile:
26. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8375964&tab=4 tu je aj sportova cast a autosedacka normalne sa nad tym kocikom kocham :grinning: kiez by bol v kamienkovo modrej farbe a uz by som znova drazila
26. apr 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:slight_smile:
kosta su to nadherne fotky no a na koho sa podoba :grinning: :wink: ...na druhej vieme ale na prvej :grinning:

a vy snad spite?
27. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya veruze nespime :grinning: dnes nas caka poradna takze ja budem stvarat umelecke kusky v kupelke hadam aj hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedávno sa mi dostalo pod oči toto - fakt sa oplatí to prečítať, veď ide o naše detičky:
Prečo nie klokanka:
http://www.nosime.sk/nosenie_deti.pdf
27. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ten kocarik je fakt pekny....brisilda to je aka kamienkovo modra???? :slight_smile:

ja som mala vcera akrobaticke kusky, lebo dnes by sa mi nechcelo...ale bolo to v pohode.... :slight_smile:
27. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze je niki, ved tu vobec nebola...
27. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko, tak mne včera poslala, tá baba čo mi mala od nej prísť klokanka, nejaké tričko a mm hneď, že čo kupujem zas za kraviny a nevie o tom.. a nedal si vysvetliť, že to nieje moje... :angry: no dnes mi už písala, že omylom vymenila balíčky, tak idem posielať topík preč, aby mi prišla už tá klokanka... :sunglasses:
no ale ste toho zase popísali, Kosti malá je krásna... už sa tešíme na kamošku do klubu...
27. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mne sa ten kočík nepáči.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika mna by asi trafilo kebyze mi niekto posle nieco ine a dala by som postovne k nahrade jej :angry: ved aj 1,30 € su peniaze :grinning:
peta ved ani mne sa nechcelo ale co ked musis tak musis :grinning:
27. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miška, no to je v pohode.. pretože ona sama si pýtala č. účtu, že mi pošle za to poštovné... :wink: :sweat_smile:
27. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika esteze tak :grinning: :grinning: :grinning: ozaj ja som zabudla vam ukazat tu moju klokanku aby ste odskusali kedze som vas tu mala :grinning: no smola musim si to uz odskusat asi na svojom bude ako pokusny kralik :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to my sme boli včera ako také králiky... :grinning:
27. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no ďakujem je už riadna bacula na fotkách :slight_smile:
Ja som práve vyliezla zo sprchy,kokos ale som sa narobila :grinning:
27. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ved aj ja som sa narobila ale uz to praktizujem ako peta ze naslepo a je to vazne rychlejsie a menej pracne :grinning: :grinning: :grinning:
nika ale male sa nestazovali :grinning: :grinning: :grinning: dokonca malej tamy sa dobre zaspalo ked to s nou vibrovalo :wink: len Dominike sa nepacila asi nasa postielka kedze si dlho neschrupla :frowning2:
27. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nebolo postieľkou, len tým že bola v cudzom.. predsalen svoja postieľka je svoja positeľka... :wink:
27. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ked sa chceme pacit, musime si vytrpiet.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta ja to nevidim v tom ze sa chcem pacit :grinning: inak po porode naberem ine tempo v chudnuti ved ked som sa dnes uvidela v zrkadle skoro som od hrozy odpadla :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: taka je realita :frowning2: a nieco s tym musim robit :unamused:
27. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja sa len cudujem ze moj mm nenamieta ked chceme vyhanat maleho na svet :grinning:
27. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda nedivaj sa do zrkadla...ja sa divam len v kupelke od pasa hore a je to dobre.... :wink:

a to bola len sranda ze sa chceme pacit... :grinning:
27. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no jedine tam mm sa mozme pacit :grinning:
27. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak popijam alchemilku :grinning: som zedava co to spravi :wink:
27. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru... inak tú moju kamarátku rodila Simonidesová.. a že malý potom na chvíľku aj prestal dýchať, ale to už keď ho šli merať a tak, tak kričali nech zavolajú dr. z novorodeneckého... uuufff asi by ma tam porazilo...by som z toho mala iný stres... :frowning2:
27. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby este ste neni doma s poradne :wink: mm v praci a tak sa trocha nudim :unamused:
27. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika :confused: nestras nas tu prosim ta mame tesne pred porodom tak nanas ber ohlad :grinning: :grinning: :grinning: inak toto je ten moj kocik s tou letnou vystelkou :wink: bohuzial v dievcenskej farbe neni :frowning2:
mata uz sme doma vsetke :wink: ani jedna s nas nejde rodit :angry: ja sa neotvaram :confounded: a ked pridem utorok na poradnu tak sa somnou chce doki dohodnut kedy pojdem lezat :angry: sakra bol by v tom cert kebyze dovtedy neporodim :grinning:
27. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak letna a zimna vystelka no ja mam aj nanoznik aj plastenku a drziak na vodu
27. apr 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok