• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
dúfam že to klapne a stretneme sa všetky už :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to dúfam aj ja. to už bude kinder párty.. :dizzy_face:
31. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta tak aj ja sa posnazim prist :grinning:
nika prosim ta hod mi info kde ma Piacek anbulanciu v stredu tam musim skocit s malym :wink: diiiik
31. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@brisilda - máš IP
31. máj 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink: Ozaj pouzivate niektora polohovaciu podlozku alebo valceky?
31. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj zica... my nič také nepoužívame, veď načo... keď chcem malú polohovať v postieľke, ak ju opriem o bok postieľky... :wink:
31. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Niki...ja len tak, ze ci to nie je fajn vec? :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zica1 viem, ze u nas v teme skor pouzivali mamicky tie vyvysene vankusiky, ked im deticky viac grckali a mali reflux .... ja som napr. Terezku polohovala aj tak, ze som o nu oprela vankus na dojcenie z jednej strany ... takze ak mas ten, tak ten ti v tomto tiez moze pomoct :wink:
31. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fialllka dakujem :wink:
31. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica ja to tiez nepouzivam ved aj s deky si spravis taky valcek :wink: ja to robim tak malemu :slight_smile:
nika a my mame ist na sono 2.6 asi sa doktorka pomylila a dala majovi datum :grinning:
31. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, prajeme všetko len to naj naj naj všetkým naším detičkám... cmuk na líčko..krásny Deň detí.. :wink:
1. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, aj ja sa pripajam :o) Tak vsetko len to naj vsetkym detickam! Ci uz tym, ktore su tu uz s nami alebo tie, ktore mame este v brusku. Lubime vas :o) Cmuk :zipper_mouth:
1. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeej babyyyyyyyyyyyy, naša Tamy sa práve prvý x sama pretočila na bruškooooooo... juuuuuuuuuj akú radosť mi urobila.. šikulka moja krásna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: gratulujeme sikovnici :wink: :grinning:
1. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie ku dnu deti vsetkym a pekne to oslavte :slight_smile:
1. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no krajší darček mi dnes nemohla dať... láska moja malinká... :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dnes Domka dostala mlsnotku piskotku v mliecku 1x a tak moc jej chutilo :slight_smile:
1. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo ostatné baby spíte??? :confused:
1. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,veru ja som dnes dlho spala,snažím sa byť čo najdlhšie v posteli nech mi potom deň rýchlejšie ujde.
to neni normálne s tým počasím, sakra :angry: :angry: a potom že čo sú ludia akýsi nervózni.
1. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj my zelame krasny den deti :wink: :wink: :wink: :wink: my sme dnes vstavali az o pol deviatej a do deviatej sme sa s Terezkou jasili a valali v posteli :dizzy_face: toto ma Terezka rada ale robi to len ked je so mnou sama doma ... akonahle je doma aj Majko, tak hned ako sa zobudi tak sa hrabe z postele a vola tatinka, aby vstaval ... este dobre, ze jeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mna si vtedy vobec nevsima :sunglasses:

niki: blahozelame ku prvemu pretoceniu na brusko :wink:
bris: jeeeeeeeeeeej nova fotka v profile :wink:
1. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macka, ďakujemeeeeeeeeee :slight_smile:
1. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris: krasne fotky mate :slight_smile:
1. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a takto hnusne má byť celý týždeň :angry: :angry: :angry:
tak takto sa naša Tamy sama pretočila...pár foto som stihla zaznamenať... :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky no akymi to je den deti ked je vonku skaredo :angry: dnes idem na sono s malym lebo mne sa zda ze oni to vazne robia iba utorok nasa doktorka sa musela pomylit len dufam ze tam nebudeme dlho nakolko nechavam samka sameho doma proste musim :frowning2: nemam na vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nika blahozelam k pretoceniu :slight_smile:
1. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika mas doma sikulku :wink:
1. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ďakujemeeeeeeeeee :slight_smile: aj keď je tak hnusne mám nádherný deň... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisilda aj mne sa zda, ze robia to sono len v utorok ... ale nedam za to ruku do ohna ... neskusala si tam volat?
1. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam tel. cislo vy mate niektora?
1. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakolko som leniva tak zoznam sa mi otvarat nechce a na info nevolam lebo neviem cele meno
1. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na info si pýtaj ortopéda MUDr. Juraja Piačeka... ale aj na zoznam.sk je tel. zoznam a tam skús nájsť ambulanciu
1. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok