• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
kočky kuknite čo som našla... :unamused: a to som rozhodnutá, že si quinny speedi kúpim.. :angry:
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3546-Sokujici-test-kocarku-dalsi-vysledky.aspx
1. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved teraz najdu vsade skodlive veci....
2. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no keď ja nevieeeeem... :frowning2:
2. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o caualplay tam nic nebolo???lebo som nenasla, to boli vacsinou akesi nezname kociky...ale quinny na poslednom mieste...ale zas je bezpecny...
2. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja už fakt neviem.. ale S4 som tam nevidela...som z toho :frowning2: :cry: ale už máme fotečkuuuuuuuuu.. aa aa a..sme úúúúúúúúúúúúúúúúúplne v poriadku, že vraj malá bude riadny športovec :grinning: :grinning: :grinning: lebo sa stále hýbala a naťahovala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja pekná.. a aj všetky výýýýýýsledky či krv alebo moč..všetko je ok...jupííííííííííííííí... :dizzy_face:
2. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada niki...lebo si nepisala...tak hod foto
2. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ju videla, krásna...sa podoba na teba... :grinning:
2. sep 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasné.. aj to čo povedal doki, že bude to nejaký športovec, tak to isto po mne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky to s tými kočíkmi je teda fakt úžasné :angry: Ale teraz je všetko škodlivé :unamused:

To je super, že všetky vyšetrenia máš v poriadku tak už len nech to rýchlo ubehne a šup šup rodiť :dizzy_face: Aj mne doki vždy vravela, že budem mať športovca a aj mám :sweat_smile: To moje decko nesedí na zadku ani keď papá a ani spávať nechce lebo nemá kedy, ešte v jej 16 mesiacoch k nej v noci vstávam od 10 do 30 x takže doki mala pravdu :sweat_smile: Tak držím palce, aby sa tvoja mýlila :grinning: :wink:
2. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miselin, ďakujem a bodaj by si mala pravdu.. :wink: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som taká predsnažilka či snažilka :slight_smile: ja už ani neviem :slight_smile: na rok máme mať svadbu ale normálne neviem či nechcem skôr dieťa ale zas rušiť svadbu ?? asi divné obdobie :unamused:
3. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj kosta, to je jedno nemusíš byť snažilka, aby si prispela.. aj maminky sem píšu.. :wink: :grinning: a kedy máš mať svadbu??
3. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne takto na rok 4.9.2010, v študente
4. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes meškaju 7 deň tak asi cez víkend testnem.
4. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no testni a daj vedieť.. budeme radi, keď pribudne ďalšia tehulka.. :wink: :slight_smile: a do vtedy čauuuuuuuu
4. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu aj niekto okolo 3O tyzdna?A hlasili ste sa na tu predporodnu v nemocnioci?Mne dal doktor cislo na mobil tam ale hlasi mi to,ze cislo sa nepouziva. :frowning2: A prepacte,ze sa Vam sem sackujem len tak
4. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adrykaa to je ok.. môže prispieť ktokoľvek..ja som tu momentálne jediná tehulka.. :unamused: ale keďže som v 20tt tak som sa do nemocnice ešte nenahlasovala, ale ak potrebuješ číslo tak tu je na spodu stránky napísané: http://www.gynpb.sk/priprava.htm
4. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za info.Ja sice nie som prvorodicka ale vazne rozmyslam nad tou pripravou :slight_smile:
4. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No takže som testla a len 1 / :frowning2: no neva.
5. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne ju tiež nasjkôr nechcelo ukázať.. :grinning: len nejaký duch a o týždeň tam boli krásne // :dizzy_face:
5. sep 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to stalo presne aj minulý mesiac meškali mi 25 dni,bolo mi zle,nafuknuté brucho,.......3 testy negatívne,,na sone nič,krv O.K, tak mi pichol vyvolávačku a po týždni som dostala,tak dufam že sa to neopakuje znova....v decembri som vysadila HAK a chodila mi mrcha normálne tak neviem čo sa to teraz serka :fearful:
5. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes 9 deň meškania a mám nejaký výtok :confounded: ,opakuje sa to ako minulý mesiac......nebolo nad tabletky a mrcha presná ako hodinky :grinning:
6. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dnes na mi prišla mrcha :unamused: hnusa hnusnáááá,,,,2.10 idem k boháčovi dám si znova tabletky
8. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a načo si ich ideš dávať znova, keď chceš mimi..??? :confused:
8. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pre istotu,vieš kôli tej svadbe co mame na rok,sa bojim že otehotniem,aj ked velmi rada :grinning: ale potom neviem čo by sme robili zo svadbou,takže si dam tabletky tak do juna 2010 a potom sa už nebranime ničomu.A ešte aj kôli tomu meškaniu a bolestiam čo mávam ,som toho na prášky :frowning2: a len dúfam či som či niesom tehotná,,,,takže tak..už som sa objednala na 2.10. dufam že na rok sa sem prídám zas :grinning:
9. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to tu už dúfam, budeme samé maminy.. :wink: :slight_smile:
9. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooooooooj kočky, tak už som konečne po týždni strávenom v nemocnici doma...jupíííííííííííí... :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha niki, čo sa dialo, že si musela byť v nemocnici? :frowning2: . Dúfam, že si aj s malinkou OK :confused:
23. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej sme ok.. len som si minulý týždeň v útorok ráno našla krvavý výtok, tak som sa zľakla.. tak som šla na pohotovosť a si ma tam rovno aj nechali.. našli mi taký výrastok na krčku a volajú to POLYP..a z toho som krvácala..tak si ma nechali na sledovanie a už sme konečne doma..bo som myslela, že ma tam porazí.. a som ešte týždeň na PN...a bez vychádzok, takže sa šetríme... :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok