Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
3. máj 2010

no petka tak s tymto ti neporadim .. 😀

petka55555
3. máj 2010

no eli ale keby mi to bucha pod oknom tak asi ma slahne....v rodinnom dome je to ine, ale toto je rovno pod oknom....to sa myslite inak neodozenie???

petka55555
3. máj 2010

jej eli, mame disco body.....ja milujem ligotave veci ako straka....a myslis ze nebude to tie trblietky pustat???dufam ze nie......dakujemmmmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂

eyya
3. máj 2010

nealo by dufam ono to bolo rovno v tej farbe tak snad nie a ak ano ma porazi za tu cenu 😒 ale snad budu super 🙂

petka55555
3. máj 2010

dufam ze hej, ved uvidime.... 🙂 ci to bude drzat.....

brisilda
3. máj 2010

peta svokrovci si objednali taku rusicku krtka 😉 ale ved inak ty nemas na zahradke nic tak hadam tam krtko nepride mozno jedine tak porylovat 😀 😀 😀
eyya super len tak dalej inak aj ja chcem ligotavky na jedno triko 😖 dufam ze ich budes este mat 😀 zajtra sa zastavim 😉

petka55555
3. máj 2010

brisilda, ved tam mame umelohmotneho krtka, tak mozno sa ho zlakne 😀 😀 no ved dakujem pekne, ked to cele poryluje....moja krasna trava..... 😠

eyya
3. máj 2010

ok hadam ano 😀 ked prides zajtra sa ti isto ujde 🙂

nemyslite ze som tie inzeraty blbo rozdelila? 😒

brisilda
3. máj 2010

eyya isto nie no ked mas vela zaujemcov tak daj inu cenu az na tom zarobis co najviac 😉

eyya
3. máj 2010

lenze potom poto ich uz tolko asi nebude 😅

brisilda
3. máj 2010

no ved skus a uvidis 😀 😀 😀 ale inak ta cena 4 € je suprova 😉 ja som zvedava kolko zauctujes mne 😀 😀 😀 ozaj ja ti tie obrazky co chcem asi vytlacim az mas lepsiu predstavu 😉

brisilda
3. máj 2010

ozaj nemozes navysit cenu lebo som nasla jednu stranku kde predavaju take tricecka za 4,90 € 😀 😀 😀

eyya
4. máj 2010

TO FAKT ? A KDE? 😀

brisilda
4. máj 2010

do frasa ja som vedela ze ti tu mam hodit link 😒 dem najst

brisilda
4. máj 2010
nikiarudi
autor
4. máj 2010

dobré ránko... ako sa dnes máte?? 🙂

eyya
4. máj 2010

bris to ano 😀

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Peťa, dnes mala moja švagriná naplánovanú tú sekciu na 8:00h, tak možno tam bola aj tvoja mamina... 😀 takže už som dvojnásobná teta.. len mi ešte neprišla MMS s foto... 😒 😠

brisilda
4. máj 2010

nika prosim ta nechaj svagrovu vydychnut trosku myslis ze hned fotila maleho? 😀 inak dufam ze su obaja v poriadku a vsetko prebehlo bez problemov ja som si myslela ze ona uz aj porodila 😉 takze gratulujem 😉

petka55555
4. máj 2010

nika mamina ma dnes volno.....a ona robi sekcie iba v sluzbe, teda od 15,00 do rana....taketo planovane nie.....jej ona uz ma babeno....... 🙂

brisilda
4. máj 2010

eyya uz mam pripravene aj obrazky co chcem na tricka 😀 staci to iba obkreslit s toho papiera 😉 ale jedno je dost narocne 😝 dufam ze tvoje sikovne rucicky to zvladnu 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Miška, nie ona mala fotiť, ale švagor bol potom pri pôrode, tak on mal fotiť, no možno mi ju len zabudol Rudi poslať... 😠 idem mu hneď volať... 😀 a má dievčatko.. malú Karolínku..

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no tak už som v obraze... vraj sa jej to posunulo až na 9:00h... asi toho mali moc.. no a akoby toho nebolo dosť, švagor ako bol v noci s malým sám, tak ráno ho zobudil plač..lebo malý má postieľku úúúplne najnižšie ako sa dá, no podarilo sa mu vyštverať a spadol dole na hlavu.. tak má modrinu ako hrom na čele a aj oku... 😀 truhlík malý... asi sa aj on už nevedel dočkať sestričky... 😀

brisilda
4. máj 2010

nika 😕 taky pad s postielky neni bohvieco ved si mohol ublizit ☹ drobcek maly to tak dopadne ked sa o dieta stara otecko 😀 dufam ze maly je v poriadku

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no ale ona sa stará dobre, to malý vymýšla... on sa len zobudil na plač... 🙂

brisilda
4. máj 2010

nika ved ja nevravim nic len , ze ako to dopadne ked ma dieta muz na starosti 😀 inak aj moj samko vymyslal a preto som mu jedno celo s postielky radsej odmontovala a mal to ako postel 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no veď už bude malý spať vo veľkej posteli, keď príde Maťa domov s malou... aj keď ešte ju nemajú hotovú... ale majú aj kolísku, takže ešte môže čoto pospať v postieľke... 😀 som zvedavá čo bude vyvádzať naša malá... 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

nooo noka zalezi od toho aky velky vekovy rozdiel budete mat 😉 male deti zarlia viac ako velke 😀 ale ja sama som zvedava co bude robit nas samko 😉 teraz sa tesi a ked sa ho pytam ci bude ublizovat bracekovi tak sa namna tak krivo pozrie a povie si normalna? ved to bude moj mladsi brasko 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

mam strach ist na poradnu 😔 tlak bude vysoky uz teraz mam dychavicnost 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre