Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
1. máj 2010

nika tak ja si maleho vytrenujem tak ako samka ze skor ako o 10:00 vstavat nebudeme az od septembra lebo to bude samko chodit do skoly 😀

mata0312
1. máj 2010

no chvalabohu sa vyčasilo aj ked mne je to jedno lebo aj tak nemam čo robit a ani sa mi nich nechce 😉

akurat som začala varit fazulovu polievku a zemiakove placky aby som mohla zaniest drahemu do prace 😀 ako vzorna manželka 😀 😀 😀 😀

nika to je hrozne ze chodia cez víkendy vsak? ale clovek je zasa rad ze ma robotu 😉

petka55555
1. máj 2010

baby mne uz padlo brucho 😉 a krize riadne bolia, no som zvedava ci uz sa to blizi, alebo to tak bude este aj dva tyzdne 😲

nikiarudi
autor
1. máj 2010

no Peťa, podľa mňa tento týždeň porodíš aj ty aj Miška... a Maťa je to naozaj blbé, že sú aj cez víkendy v práci, no ja ani neviem poriadne kedy je víkend, lebo môj drahý robí 24ku a potom má 2 dni voľno..takže ako kedy nám to vyjde..som si už nejak zvykla... 😉 🙂

mata0312
1. máj 2010

no presne takto robi aj moj drahy 24ku a potom dva dni volno 😀 a ja som si tiez zvykla vsak ked som robila ja tak som robila skoro vsetky vikendy 😒

nikiarudi
autor
1. máj 2010

a kdeže robí? on je tiež SBS???

brisilda
1. máj 2010

kocky budte radi ten moj maka cele dni okrem vikendu ale aj to mu vyzvana mobil neustale 😀 ale pokial dobre zarobi tak sa nestazujem 🙂 inak peta neopovaz sa porodit skor ako ja lebo uz to vidim ze ty domov aj s malym a ja estelen na vzdycharni budem 😀 ale ved to je jedno hlavne aby bolo vsetko OK 😉 dnes je krasny datum 😀
mata mna by nenapadlo mm nosit jedenie do prace ved nech zajde do restiky nie? 😉

petka55555
1. máj 2010

no uvidime.... 😀 a este je aj dnes sviatok prace tak ozaj je pekny datum....ale mozno tu este o dva tyzdne budem strasit.....inak ja som prave vstala.... 🙂

no ale matin mikino nemoze ist nikam z prace...ja som tiez ivovi nosila jest, ked tam robil alebo bol stale na pizze odchovany ze mata????? 🙂

mata0312
1. máj 2010

presne petka odpovedala si za mna on je strasne rad ked mu donesiem teplu stravu a plnené placky zabodovali 😀 😀

nika nie on robi v herni 😉
baby uz aby ste to mali za sebou a mozeme ist kuknut na drobčekov 😀 😀 len aby som vas este nepredbehla 😀 😀

zica1
1. máj 2010

Ahojte kocky, ako sa mate? Ja som bola vcera u lekara, boli ma hrdlo a som nejaka slaba.Dal mi bioparox tak snad coskoro zaberie...

nikiarudi
autor
1. máj 2010

ahojte, tak ako ste prežili 1. máj?? ja dnes celý deň uvažujem nad tým ako by som prerobila izbu.. to bude zase mm nadšený... 😀 😀 😀

petka55555
1. máj 2010

niki a ktoru izbu chces prerobit????

my sme sa boli chvilocku prejst, dali sme si pusu pod ceresnou, teda neviem ci to bola ceresna 😀 a boli sme chvilu v tescu a aj brisilda tam mierila.....

nic viac sa moc uz neda robit 😉

nikiarudi
autor
1. máj 2010

no Peťa tak do roka sa vydáš... 😀 😀 😀 😀 keď ste si dali pusu pod čerešňou... a chcem prerobiť našu spálňu...

nikiarudi
autor
1. máj 2010

idem dať malej papať a uložiť ju spinkať... tak zatiaľ.. 🙂

brisilda
1. máj 2010

nika a ty ju nekupes kazdy den? 😕
zica bioparox je super mal by ti zabrat ale mne pomahali na hrdlo aj cmulacie tabletky septisan 😉 skus 😉
peta ano bola som aj ja dnes v tescu ale najskor sme sa sli prejst popri rieke 😀 samko fotil prirodu a potom namna prislo cikanie tak sme sli na nakup d tesca 😀

zica1
1. máj 2010

bris - dakujem, vyskusam 🙂

petka55555
1. máj 2010

boze ale som tam chodila zo strachom, aby mi voda nepukla.... 😲

nikiarudi
autor
1. máj 2010

Peťa už prestaň stresovať, teraz sa už len teš z toho, že malinký kedykoľvek môže prísť nech je to akokoľvek... jasné??? tými tvojimi zlými myšlienkami si privodíš niečo zlé.. ako aj toho pneumokoka... tak len sa teš z toho, že je to blízko... ja som sa nevedela dokčať a tak to šlo rýchlo a pekne.. 😉 😉 😉
Miška, kúpem len každý druhý deň.. až cez leto budem každý deň.. teraz sa toľko nepotíme...

nikiarudi
autor
1. máj 2010

idem ja už spať, bo som dnes nejaká unavená.. tak dobrú.. 🙂

brisilda
1. máj 2010

peta bozinku ja som na to ani nepomyslela pri prechadzke 😀 ale tak ci tak nie stale praskne voda 😉 takze klud a nestresuj sa to akoze teraz nikam nebudes chodit? 😀 😀 😀
kocky ja mam dnes uzasny tlak 120/70 😉 a to asi preto ze nic nerobim a poctivo papkam cesnakove tabletky 😀 ja len dufam ze to nezakriknem 😒 inak brusko pobolieva a uz citim aj moc. mechur tak hadam v utorok na poradni budem uz aspon coto otvorena 🙂 no najradsej by som bola kebyze uz lezim v nemocnici s mrnuskom 😀 ale neviem preco stresujem ked termin mam az piatok 🙂 samko sa mi narodil 3 dni pred terminom takze si to este uzivam s bruskom a kopancekami 🙂

mata0312
1. máj 2010

ahojte kocky no brs asi tie tabletky zaberaju budem si ich musiet aj ja kupit 😉 ja som si dnes tlak nemerala ale radsej si ho idem ....no tak ja som dnes bola cely den doma az na to ze som bola mm zaniest jest ....

brisilda
1. máj 2010

kocky ja odpadnem ja som sa zamilovala do toho noveho kocika jane ☹ sakra ale skade nanho nabrat peniaze? jedna kocka ho predava za 380 € ale kolekca 2009 no aj ta je krasna v krasne modrej farbe 😝
mata no preventivne je dobre si merat tlak aspon 2 krat dodna

mata0312
1. máj 2010

bris ty si fakt maniak na kociky mna to uz ani nenapdne pozerat 😉 hod foto ak mas 😀

brisilda
1. máj 2010

mata tento sa mi paci ale v kolekcii 2010 neni ☹ mne sa na tom zase nepacia koliecka su malinke do snehu

mata0312
1. máj 2010

je pekna ale ani mne sa nepacia tie kolieska lebo su male 😉 ale farba moze byt 😀

brisilda
1. máj 2010

no ved to ze male kolieska mam 😀 ale uz nebudem pozerat na ziadne kociky nema to zmysel lebo aj moja loola je pekna 😀

mata0312
1. máj 2010

teraz si trafila do cierneho 😉 mas perfektny kocik tak uz kasli na to 😀 😀 😀

brisilda
1. máj 2010

inak mne sa vela veci paci a zatial som nenasla kocik co by splnal vsetke moje poziadavky 😀 takze kaslem na to tak ci tak kocik mi treba iba na maximalne 2 r. nie na cely zivot 😀 😀 😀 aspon uz vies preco sa mi neoplati kupovat uplne novy kocik 😀 inak zajtra ma vraj prsat ☹ to bude nuda ☹ ani neviem kde vyzeniem chalanov lebo sme v plane ist grilovat 😝

mata0312
1. máj 2010

ja idem k nasim na obed a budu mat synovca tak sa tesim 😀 ale skoda ze nebude pekne ☹ tak ja idem do hajan tak pa zajtra 😀

petka55555
2. máj 2010

jej brisilda dalsi kocik????no ale jane su velmi pekne...a ta nova kolekcia tiez, len este sa nepredava.....

a ja nestresujem, ale vy by ste na to nepomysleli, keby ste chodili po tescu pred terminom ze keby vam tam tak pukla voda????a ved PA vravela ze obvykle jej je len tak 3-4dcl, takze to neni moc....

a brisilda no moc sa uz nechystam chodit niekam, ty to mas ine ked si odkazana ist po maleho, tak skocis aj do mesta, no mne uz sa nikam nechce....lebo ked chodim tak mi opuchnu nohy....

ale je dnes krasne ze???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre