Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
23. sep 2009

nikiarudi - a ten polyp maju len tehotné??alebo aj netehotné 😀 ,lebo mne sa predvčerom stalo to že som po sexe začala trochu krvácať z ničoho nič,pritom som už mrchu mala,tak preto sa pýtam,a čo to ten Polyp vlastne je?

nany100
24. sep 2009

niki, tak sa veru šetrite, veď už si nikdy tak neoddýchneš ako teraz...to mi ver 😉 ...ja nemám čas na nič, na oddych už vôbec...jediné chvíle keď malá spinká, ale to cez deň varím, žehlím...lebo inak stále vyžaduje moju spoločnosť a pozornosť a večer keď zaspí, tak si pozriem Panelák, to je všetko čo stíham 😒

nikiarudi
autor
24. sep 2009

kosta - ten polyp, je malý výrastok o rozmeroch asi 1x0,5cm... a to by ti musel doktor urobiť vyšetrenie, aby ti zistil či ho máš alebo nie.. ja som ho doteraz nemala, alebo ak aj hej, tak som o ňom nevedela... 😉
nany - hej hej užívam si to..ale našťastie som si nahlásila na sociálke aj prechodné miesto, kde by som mohla byť, a to už svokrovcou, takže sa môžem pohybovať aspoň tam a tu..takže sa sem tam prejdem..lebo som taká, že neobsedím... 🙂

kosta123
29. sep 2009

nikiarudi - jááj 😉 , ja idem v piatok 2.10. na gyndu na tie tabletky tak sa opýtam.

adrykaa
30. sep 2009

kosta nechodila si ty nahodou do pu do skoly alebo tak?alebo kde pracujes si mi dost znama len neviem odkial 😅

miselin
1. okt 2009

Jééj Niky už máte aj fotečky malej 😵 😵 😵 A máš pekný kočík 😉 A ja som si myslela, že si asi Nikola keď máš skratku niky a ty si Dominika ako ten môj malý čert 😀 A ako sa cítiš? Malá poslúcha?

kosta123
1. okt 2009

adrykaa - veru že chodila som na Zsoš do púchova končila som 2006

kosta123
8. okt 2009

Čakám na mrchu a ona nikde 😉 ďalšia no posledná nádej....inak idem na tabletky,už sú doma.

kosta123
10. okt 2009

adrykaa - - už viem poznám ta z videnia 😉

brisilda
11. okt 2009

ahojte , sorry ze som vam tu takto vtrhla no rada by som sa vas tehuliek opytala kedy je idealny cas na 3D alebo 4D ultrazvuk? a aka je cakacia doba + ci ho robia v PB alebo je lepsie si zajst do ineho mesta ? taktiez by som sa rada opytala aj na cenu a co vsetko lekar pri ultrazvuku sleduje.dik

kosta123
11. okt 2009

mrcha mešká 6 deň 😒

brisilda
11. okt 2009

😉 kostka a uz si skusala aj test?

kosta123
11. okt 2009

nie nie až na další víkend,(aj keď ma to láka) 🙂 ale posledné 4 mesaice(čo sa aj sem tam snažíme) mi to blbne,najskôr 8dni,potom 25 dni,11dní meškania tak neviem čo bude teraz,aj tak by to nebolo vidno lebo minulý týdeň v piatok,som bola na sone a nič,,,no cez víkend sme znova 😀 no a to je len týždeň,keby to aj vyšlo,tak to by ešte test neukázal.

brisilda
11. okt 2009

kostka a meras si aj BT? mne ukazalo // na 28 DC 😉 drzim palce 😉

nikiarudi
autor
11. okt 2009

brisilda - v pohode si sem môhla napísať, nikto ti brániť nebude...takže vitaj.. ja osobne o 4D sone v PB ani neviem, najbližšie robí v Pruskom MUDr. Mičko, veľký sympoš..a stojí to 55€ objednať sa stačí tak mesiac dopredu...a najlepšie je tam ísť tak medzi 18tt - 26tt, no ja som bola v 23tt.. to keď si zavoláš, tak veľmi milá a ochotná sestrička, sa ťa spýta na termín pôrodu a už sama si to vypočíta a povie ti, kedy je najlepšie, aby si prišla..a už sa dohodnete..naozaj je milá a ochotná, pretože ja som ležala v nemocnici zrovna, keď som tam mala ísť, no nevedela som kedy presne ma pustia, tak som jej zavolala a ochotne ma preobjednala ako mi to vyhovovalo..a bolo to ešte v tom týždni..takže super...

adrykaa
11. okt 2009

Kosta ja len tak ze si mi znama a nevedela som si ta zaradit 😉

kosta123
12. okt 2009

brisilda - nie nemerám

adrykaa - už si porodila???
🙂

ludka_r
12. okt 2009

Ahote..
Rada by som sa k vám pridala..
Snažime sa o mimi "už" mesiac.. Teraz mi 5 dní mešká menzes, BT je stále vysoká tak pevne verím, že to vyšlo takto na prvý šup... Tak držte prsty... Rozmýšľam, že si už aj zbehnem kúpiť test, len sa nechcem unáhliť... 🙂

nikiarudi
autor
12. okt 2009

ahoj snažilky, kuknite si prosím toto: http://zena.atlas.sk/deti/naj-tehulka/
tehulka číslo 21 som ja.. a chcem vás poprosiť o vašu podporu, aby som vyhrala..tak hlasujte, pod celým článkom o mne je link, na kt. kliknete pre hlasovanie... už vopred vám všetkým veľmi pekne ďakujem 😉 😉 😉

miselin
12. okt 2009

Ľudka držím palce aby ti to vyšlo 😵 😵 😵

kosta123
12. okt 2009

nikiarudi 😀 jasnééé

brisilda
12. okt 2009

niki jasne ze drzime palce az to vyhras 😉
inak chcem sa este opytat ked si bola na tom ultrazvuku co vsetko tam doki zistuje? isto to neni len o peknych fotkach ale aj o zdravotnom stave dietatka vsak?Ja tam planujem ist hlavne preto aby som mala istotu ze babatko je v poriadku a zdrave

adrykaa
12. okt 2009

este som neporodila cakam 😉 ale stale ma prehanaju na prietoky kontroly odbery a tak stale sa im nieco nezda uz nech to mam za sebou lebo ma porazi ☹ uz som cela nemotorna,nesikovna ,opuchnuta no hroza so mnou 😖

nikiarudi
autor
12. okt 2009

kosta - ďakujem za podporu..
brisilda - aj tebe ďakujem za podporu..a jasné, že to sono je hlavne o tom, či je malé v poriadku, nám povedal,že sme úúúplne v poriadku.. kukol nám mozoček, a povedal, že je hlavné aby bolo vidieť žalúdok a mechúr, my sme to všetko pekne videli a tak..proste všetko či nemá ráštep pery, chrbtice..bolo by vidno akúkoľvek "vadu" keby tam bola..takže je to určite super.. dokonca nám pekne pustil nahlas aj tlkot srdiečka..čo bolo úúúúúúúžasné... 😵

brisilda
13. okt 2009

niki tak ja si na tlkot srdiecka pamatam este s prveho tehu 😉 clovek take veci nezabuda 😀

nikiarudi
autor
13. okt 2009

brisilda - to sa ani nedá zabudnúť, je to niečo krásne 😵 😵 😵

ludka_r
13. okt 2009

Vy sa teda máte... Ja som ten tlkot srdiečka nepočúvala pri malom. Ale mne stačilo, keď som na ultrazvuku videla prvé pohyby môjho drobca. Skoro som sa tam rozplakala. Nádhera... 😉

miselin
13. okt 2009

Ja som počula biť srdiečko až na konci tehotenstva keď som bola na monitore, ale omnoho viac sa mi tiež páčili pohyby, to bolo úžasné keď si tam tak naskakovala a ja som sa na ňu dívala 😵

kosta123
13. okt 2009

adrykaa - takže prenášaš čo???

nikiarudi
autor
13. okt 2009

kosta - prečo by mala adrykaa prenášať, šak termín má až skoro o mesiac, takže je to úúúúplne v pohode..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre