• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
zelam vam pekny dnik, idem na obed a cosi aj v praci porobit :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iljanka - Ja bývam pri 2.zastávke č.11,ako je malý obchod a zelovoc.
24. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iljanka no aj ten moj ma dobru trpezlivost to bude tym ze nas maju tie nase polovicky tak radi :wink: inak mas to super ked este pracujes ja by som nebol schopna denen som prelezala aj 16 hodin
24. jún 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iljanka - pekné svadobné foto máš na mojasvadba.sk
24. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: @brisilda, tak to si mala este horsie ako ja a to som si myslela, ze mi horsie nemoze byt :grinning: MNa sa pytal Dr. ci chcem ist na PN, ale doma mi lepsie nebolo a v robote mame aspon hotove obedy, kdezto doma som nemohla varit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz sa to uz zlepsuje, ani tie pachy mi tak nevadia.
25. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosta dakujem, aj ty mas pekne :slight_smile: a nechystas sa uz do porodnice ?
25. jún 2010 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobré ráno... vítam novú tvár... ahoj iljanka, gratulujeme k bábätku a už len dotiahnuť to do úspešného konca... ja osobne som nemala skoro žiadne príznaky tehu... keby ma nepáli záha a samozrejeme nerastie bruško, tak by som ani nevedela, že som tehulka... :grinning:
25. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iljanka - no ja som už nachystaná :grinning: ale malej sa ešte nechce :slight_smile:
25. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kosta123 - čo máš dnes na pláne? nechce sa ti ísť so mnou na chvíľku pokočíkovať a skočím aj na poštu.. hmm??
25. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikiarudi - NIKI rada by som ale akosi ma pichá dole, tak sa idem naťtahnuť pre TV, aj malá ma akosi riadne kope,dúfam že sa už pripravuje.
25. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@kosta123 - prečo už by si aj bola rada, keby Mel vybehne von... :wink: :slight_smile:
25. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niki dakujem. NIekto z mojich priatelov na FB si pridal video, ze Tamya na dialnici a mne to bolo strasne zname a nevedela som odkial :slight_smile: potom som si spomenula, ze vasa mala sa vola Tamya a ked som si to pozrela, tak ste to vy :slight_smile: Inak to si mala super, ze ti nic nebolo, moja svagrina tiez tak hovorila, ze ani nevedela, ze bola tehotna... sa mate :slight_smile:
25. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosta123 uz to mas naozaj za par :slight_smile:
Inak baby ako sa vam byva s babatkami na byte ? Ja si to neviem predstavit. Sme obaja s mm z dediny a na byte zatial byvame dva roky, ale stale sme si nezvykli a s malickym to by asi bola pohroma :grinning:
25. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@iljanka - aké video??? čoooooooo?? ja o žiadnom neviem... :angry:
25. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@iljanka - my sme zase obaja aj s mm vyrastali v byte..takže nám to nerobí problém.. no tiež snívame o malom domčeku.. :slight_smile:
25. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@iljanka - a ktorý z tvojich priateľov si pridal to video.. ??
25. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikiarudi asi to bude tym, ze nie sme na to od malicka zvyknuti... hrozne mi vadi, ze mam okolo seba tolko ludi a na chodbe stale bordel a smrad z fajcenia :slight_smile: .....
25. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@iljanka - tak to poznám..
25. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:. Mám na vás jednu otázočku: Keďže sme sa do Bystrice prisťahovali, tak tu nepoznám doktorov. A potrebujem zohnať pediatra pre drobca. Viete mi nejakého odporučiť? Ďakujem. Pekný deň.
8. júl 2010 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katie233 ja chodím s malou k Dr. Balaburovej (má ordináciu v nemocnici) a som spokojná :wink:
8. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katie233 - ak bývaš na sídlisku Rozkvet tak aj tam sú doktorky.
8. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katie233 my chodíme ku Mičudovej ... navzájom sa s Balabúrovou zastupujú, keď jedna neordinuje :wink: pokiaľ viem, tak Balabúrová je najlepšia, ale dosť časovo vyťažená nakoľko aj cestuje dosť do zahraničia a po nej je naj Mičudová ....
aspoň keď som si zisťovala info pred narodením Terezky, že ktoré pediatričky sú najlepšie od nezainteresovanej osoby :slight_smile:
8. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeme :slight_smile:.
@kosta123 nie, bývame dole, pri kúpalisku :dizzy_face:. Takže do nemocnice to máme na skok. Aj ja keď som medzi kolegyňami zisťovala, tak odporúčali tieto dve :slight_smile:. Už len sa za jednou z nich vypraviť a opýtať sa, či nás vezme :wink:.
8. júl 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky najlepsia doktorka je Žikavska :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katie233 myslim, ze vezme ... pediatri nerobia take caviky ako zubari, predsa len ta nemaju do konca zivota :grinning:

@brisilda to vazne alebo ako vtip :grinning:
8. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka je to nasa doktorka cize vazne sme s nou spokojny ma uzasny pristum je mila vsetko vybavi hlavne ak nesi s nejakim doktorom spokojna :grinning: co v nasom pripade bol urolog :angry: tak hned volala druhemu a prosila ho aby nas zobral :slight_smile:
8. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda aha jasne :slight_smile: ja som s nou mala neprijemnu a zlu skusenost z pohotovosti, teda tym, ze jej dala lieky, ktore nezabrali a kazala mi vysadit lieky, ktore som jej chcela nechat a dala jej namiesto toho ine ... a potom na krcnom o styri dni nam dali tie lieky, ktore som jej chcela nechat ...
8. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialllka no ja neviem ja som s nou spokojna aj ked je pravda ze uz cca 10 antibiotik co nam predpisala skoncilo znova v lekarni lebo som ich malemu nedavala :grinning: :grinning:
9. júl 2010 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale krem ATB som mu davala vsetke nou predpisane lieky :wink: a pomohli nam
9. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:. Ešte raz ďakujeme. Nakoniec som sa rozhodla pre Dr. Balaburovú a v piatok som hneď za ňou išla. Veď keď nebudeme spokojní, zmeníme. Ale bola veľmi príjemná. Pekný zvyšok víkendu.
10. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok