• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
No že kričím že haloooooo :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak sa pochval co si dnes robila :wink: ja som si dokoncila ten kosik a upiekla kolac :wink: inak tu je nuda a mna tu uz nebavi sediet :frowning2: ja chcem rodit :grinning: :grinning: :grinning: uz aj manzel ma posiela do nemocnice :slight_smile:
2. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bola u svokry jej švagriná tak sme pozerali svadbu,potom sme boli v PU v Decodome,potrebovala som nejaké poličky do detskej, ale nič tam nebolo :angry: a farbila som svokre hlavu inak nuda :rolling_eyes:
2. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj u nas bola nuda uz keby bol utorok az idem na poradnu :grinning: a budem sa pytat na prietoky alebo aspon na ctg uvidime co mi povie doktor :wink:Ja si hlavu budem farbit az po porode uz mam aj farbu kupenu :grinning: inak v tescu maju akciu na pampersky
2. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám zatiaľ plienok dosť,kúpila by som aj viac do zásoby ale ak bude na ne alergická tak by ma porazilo :confounded: idem buvať,malá ma strašne kope asi chce aj ona spať :sunglasses:
2. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIKI S_E HO STIHLI ....A _OZNO DNES PRIDE AJ OCAKAVANA POSTARKA :slight_smile: INAK DOBRE RANKO PRAJE_E
3. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj eli, čo by si povedala keby dnes skočíme s Tamy na menšiu návštevu?? :wink:
3. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bože baby, tak taký strašný budíček by som nepriala žiadnej z vás... ja som skoro zošalela a z kože vyskočila.. malá začala tak strašne kričať, akoby ju rezali a bili a podobne, no strašné... :cry: :cry: :cry: tak som vystrelila z postele a schmatla som ju a chúďatko aj je trošku trvalo pokiaľ si uvedomila, že sa jej to len zdalo, a že už je v bezpečí pri maminke...moje zlatko malé.. :frowning2: :frowning2: sme sa s mm inak vyľakali... :zipper_mouth:
3. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIKI NECHCES _ALEJ SLNECNE OKULIARE? JA IDE_ OBJEDNAVAT AK CHCES _OZES AJ TY PRIPADNE AK ESTE NIEKTORA ....
http://www.eskrina.sk/74-detske-slnecne-okuliare
3. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no až ideš objednávať, tak by som vzala ružové.. myslíš že jej už budú dobré??
3. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POZRI OBVOD HLAVKY JA UZ IDE_ ALE TIE KIDZ _A ICH TERKA A SU DO_KE DOBRE
3. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kam ideš?
3. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PRECO?
3. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej chceme tie ružové.. tam je napísané, že sú od 0-2rokov.. tak pohodka... :wink:
3. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no lebo si písala, že ja už idem..nie??
3. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZE IDE_ OBJEDNAVAT TIE VACSIE:slight_smile:))))
3. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BRIS A KEDY CCHCES TIE TRICKA?
3. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a môžeme teda prísť, malá akurát zaspinkala, tak potom keď sa zobudí a napapká, tak by sme došli kuk...hmm?? :wink: :slight_smile:
3. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DA_E VEDIET BO DO_INIKA DAKO STRAJKUJE OK? :sweat_smile:
3. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk gmail... :wink:
3. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a vy čo spíte???
3. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tak ano ja osobne som spala no nakolko mame servis pod oknom tak debilkovia rozoberali aky olej je najlepsi do auta tak ma zobudili :frowning2:
eli aj ja chcem tie skulky no naslepo sa bojim kupovat :unamused: hlavne pre Samka by som chcela len neviem ci uzsie alebo sirsie skla :grinning: :grinning: :grinning: inak cena tam je suprova :slight_smile:
3. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki mozete dojst
3. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya a kedy ti mam priniest tricka? ja ich potrebujem na 20 maja
3. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoc kedy sa ti bude dat cim skor tym je istejsie ze budu :grinning:
3. máj 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika mne take soky robil Samko ale cezden .hral sa hral a zrazu revy ako keby ho vrazdili a ked sme sa v tom zmatku rychlo poobliekali ze s nim letime na pohotovost tak sticchol a nic mu nebolo :slight_smile:asi sa jej cosi zazdalo no verim ze vas to vystrasilo lebo ja si na to spominam dost dobre a srdce mi dobreze vtedy nevyskocilo s hrude a plakala som spolu snim :grinning:
eyya ok tak ja ich uz mam vyprate este ich vyzehlim a nejako dorucim :wink: toho tyzdna naisto :wink:
3. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, Eli oblečiem niečo na seba a dojdeme aj s malou.. :wink:
3. máj 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reportazne foto nasho lezenia :grinning: dokonca aj cez prah :grinning:
3. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su do kelu poprehadzovane :angry:
3. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok