Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
12. dec 2009

kosta tak to je normalka ja uz tyzden umyvam doma podlahu a akosi satle sa k tomu neviem donutit nanajvys povysavam 😀 ale dnes uz musim aj keby neviem co bolo 😉 inak ja som cely den leniva a vecer ked moje deti spia ma chyta upratovanie cize pucujem byt do 1 rano a o 2 zalahnem 😀 co uz ☹ ale okna mam poumyvane aj zaclony poprate 🙂 dokonca som stihla este pred mikulasom spravit vyzdobu cize u nas uz su vianoce 😉

petka55555
12. dec 2009

baby aj ja som strasne leniva, ale to je skor unava, cosi male probim a musim si lahnut, ani do tesca sa mi nechce chodit, lebo hned si musim doma lahnut...a mne prave upratuje manzel, pekne poumyval okna, prezliekol periny, opral zaclony a povysaval a ja urobim zvysok 😀 ale teraz stavam stromcek...sa inak tesim... 😀

brisilda
12. dec 2009

😀 peti ja manzela uz nechcem zneuzivat uplne stacilo, ze prve 3 mesiace robil vsetko a eset aj do prace musel chodit 😉 cize teraz obcas navari, nakupi ale ostatne robim sama pomalicky 😀 no po vatsine dna prespim alebo prelezim a s malym si v posteli kreslime citame a hrame sa 😉

kosta123
13. dec 2009

No vy ste aspoň doma,ale ja ešte do tej roboty,chodiť musím-domov prídem skapatá ako pes no a choď niečo robiť.

petka55555
13. dec 2009

kosta a kde robis???

kosta123
13. dec 2009

petka55555-Robím na centrále CBA SK,to je v kolónii ako je brojo v tej uličke 😉 asistentku riaditeľky,chodím skôr unavená psychicky nie fyzicky.

nikiarudi
autor
13. dec 2009

no to poznám, tá psychická únava je oveľa horšia ako fyzická... 😖 a inak ako víkendujete???

kosta123
13. dec 2009

Ja totálne nudne aj keby som mala čo robiť tak nič nerobím len som na nete alebo kukam TV,drahý má službu takže príde až ráno,ale pôjdem ku svokre na obed.

nikiarudi
autor
13. dec 2009

kosťa, to si na tom veľmi podobne, len mne navarí mamina... 😀

kosta123
13. dec 2009

nikiarudi - tak to máš super,ja dnes nevarím,keď ho nemám doma 😀 a ja moc nepotrebujem.

nikiarudi
autor
13. dec 2009

kosťa a kde robí tvoj drahý keď má službu celý deň? pretože aj môj mm má dnes 24ku.. 😀

kosta123
13. dec 2009

nikiarudi - môj je profesionálny vojak a slúži v Martine

nikiarudi
autor
13. dec 2009

aha, tak to máš podobné ako manžel mojej super kamarátky.. ale on slúži v ZA..

brisilda
13. dec 2009

ahojte kocky 😉 niki a tvoj mm kde pracuje? ked musi tahat 24 ?Moj nastastie moze popri praci prist kedykolvek domov 😀 co je velka vyhoda hlavne ked som nebola schopna vstat s postele 😒 no casom sa to moze zmenit a nastupi na tyzdnovky 😢 Inak v utorok idem na sono tak som zvedava ci je vsetko OK

nikiarudi
autor
14. dec 2009

ahojte, mm robí SBS v jednej firme aj s mojím ocinom.. a má to tak, že má 24ku a dva dni voľno.. 😀

nikiarudi
autor
14. dec 2009

inak ideme dnes ohľadom bytu povybavovať papierovačky, tak držte mi palce až ma na tých úradoch neporazí.. 😖

brisilda
14. dec 2009

fiha niki tak drzim palce potom podaj info ako to islo a ake vam daju najomne 😉 Co sa tyka zamestnania tak to ma super pracicku 😉 to by som brala aj ja ze jeden den 24 a potom 2 dni doma 😀

nikiarudi
autor
14. dec 2009

no ale robia či sú sviatky alebo nie.. proste ako mu to vyjde, tak robí.. 😒 čo tiež nieje výhra.. ale už sme si akosi zvykli.. a pochodili sme asi tak,že nám dali len papiere na MsÚ a na PovByt, kde nám majú povedať nájom a dať kľúče ideme až v stredu.. 😠 už ma s tým pekne vytáčajú, pretože to stále naťahujú ako taký debili... 😠 😠 😠

kosta123
14. dec 2009

aj môj to má tak tie 24h ale to má len raz za týžden,a cez vikend len tak 2-3 krát do roka -chvalabohu, ale robil aj týždňovky ked slúžil v Nitre a to bolo na nervy,stále sama 😒

brisilda
14. dec 2009

niki tak to by nasralo aj mna 😠 ved aj stahovat sa treba ne? 😀 ja by som uz na tvojom mieste chcela byt na vianoce pekne vo svojom 😉 ale aj tak to stihate my sme byt kupovali tiez v polke decembra a stihli sme aj vymalovat 😀

kosta123
14. dec 2009

nikiarudi - keď nie do vianoc tak do narodenia bábatka to stihnete 😉 🙂 🙂

Dnes ideme na nákupy-ideme pokúpiť niečo na pečenie na svadobné koláče 😵

kosta123
14. dec 2009

Baby a v kolkom týždni mám ísť na to 3D sono??? vysvetlite mi čo a ako a prosím si aj kontakt,ďakujem 😀

brisilda
14. dec 2009

kosta ja idem na 4D do Pruskeho Mudr.Micko kontakt zistis na informaciach 😉 a budem v 20tt takze som zvedava ci nieco uvidime no inak petka tam ide tusim skor 😉 Ale inak stale zvazujem ci tam mam alebo nemam ist 😒 kedze mi to doktor neodporuca , ze vraj to je zbytocne

kosta123
14. dec 2009

Jáj tak to je 4D sono? nie 3D? a je to nejako ohraničené od kedy do kedy sa tam chodí??

brisilda
14. dec 2009

no vraj ideal je 24 tt no ked si tam zavolas tak sestricka ta objedna podla toho v akom si tt 😀 presne ako spominala niki 😉

kosta123
14. dec 2009

a ako dlho sa predtým treba objednať??čiže za akú dlhú dobu ťa objedná?

brisilda
14. dec 2009

kosta ja som sa objednavala min. mesiac 😉 podla mna staci ak si tam zavolas v 20tt 😉 ja som chcela ist este pred vianocami aby som mala krasny darcek 😉 len dufam, ze bude vsetko Ok

petka55555
14. dec 2009

kosta na 4D sa chodi od 18-26tt, mozno aj neskor, ale potom je babeno uz velke....a ja som tiez chcela ist pred vianocami, aby sme mali darcek, inak by som isla az tak v 23tt, lebo idem teraz v piatok a v utorok mi aj bohac bude robit sono...takze dve sona za sebou...ale ked som mohla mat v nemocnici za tyzden 4 sona a to v to bolo v prvom trimestri, tak hadam teraz mozem mat dve...ved teraz je vsade uz tolko ozarovania, ved len v domacnosti co vsetko mame....
brisilda zajtra ides na poradnu???som zvedava ci budete vidiet co to je...

petka55555
14. dec 2009

baby a co vravite na to ze tehotne pojdu ako prve na ockovanie proti tej prasacine???pojdete???

brisilda
14. dec 2009

petka no toto je dilema aj premna ☹ ja sa ockovat najskor nedam ani gynekolog ani obvodak mi to neodporucali takze neviem 😒 pockame a uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre