Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
21. dec 2009

peti a kolko vazi tvoj maly fesak? nam povedal ze vazime cca 530g 😀 vysetril a ukazal nam vsetke organy odmeral kosti juuj super len skoda ze to slo pomaly 😒 uz som sa tam az nudila 😀 a ked zatlacil tou sondou ci ako sa to vola tak som myslela ze zauknem ☹ ale mimi nechcelo ukazat tvaricku stale tam sibrovalo rucickou 😀 okolo noziciek mal obtocenu pup. snuru inak pohlad bol krasny 😉 lebo pindika nam nechcel ukazat doki to musel natacat 😀
niki super ze ste nastahovany to mate uz aj nabytok??? ste sikovny 😉

nikiarudi
autor
21. dec 2009

hej, veď to je podstata...aj keď ho nieje veľa toho nábytku, ale aspoň nebudem mať veľa utierania prachu.. 😀 😀 😀

kosta123
21. dec 2009

nikiarudi - tak potom hoď na net aj foto zariadeného 😀
Ja mám novú chodbu tatino nám ju konečne dorobil,tak som rada že na vianoce je to hotové.

Brisilda-gratulujem k pipíkovi!! 🙂

petka55555
21. dec 2009

brisilda tak to mate riadneho macika, nam povedal ze 321g, ale to mu vypocital softver a neni to presne...ved je medzi nimi len 4 dni rozdiel... 🙂
no aj mna to bolelo, ked tlacil tou sondou, az do vecera ma brucho bolelo...ja si tam vzdy len tak jemne polozim ruku ked skusam kopance a ti doktori riadne zatlacia....
a bohac ti povedal kolko vazil ked si bola na poradni???

petka55555
21. dec 2009

niki a vies ze musite prvu noc s manzelom kazdy roh v byte pokrstit 😀 😀 😀

petka55555
21. dec 2009

kosta mate krasnu tu chodbu...to ti tvoj tato robil??? 🙂

nikiarudi
autor
21. dec 2009

a ako pokrstiť??? v mojom stave toho už moc nepokrstíme.. 😀

petka55555
21. dec 2009

musis sa snazit...a presne tak pokrstit ako myslis...

brisilda
21. dec 2009

peti mne Bohac nepovedal kolko vazime len ze je vsetko OK a ze je priecne otocene no Micko ma ubespecil, ze zla poloha esate neznamena nic dieta sa moze otocit aj tesne pred porodom 😉
inak o tom krsteni rohov som nepocula 😉 to aby sme s manzelom teraz dobehli 😀 😀 😀 a mame co robit 😅
kosta mas pekne nove foto 😉

petka55555
21. dec 2009

brisilda ja si teda tiez myslim ze nevadi ako je teraz otocene, ved ma este cas a teraz ma kopec miesta, tak asi stale meni polohy...

brisilda
21. dec 2009

peti jedine co Bohac dodal k mojmu mrnuskovi bolo to ze aj prve babo ste mali velke 😀 tak len dufam ze nebudeme vazit viac ako 4320 g lebo ma porazi 😀 to aby som vybavicku kupovala rovno na 3 mesacne babo lebo ako som pocula druhe deti sa rodia s vacsiou porodnou hmotnostou

nikiarudi
autor
21. dec 2009

no Peti, to ti ja pripomeniem, že sa musíš hentak "snažiť", keď budeš mať 4 týždne do termínu.. 😉 😀

kosta123
21. dec 2009

petka55555,brisilda - Ďakujem, hej hej tatino má stolársto tak preto 😀 😀 😀 pomaličky mi to zútulňuje 🙂

petka55555
21. dec 2009

kosta a uz mas aj pupik... 🙂

nikiarudi
autor
21. dec 2009

kosta - tak to je super, a kde má stolárstvo.. a ako je to cenovo?? aj ja by som volačo potrebovala..no peňazí moc nieto.. ☹ a tvojho chlapa poznám z videnia.. 🙂

kosta123
21. dec 2009

petka55555 - no veru podskočilo trochu 😉

ludka_r
21. dec 2009

Teda, Kosta, to už len ja mám sadlo... ☹ Ale ja Ťa s veľkosťou brucha ešte určite predbehnem... 😀
Tak tu máme zatiaľ samým pipíkov ☹ No dúfam, že aj nejaké to dievčatko nás navštívi...

kosta123
21. dec 2009

ludka_r - 😀 ale na foto som zase po výdatnej večeri 😀 😀 takže asi preto 😉

nikiarudi - stolársto je na SNP ako je OSBD(modrá budova) volá sa to DREVOX,a cenovo to je ťažko povedať,zaleží to strašne od použitého materiálu,náročnosti,uchytiek.......urobia tam návrh a cenu a potom sa rozhodneš,aj mojej spolužiačke teraz zariaduje byt, a nám čo sa dá, keď nemajú toľko práce v robote,ešte čakáme na zasúvacie dvere,tak dúfam že do svadby budú 😉

Veď ja ťa poznám(z videnia) od Ivi Cedzovej (bola v našej partii keď chodila ešte s Peťom) takže tak......a pamätám si keď ti išla na svadbu 🙂

nikiarudi
autor
21. dec 2009

kosta - no hej, nechcela som tu písať konkrétne meno, že odkiaľ ho poznám...ale keď už si to napísala, tak máš pravdu.. 😀 a náhodou tá firma nemá web stránku aj s cenníkom??? 😕 😅

kosta123
21. dec 2009

www.drevox.sk ale je to firma, ktorá robí na zákazku takže cena sa vždy vypočíta pri hotovom nákrese

brisilda
21. dec 2009

kocky vy sa tu vsetke poznate to akoze len ja som tu sama ktora vas ani z videnia nepozna? 😀
kosta konecne si dala detailnejsie foto sama seba 😀 inak dnes som neodolala a musela nieco chlapcenske kupit 😉 no muzucek mi vyclenil iba 40 € ☹

petka55555
21. dec 2009

brisilda ja som tiez hned v piatok vecer nakupovala, ale uz vecicky take 80tky, lebo tych malych mam vela...boze mne tolko balikov pride, ze sa asi postarka zblazni... 🙂

brisilda
21. dec 2009

peti ja kupujem teraz zimne v akcii na 6-9 mes. 😉 cez net este neobjednavam lebo v Gb budu vypredaje tak dam pokupit veci sestre a mamine

brisilda
21. dec 2009

no a co sa tyka dievcenskeho oblecka co mam tak to planujem popredat 😀 co uz 🙂 dokonca uz mam predplatene aj mimiaukcie

ludka_r
21. dec 2009

Brisilda, neboj, nie si sama.. Ja tiež nikoho nepoznám. Celkovo nepoznám takmer nikoho z PB, tak som také opustené, smutné chúďatko... ☹
To ma teda ešte nenapadlo kupovať takto v predstihu akciové výrobky.. Ale dobrý nápad.. 😉 I keď ja nebudem drobcovi moc toho kupovať, keďže mám ešte kopec vecičiek po malom a sestre sa má aj vo februári narodiť dieťa. Tak asi budem musieť skôr kupovať novú skriňu.. 😀
Kosta, nie je to také hrozné.. To si musíme porovnať bruchá tak o pol roka.. Mylím, že budem favoritka.. 😀 Inak, je to veľmi dobrý nápad takéto bruchaté fotky.. Rozmýšľam nad tým, že by som si aj ja nejaké spravila.. Ale nechce sa mi to zmenšovať, aby som to mohla dať sem.. Aspoň fotky zo sona sem dám...

kosta123
22. dec 2009

Dnes idem na poradňu o 12,00 aspoň vypadnem z roboty skôr. 😝 😀 😝 😀

brisilda
22. dec 2009

ludka tak ja nelenze tu skoro nikoho nepoznam ja tu dokonca nikoho s rodiny ani nemam ☹ ale da sa prezit 😀 od maja sa nudit nebudem 😉 co sa tyka oblecka tak ja mam vela po samkovi tiez sa narodil v maji no su to vsetko kusky s pred 6 r. a nemoderne 😒 a tiez som vela zachovalych veci rozdala lebo som sprosta 😠 a mne nik nic nedal 😔 asi aj preto som sa rozhodla, ze budem po druhom babenku vsetko predavat 😀
kosta drzim palce aby na poradni bolo vsetko OK 😉

kosta123
22. dec 2009

brisilda - ďakujem, inak ťa obdivujem odstahovať sa niekam kde nikoho nepoznáš,neni ti smutno? a kolko tu v PB bývate??

nikiarudi
autor
22. dec 2009

kosta aj ja aj Peťa ideme na 12tu na poradňu.. 🙂

petka55555
22. dec 2009

brisilda ja ta tiez obdivujem, ja by som takto nemohla odist byvat na opacny koniec SR, mne stacilo byt rok a pol v Uk a hlavne na vianoce sama, muz bol v praci...to bolo placu...ja som taky cicik... 🙂 ja musim mat pri sebe maminu, este ze byva 2 min. od nas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre