Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
2. máj 2010

No že kričím že haloooooo 😀 😀 😀

brisilda
2. máj 2010

😀 tak sa pochval co si dnes robila 😉 ja som si dokoncila ten kosik a upiekla kolac 😉 inak tu je nuda a mna tu uz nebavi sediet ☹ ja chcem rodit 😀 😀 😀 uz aj manzel ma posiela do nemocnice 🙂

kosta123
2. máj 2010

dnes bola u svokry jej švagriná tak sme pozerali svadbu,potom sme boli v PU v Decodome,potrebovala som nejaké poličky do detskej, ale nič tam nebolo 😠 a farbila som svokre hlavu inak nuda 🙄

brisilda
2. máj 2010

no aj u nas bola nuda uz keby bol utorok az idem na poradnu 😀 a budem sa pytat na prietoky alebo aspon na ctg uvidime co mi povie doktor 😉Ja si hlavu budem farbit az po porode uz mam aj farbu kupenu 😀 inak v tescu maju akciu na pampersky

kosta123
2. máj 2010

Ja mám zatiaľ plienok dosť,kúpila by som aj viac do zásoby ale ak bude na ne alergická tak by ma porazilo 😖 idem buvať,malá ma strašne kope asi chce aj ona spať 😎

eyya
3. máj 2010

NIKI S_E HO STIHLI ....A _OZNO DNES PRIDE AJ OCAKAVANA POSTARKA 🙂 INAK DOBRE RANKO PRAJE_E

nikiarudi
autor
3. máj 2010

ahoj eli, čo by si povedala keby dnes skočíme s Tamy na menšiu návštevu?? 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2010

bože baby, tak taký strašný budíček by som nepriala žiadnej z vás... ja som skoro zošalela a z kože vyskočila.. malá začala tak strašne kričať, akoby ju rezali a bili a podobne, no strašné... 😢 😢 😢 tak som vystrelila z postele a schmatla som ju a chúďatko aj je trošku trvalo pokiaľ si uvedomila, že sa jej to len zdalo, a že už je v bezpečí pri maminke...moje zlatko malé.. ☹ ☹ sme sa s mm inak vyľakali... 🤐

eyya
3. máj 2010

NIKI NECHCES _ALEJ SLNECNE OKULIARE? JA IDE_ OBJEDNAVAT AK CHCES _OZES AJ TY PRIPADNE AK ESTE NIEKTORA ....
http://www.eskrina.sk/74-detske-slnecne-okuliare

nikiarudi
autor
3. máj 2010

no až ideš objednávať, tak by som vzala ružové.. myslíš že jej už budú dobré??

eyya
3. máj 2010

POZRI OBVOD HLAVKY JA UZ IDE_ ALE TIE KIDZ _A ICH TERKA A SU DO_KE DOBRE

nikiarudi
autor
3. máj 2010

a kam ideš?

eyya
3. máj 2010

PRECO?

nikiarudi
autor
3. máj 2010

hej chceme tie ružové.. tam je napísané, že sú od 0-2rokov.. tak pohodka... 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2010

no lebo si písala, že ja už idem..nie??

eyya
3. máj 2010

ZE IDE_ OBJEDNAVAT TIE VACSIE🙂))))

eyya
3. máj 2010

BRIS A KEDY CCHCES TIE TRICKA?

nikiarudi
autor
3. máj 2010
nikiarudi
autor
3. máj 2010

a môžeme teda prísť, malá akurát zaspinkala, tak potom keď sa zobudí a napapká, tak by sme došli kuk...hmm?? 😉 🙂

eyya
3. máj 2010

DA_E VEDIET BO DO_INIKA DAKO STRAJKUJE OK? 😅

nikiarudi
autor
3. máj 2010

kuk gmail... 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2010

baby a vy čo spíte???

brisilda
3. máj 2010

nika tak ano ja osobne som spala no nakolko mame servis pod oknom tak debilkovia rozoberali aky olej je najlepsi do auta tak ma zobudili ☹
eli aj ja chcem tie skulky no naslepo sa bojim kupovat 😒 hlavne pre Samka by som chcela len neviem ci uzsie alebo sirsie skla 😀 😀 😀 inak cena tam je suprova 🙂

eyya
3. máj 2010

niki mozete dojst

brisilda
3. máj 2010

eyya a kedy ti mam priniest tricka? ja ich potrebujem na 20 maja

eyya
3. máj 2010

hoc kedy sa ti bude dat cim skor tym je istejsie ze budu 😀

brisilda
3. máj 2010

nika mne take soky robil Samko ale cezden .hral sa hral a zrazu revy ako keby ho vrazdili a ked sme sa v tom zmatku rychlo poobliekali ze s nim letime na pohotovost tak sticchol a nic mu nebolo 🙂asi sa jej cosi zazdalo no verim ze vas to vystrasilo lebo ja si na to spominam dost dobre a srdce mi dobreze vtedy nevyskocilo s hrude a plakala som spolu snim 😀
eyya ok tak ja ich uz mam vyprate este ich vyzehlim a nejako dorucim 😉 toho tyzdna naisto 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2010

ok, Eli oblečiem niečo na seba a dojdeme aj s malou.. 😉

eyya
3. máj 2010

reportazne foto nasho lezenia 😀 dokonca aj cez prah 😀

eyya
3. máj 2010

su do kelu poprehadzovane 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre