• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
@kosta123 33 eur novy pas :wink:
26. máj 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka - ja nepotrebujem nový len zmenu preizviska to je také drahé či čo? :angry:
26. máj 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ty stale vymyslas :angry: tak smola :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mozno nabuduce
ahojte babule, gratulujeme mati k tomu, že je Alexík na svete...veľa zdravia obom a veľa lásky a mliečka prajeme...inak akási prevaha chlapcov nastala...Sebi, Max, Alex...budú mať tie naše kočky z čoho vyberať :wink:

dnes sme sa ráno vybrali busom do Tesca v tom najväčšom daždi samozrejme...občas sa ideme previezť, keď je takto hnusne, lebo nám doma vyhráva :grinning: ...cestou tam mi jedna pani pomohla aj dnu aj von z autobusu, vravela, že to dobre pozná, že 4 deti vyvozila :confused: ...cestou späť NIKTO sa samozrejme neponúkol, ako keby sme mali lepru keď sme s kočiarmi :angry: ...tak ma prevážilo na schodoch, že som skoro padla dozadu...našťastie nastupovali deti zo školy a pani učiteľka mi ochotne pomohla...normálne som sa klepala, že keby som s ňou bola padla z tých schodov, tak neviem...možno šofér zavrie dvere a ešte nás aj prejde...a to chodím s golfáčom, lebo ten je spratný a ľahký :confounded: ...no kašlem im ja na celé Tesco! Bez auta ani na krok!
nany ked budes chciet pojdeme s vami ja s toho isteho dovodu tam nechodim ...a takto by sme si pomohli navzajom :wink:

mne Dominka zaspinkala tak mam veget idem sa vyvalit pred telku lebo som zdochnuta....co je dobre na skrablave hrdlo? inak doky povedala ze na bolest si mam dat paralen no mam pocit ze som si asi mala dat celu tablicku bo ta jedna mi nezabera.... :frowning2:
26. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super Eli, budem rada keď sa pridáte...inak chodievame aj s Jankou a Tristankom (poznáte sa tuším :wink: ) len sú teraz na dovolenke v Štúrove, tak sme išli samé...na boľavé hrdlo buď kloktať šalviu (aj slaná voda môže byť) alebo niečo na cmúľanie (z lišajníka sú dobré tie pastilky).
26. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany ano pozname :slight_smile:
tie pastilky mam ale netusim kolko ich mam zjest aby to preslo...a si predstav aj daku vodicku na kloktanie salviu som nasla v lekarnicke :slight_smile: tak som ju vyskusala uvidime ci bude zaberat zatial som skusala vcera vecer a dnes rano ale zatial skrabe stale.... :angry:
26. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya eli a paralen mozes aj dve tabletky naraz :wink:
26. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chce to trochu času, kým liečba zaberie...neznášam keď ma bolí hrdlo...sopel vydržím, ale hrdlo... :angry:
26. máj 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosta123 to ti musia tak ci tak novy urobit, ved aj OP ti robia novy, ked si zmenis meno :wink: a pri OP boli rovnake poplatky, ci uz bola zmena priezviska alebo uplne novy :slight_smile:
26. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz nastastie hrdlo ako carovnym prutikom preslo ... a to som ani nekloktala, bo ma zo slanej vody napina ... len som si asi 3x dala strepsils a na noc som si davala paralen aby som sa vypotila, aj ked som teplotu nemala a aby ma nebolela hlava a cele telo
26. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme hore, tak sa lúčim :wink:
26. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka- sakra ale nový OP ma stál 4,5€ a pas až 33€ ???? čo im šiši??? tak ich kašlem akurát.

Niki ty si si dávala nový pas robit?
26. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, ja nechávam na noc otvorenú vetračku, zatváram keď sa mi chce vstať, niekedy až nadránom. Podľa mňa je 18 v pohode.
Detičky spia ako anjelici - už dva nesiace som nemusela vstávat v noci klopklopklop...
Jo a samozrejme ešte dojčím - už štvrtý rok s trojmesačnou prestávkou :grinning: , to by musela byť neviem aká katastrofa aby som skončila. O príkrmoch sa mi ešte ani nesníva, mám z nich trochu des. Matúško ich ešte ani v 8 mesiacoch nechcel a dal prednosť ne-ne.
Niki a ako si zvykla Tamy na papu ? Dnes som ťa aj čakala, či neprídeš do Včielky, veď to máte na skok, detičky boli zlaté, chodili na Ondríka nakukovať.
Chorým skoré uzdravenie želáme !
26. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosti a kam potrebuješ pas ? Veď s mimi tak či tak nebudeš zo začiatku cestovať ďaleko...
26. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosta123 ja ked som sa vydala, tak som bola s novym priezviskom ale starym pasom na sluzobke v Taliansku, takze kludne ak sa ti da, chod na stare meno ... a myslim, ze aj Elenka tak bola na svadobnej ceste na stary pas :wink:
26. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@brisilda - ja vymýšlam? no proste chcem ísť do mesta a hotovo... tu na Rozkvete sa nič nedá.. ja nebudem stále hore dole tlačiť kočík ako debil.. preto chodím radšej do mesta....
@kosta123 - hej menila som pas po zmene priezviska, no nepamätám si sumu...a tiež plánujem malú zapísať, no neviem či tento rok... no budúci rok určite, keďže ideme do toho Talianska...
@nany100 - tú ochotu poznám.. :angry: takže kľudne sa ozvi aj nám.. my sme tak už s Eli boli..však??? :wink:
26. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katka.carska - no malá spinkala a po pravde sa mi moc ani nechcelo...
26. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz sme sa už napapkali.. ideme sa obliecť a šup šup von do mesta... a mrkvička nám zatiaľ chutí... tak snáď nám to aj vydrží... :dizzy_face:
26. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.carska - - ja zatiaľ nikam neplánujem ísť,ale mám rada veci naporiadku :wink: a tiež ak by sme išli do Lešnej alebo kam.

Niki -kľud čo sa rozčuluješ :grinning: Bris to myslela asi tak že si povedala že ak idú peši tak pôjdeš s nimi a že nakoniec si povedala že nejdeš :grinning:
26. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikiarudi tak super, len tak dalej :wink: a nezabudni malej davat aj kvapku olivoveho oleja do prikrmov :slight_smile: na lepsie vstrebavanie vitaminov z nich :wink: Elenka o tom nevedela, sa ma zabudla spytat ked zacali s prikrmami ale uz dava :wink:
26. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakám návštevu :sunglasses: idem robiť pizzu :wink:
26. máj 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki, Vy tam predsa máte Včielku - to je snáď jediné miesto pod strechou v PB, kde to i drobca baví... My musíme šľapať hore kopcom (našťastie bez kočíka) a potom sa šmýkať dole.
26. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kočíkovanie môže byť super tá lúka pri vodárke, pokiaĺ máte veľké kolesá - a čochvíľa i zem preschne...
26. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.carska - a ako to že bez kočíka?? a kde vlastne bývaš?

Na tú lúku chodí veľa psov tam by som sa s kočíkom netrepala,je tam dosť brutal teren.
26. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky my sme sa prave vratili s vonku je uzasne teplo mne osobne bolo az horuco a aj maly mrcal lebo sa potil :grinning:
nika ja dole do mesta nejdem jedine tak autom lebo tlacit kocik hore sa mi nechce a vsetko treba s kocikom obchadzat :angry:
26. máj 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisilda - a ešte tu máš sestru????
26. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kosta123 - ja sa nerozčulujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne mam oni idu domov az v sobotu no teda nie az ale uz :frowning2: ale inak vyvencila som deti tak teraz su kludne a sestra aspon dala byt do poriadku :wink:
26. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok