Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
18. máj 2010

ahoj Miška som už tu...
Maťa tak potom pozdrav Peťu a držíme palce 😉

nany100
18. máj 2010

ahojte...juj, pôrod on-line? Peťa držíme palce, aj ja som mala vyvolávaný pôrod, je pravda, že dosť bolestivý, ale zato rýchly...tak tfuj, tfuj aby aj tvoj bol taký...máš tam aj muža, tak ti bude oporou 😉

mata0312
18. máj 2010

no baby este som nebola na ctg tak nic neviem len ze uz zacali silnejsie bolesti .....pozdravim 😉
budem referovat co a ako .... 😉

brisilda
18. máj 2010

waaw takze rodime? predsalen to zabralo? 😉 takze ju pozdravuj a je sme s nou 🙂 je pravda ze posledne kontrakcie su uz neznesitelne ale stoji to zato 😀 tie moje posledne 2 kontrakcie boli asi preto tak neznesitelne silne ze to namna prislo tak narychlo 😀 uz sa tesime na kamosa 😉 vsak nika?

mata0312
18. máj 2010

kto z nas sa netesi? 😀 😀 😀 😀 ze stale sa to stupnuje 😉 aj ja tam uz chcem byt 😉

nikiarudi
autor
18. máj 2010

jupíííííííííí už to ideeeee... pozdravujeme Niki & Tamy a aj Eli & Domka.... tešíííííííííííííme saaaaaaa 😉 🙂 sme online na pôrode aj myyyyyyyyyy.... tak čakáme novinky...

mata0312
18. máj 2010

aj ja sa tesim ze ho uvidim 😀 😀 aspon jedno plus ze som tu skysla 😉

brisilda
18. máj 2010

mata no veru len aby ju nedali od teba prec co isto daju 😖 peta poputuje na rooming

brisilda
18. máj 2010

juuj ale drzim palce som zvedava ci ten caj co pila mal nieco do seba 😉

mata0312
18. máj 2010

no baby isto ju daju prec 😠 a budem tu sam ☹

brisilda
18. máj 2010

mata a co uz rodi ci nerodi? ako to je ? ved nas napinate uz od rana a ziadne nove info 😠

kosta123
18. máj 2010

Ahojte,
no super rodíme 😀

brisilda - ok ak tú alchemilku nebudeš chcieť tak ju vyskúšam. 😉

Tak my po poradni,zatial všetko O.K,len menej železa, ták nám ho p.Dr predpísal a samozrejme aj magnézium, ale že nemusím ho stále jesť ak nechcem-povedal, iba ak by ma bolelo brucho.
Tlak 100/60 - nízky ako celé tehu,pribrala som 14kg už a ďalšie 2 nové strie na svete 😠 sakra.
Bris tebe sa pri takom veľkom brušku neurobila ani jedna????? Veď ja sa tak krémujem že až,ale no nemá sa to už kam rozťahovať tak to praská 😖

MM išiel na pohotovoť kôli povodniam tak som sama,ale som nejaká nemastná neslaná,asi kôli počasiu 🙄

mata0312
18. máj 2010

bris nic nove neviem mala som tu mm na navsteve ......zachvilu idem na ctg tak uvidim...

kosta123
18. máj 2010

Inak od zajtra som oficiálne na MD 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Dnes som si obehala úrady,bože milón papierov všade chcú 😠

Baby aj vy ste museli na zdravotnú doniesť potvrdenie o poberaní materskej čo vám poslala sociálka??mám im to doniesť.Radšej som si aj všetko prefotila lebo človek nikdy nevie.

nikiarudi
autor
18. máj 2010

tak stále nič nevieme?? kuaaaaaaa a ja som sa tešila na novinku čo si tu prečítam a ono nič. ☹

eyya
18. máj 2010

a pc je doma 😀 😀 😀 😀 uz som v diani 😉

peti drzim velmi palce aj ked viem ze moje palce jej od bolesti nepomozu ale aj tak na nu velmi myslim....

niki mozes mi do ip hodit link na tie fotky co si mi dnes ukazovala tu priehradu ak sa to da pozriet?

nikiarudi
autor
18. máj 2010

no nedá, lebo to fotila Denisa a keď ju na fb nemáš medzi priateľmi, tak ti to neukáže... ☹ a inak tie jablká neviem koľko stáli, nemám lístok... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

kosta123
18. máj 2010

Konečne má byť pia., sob., ned., pekne 😎 😎 😎 😎 😎

nikiarudi
autor
18. máj 2010

no moc by som tomu neverila.. inak mm sa tu len rozčuluje na tom našom úúúúúúžasnom hokeji a ja sa smejem... 😀 😀 😀

mata0312
18. máj 2010

baby hodim do sukromnej temy čo a ako ohladom petky

eyya
18. máj 2010

kosta konecne 😀 sa tesim 😀 😀

a ma zamknute fotky bo niekto to nezamyka ...a aka denisa?

nikiarudi
autor
18. máj 2010

no to neviem Eli, no tá Denisa čo nás fotila aj s malou a tak..

kosta123
18. máj 2010

Denisa - -fotografka naša 😎

eyya
18. máj 2010

ako sa vola skusim to ci otvori 😅

kosta123
18. máj 2010

Baby mám si kúpiť tie chrániče na bradavky???? aj keď neviem či ich budem potrebovať??či počkať? kolko stoja nejaké lacné??

nikiarudi
autor
18. máj 2010

Justusová

eyya
18. máj 2010

pockaj je lepsie bez nich aj na tvorbu mliecka aj na to ze si nebude pripadat ze pije z flase, zvykne si na teba 😉

brisilda
18. máj 2010

kosta ja mam na aukcii avent odsavacku a aj chranice bradaviek ja som to nepouzila iba vysterilizovala, Pouzivam inu odsavacku kuk na MMA daj si PB a napis do vyhladavace avent odsavacka inak kocky tie klobuciky pouzivali co tam lezali nakolko je to na zaciatku nutnost ked nevies ako mas kojit mala ti rozhryzie bradavky ja som mala stastie ze som technuiku kojenia nezabudla 😀 takze som vedela comu sa vyhnut 😀

eyya
18. máj 2010

😀 daju sa otvorit 😉

kosta123
18. máj 2010

Brisilda - a prečo používaš inú?? a akú značku?? ja mám od tatovej ženy len takú obyč. Babynova či ako sa volá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre