• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kosta hod foto az sa pokochame aj my :grinning: ja som kociarik mala este pred otehotnenim lebo som nemohla odolat :wink: dnes robime zabijacku :grinning: super :grinning:
28. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - tak to máš super,ja v práci.
Foto nemám lebo som ho doviezla hneď ku kamoške na dom,aby mi doma nezavadzal a aby som nepočúvala že načo mi je tak skoro.Takže je to tajnééé :grinning: :grinning: :grinning:
:wink: kúpili sme ho z 2 ruky na odporúčanie kamošky,bol používaný len 4.mesiace takže je ako nový,museli ho predať lebo sa sťahovali a nevošiel sa im do výťahu. /to by ma naštavo/
28. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ty sa mas, my sme boli tiez vcera v TN, ze ho mozno aj kupime, maly o 120€ zlacnenu starsiu kolekciu, ale sa nam farba moc nepacila, tak si pocakame na novu, ta bude koncom januara...uz sa neviem dockat...ale kupila som aspon to vibracne kresielko... :slight_smile:
kosta a co je to za kocik, lebo ta foto je malicka....a cervený??nam sa tiez lubil bordovy, ale pre chlapceka neviem, len ja mam taku farbu rada a s ciernou bol krasny....ale radsej kupim ten cierny a budem mat pokoj...
28. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk už som našla foto na nete :wink:

petka55555 - mne sa páči červená farba a kedže bol za super cenu (190€) tak mi to vyhovovalo.A je v záruke do apríla 2011 čo je super. Nie som zástancom toho že keď to bude chlapec tak bude odsúdený len na modrú farbu a ked to bude dievča tak bude mať všetko červené alebo ružové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proste dám mu to čo sa mi bude páčiť :grinning:

Je ľahučkýýýý-normálne som nechápala,dajú sa tam aj vymeniť striešky su tam 2(plnšia alebo taká priesvitnejšia) a naklikať sa dá do oboch smerov jazdy :wink: predné kolieska sa dajú otočiť o 360 stupňov.
28. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - hoď foto kresielka :wink: aj ja ho chcem veľmi, ale skôr používané lebo aj tak to bábeno moc nevyužije a potom by som ho za pár eur zas predala. Ale tebe sa zíde ked chcete veľkú rodinku :grinning:
28. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim vecer, teraz som u nasich... :slight_smile: no jasne ja kupujem vsetko nove a budem uplne vsetko odkladat, dufam ze to potom coskoro zas pouzijem :slight_smile:
28. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta super a je k tomu aj vajko???ja som tiez vcera v obchode stale soferovala a tiez je lahunky....sa inak tesim....mne sa tiez strasne paci cervena...ale ked uz viem ze je to chlapcek tak uz by som ju nekupila...ale dievcatku modru v pohode, alebo skor tyrkysovu, to je krasna farba na kocik, len moj ivo taku nechce :frowning2:
28. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - jasné má vajko :wink: mám ho aj na fotkách,no tyrkysová je úplne kráásna.
Tak si aspoň nepomýlime kočíky ked budeme kočíkovať po Rozkvete :grinning:
28. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, lebo niki ma tiez cerveny...ja budem zlta...to budem svietit z kilometra...
28. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - budeš chodiť v strede nech si kočíky nepomýlime s dominikou
:grinning:
28. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuj baby, ani neviete ako sa ja na to už veľmi teším.. :grinning: :dizzy_face: :grinning:
28. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa uz hrozne tesim.... :slight_smile:
28. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta pekny kociarik :wink:
inak ja mam tiez v cervenej farbe a nevidm dovod peco by v nom nemohol byt chlapcek :grinning: ved to neni ruzova :sunglasses: ale mam pre istotu aj cierny :grinning: mne islo hlavne o autosedacku a konstrukciu kocika tej looly :grinning: inak by mi stacil len ABC desing 3 tec
28. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ďakujem :slight_smile:
29. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hallo! dnes tu nikto nieje???
Ja opäť v práci :angry: ,ešte zajtra a na silvestra mám dovolenku a hor sa na chajdu :sweat_smile:
29. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola pre obrúčky :sunglasses:
29. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - koľko stálo to vibračné kresielko???
29. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta 79€ v draciku...ale mame tu karticku na 12% zlavu, inak stalo 90...
29. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak ja som sa predsalen rozhodla, ze loolu predam :cry: :cry: :cry: a bude mi za nou strasne luto no planujem kupit nieco podobne popripade si kupim ciernu autosedacku k loole a bude to ok :grinning:
kosta tak to je super ked uz aj obrucky mate mne ich nmanzel nechcel ukazat lebo to malo byt prekvapko :wink: vzhladom na to, ze ja som tuzila po obrucke s ockom a on to zamietal a zamietal az nakoniec take kupil :grinning:
peti krasne lehatko ja budem mat taku hojdacku :grinning: po sestrerkinej malej :wink:
29. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - a načo si si teda kupovala TY takú húpačku??teraz budeš mať 2,nie?
Keby viete že ju chce niekto lacno predať dajte vedieť :wink:

čo sa týka obručok zhodli sme sa hneď, lebo ja nosím strebro a môj Miňo zlato takže bolo jasné že bude z bieleho a žltého zlata :slight_smile:

a prečo ideš loolu predať????
29. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj baby, tak aj ja som tu.. dnes je mm v práci, tak som u našich, bo sme mali aj poradňu a majú prísť moji krstný na návštevu a potom pôjdem hore im ukázať byt.. tak aspoň takto využívam čas... :grinning:
29. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - sa teda nenudíš
:sunglasses:
29. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta, vcera tu v bazari boli na predaj dve kresielka za dobru cenu, tak kukni trosku dozadu...jedno bolo fisher price a druhe tusim graco...
29. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosta - tak doteraz som sa aj nudila..lebo sme nemali tú TV, ale dnes nám ju majú zapojiť už..tak sa teším.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - ďakujem :wink: chcem ju kúpiť až po svadbe,potrebujem vedieť či nám vôbec niečo ostane z peňazíííí :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosťa - ja by som brala toto : http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=458472&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D480

a keď sú dve za 66€ tak by sme ich mohli zobrať napoly.. a ja by som poprosila bráška, on žije v BA, aby mi to vyzdvihol a potom aj doniesol, hmmm??? len ešte musím naškrábať 33€ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - to som si vúbec nevšimla :wink: že su 2 sranda asi po dvojíčkach.No nápad fajn ale ty to potrebuješ skôr než ja
29. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mne to nesúri.. aj tak momentálne nemám peniaze, keď sme zaplatili nájom už aj januárový a ešte aj tv a tak.. tak nám zostalo tak 30€ na prežitie, pokiaľ mne nedojde materská a to je teda ešte dosť dlho.. :angry: :frowning2: :angry:
29. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len by sme tej babe museli napísať, či by nám bola ochotná počkať..a podržať nám ich.. :wink: :grinning:
29. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok