• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
no ak ju pustili, tak dojde dom až teraz niekedy... pretože púšťajú až po vizitách, no a kým napíšu správy... tak až okolo 11tej.. mňa tak pustili tiež... :wink:
12. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj neskor, minule ked som sla na prietoky o 13tej az vtedy pustali....ved hadam da vediet....
12. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa pustam plnou parou vpred :grinning: :grinning: :grinning: idem varit obedik a upratat aby som mala potom klud :slight_smile:
12. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - hej?? som si nevšimla viem že taká akcia bola v tescu,ale myslím že sa oplatili 150 ks za 24,99€ nie?

Kúpila som si ešte 1 košelu veľmi elastickú a príjemnú na dotyk a jedno dlhšie tričko z tými otvormi na kojenie s kraťasami,keď Bris hovorila že tam je strašné horko tak radšej krátke.

MM išiel cvičiť,dnes si kúpil kulturistické tričko tak je celý vytešená aj nejaké doplnky výživy :sunglasses: kokso neni mu rady od radosti.
Ja som si tu z MK objednala zavinovačku do autosedačky aj z poštovným za 12€ tak dúfam že som dobre kúpila,sakra ale zase ružová farba,mňa šlahne z tej ružovej :angry:
12. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak a už je povysávané, umyté, vydezinfikované, opraté prádlo, chlebík sa čo chvíľku dopečie, no ešte povešať prádlo, vyniesť kôš a ísť do obchodu...ufff.. aká som len dnes aktívna, že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja varím a periem,upratala som špajzu no a neviem čo ešte od radosti :wink:
12. máj 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som si dala také kafé resp. čokoládu niekde v pohodičke.. a nohy hore.. :sweat_smile: :grinning:
12. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz kaslem upratovanie, ved som v nedelu a ked budem v porodnici, tak ivo urobi riadne upratovanie...nech je vsetko tip top.....

kosta jasne ze sa oplatia tie plienky, ja mam 3 krabice :grinning:

baby vcera som si skusala nocnu koselu co som mala v nemocke ked som tam na zaciatku lezala a je mi teraz vacsia, ako vtedy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je sranda ze????
12. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak brisilda uz je doma, lebo mi volala ci nerodim :grinning:
12. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak v piatok sa ideme fotiť juchúúúúú :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíte, ja som hovorila, že ju pustia... a kosti, som zvedavá na foto... :wink:
12. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki - veď aj ja som zvedavá,na čo nemám zabudnúť alebo nejaké rady? :wink:
12. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta - teeeda, tak sa ides fotit cez vikend? a kam? isto sa tesis, ze :wink:
12. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica1 - k jednej fotografke Denise ako aj baby boli :wink:
12. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, od kedy sa pobera materska?
12. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zica - 6 týždňou pred pôrodom...
12. máj 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosti - vezmi si nejaké topánočky a ak chceš aj nejakú hračku... inak nepotrebuješ nič, Denisa ti požičia :wink: :grinning:
12. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz sme doma :wink: kuk foto :grinning: ozaj kocky to kedy mam ist na tu socialku ohladom rodicovskeho prispevku? a co vsetko tam potrebujem? nika hod info cez IP potrebujem vediet ako to je na meskom urade kde prihlasujem dieta na tr. pobyt lebo mne v nemocke nic nedali kdezto v Michalovciach davali papiere a manzel to vsetko povybavoal este skor ako ma pustili domov no teraz mi nic nedali :unamused: a ja potrebujem rodny list
12. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - Sebinko je kraaaasny :wink: Gratulujem a prajem vela zdravicka !
12. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kraaaaaaaaaasny.. tak ešte raz VITAJ Sebi medzi nami... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa na prvé stretnutie... :grinning:
12. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze brisilda aky je krasny, ako keby mal jablcka v lickach....ja uz som aj maxikovi hovorila ze kamos uz je aj doma a on nic :wink:

a ja posielam iva vybavovat veci, tak nech si pozistuje, ak ma ist, ale v prvom rade asi so sobasnym listom a nejakym papierom z porodnice na matriku.....a potom asi ostatne....
12. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nie.. kňopiu sobášneho potrebuješ do pôrodnice, nie na matriku, tam už len pôjde s tvojim a svojim OP... :wink:
12. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to viem ze do porodky, ale kdesi v zozname bolo pisane ze aj na matriku, ale to je jedno...ja to vybavovat nejdem, tak nech si zobere co chce :grinning:
12. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme nemuseli nič.. nám to vybavila suseda z vlastnej iniciatívy... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne nám urobila super vec a to 10 kópií rodného listu, lebo to treby skoro všade... :angry:
12. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj Miška aký bol pôrod?? a kto ťa rodil,aký Dr.?? :grinning:
12. máj 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto???
12. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika rodil ma doktor Bohac :grinning: a porod bol super uzasny zazitok vdaka personalu a dobrej nalade pana doktora Sevcika???asi to bol on :grinning: juuj hned by som sla rodit zase :grinning:
12. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda -to fakt??? no bodaj by sme boli aj my také vyrehotané :grinning:
12. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta tak ja som den predtym bola na sale s vysokym tlakom co som stresovala a vobec sa netesila s porodu ale ked to prislo tak mi dobra nalada echybala :grinning:
12. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak bris vitam ta doma konecne vsak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sebi je nadherny nema chybicku :grinning: :grinning: aj ja uz chcem no musim este pockat :wink:

mm bol doma a tak som sa na net moc nedostala ... zajtra ide do prace

to si ako myslela toho sevcika bris?? bol v pohode????
12. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok