Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
28. dec 2009

kosta hod foto az sa pokochame aj my 😀 ja som kociarik mala este pred otehotnenim lebo som nemohla odolat 😉 dnes robime zabijacku 😀 super 😀

kosta123
28. dec 2009

brisilda - tak to máš super,ja v práci.
Foto nemám lebo som ho doviezla hneď ku kamoške na dom,aby mi doma nezavadzal a aby som nepočúvala že načo mi je tak skoro.Takže je to tajnééé 😀 😀 😀
😉 kúpili sme ho z 2 ruky na odporúčanie kamošky,bol používaný len 4.mesiace takže je ako nový,museli ho predať lebo sa sťahovali a nevošiel sa im do výťahu. /to by ma naštavo/

petka55555
28. dec 2009

kosta ty sa mas, my sme boli tiez vcera v TN, ze ho mozno aj kupime, maly o 120€ zlacnenu starsiu kolekciu, ale sa nam farba moc nepacila, tak si pocakame na novu, ta bude koncom januara...uz sa neviem dockat...ale kupila som aspon to vibracne kresielko... 🙂
kosta a co je to za kocik, lebo ta foto je malicka....a cervený??nam sa tiez lubil bordovy, ale pre chlapceka neviem, len ja mam taku farbu rada a s ciernou bol krasny....ale radsej kupim ten cierny a budem mat pokoj...

kosta123
28. dec 2009

Kuk už som našla foto na nete 😉

petka55555 - mne sa páči červená farba a kedže bol za super cenu (190€) tak mi to vyhovovalo.A je v záruke do apríla 2011 čo je super. Nie som zástancom toho že keď to bude chlapec tak bude odsúdený len na modrú farbu a ked to bude dievča tak bude mať všetko červené alebo ružové 😝 Proste dám mu to čo sa mi bude páčiť 😀

Je ľahučkýýýý-normálne som nechápala,dajú sa tam aj vymeniť striešky su tam 2(plnšia alebo taká priesvitnejšia) a naklikať sa dá do oboch smerov jazdy 😉 predné kolieska sa dajú otočiť o 360 stupňov.

kosta123
28. dec 2009

petka55555 - hoď foto kresielka 😉 aj ja ho chcem veľmi, ale skôr používané lebo aj tak to bábeno moc nevyužije a potom by som ho za pár eur zas predala. Ale tebe sa zíde ked chcete veľkú rodinku 😀

petka55555
28. dec 2009

hodim vecer, teraz som u nasich... 🙂 no jasne ja kupujem vsetko nove a budem uplne vsetko odkladat, dufam ze to potom coskoro zas pouzijem 🙂

petka55555
28. dec 2009

kosta super a je k tomu aj vajko???ja som tiez vcera v obchode stale soferovala a tiez je lahunky....sa inak tesim....mne sa tiez strasne paci cervena...ale ked uz viem ze je to chlapcek tak uz by som ju nekupila...ale dievcatku modru v pohode, alebo skor tyrkysovu, to je krasna farba na kocik, len moj ivo taku nechce ☹

kosta123
28. dec 2009

petka55555 - jasné má vajko 😉 mám ho aj na fotkách,no tyrkysová je úplne kráásna.
Tak si aspoň nepomýlime kočíky ked budeme kočíkovať po Rozkvete 😀

petka55555
28. dec 2009

no veru, lebo niki ma tiez cerveny...ja budem zlta...to budem svietit z kilometra...

kosta123
28. dec 2009

petka55555 - budeš chodiť v strede nech si kočíky nepomýlime s dominikou
😀

nikiarudi
autor
28. dec 2009

juuuuuuuj baby, ani neviete ako sa ja na to už veľmi teším.. 😀 😵 😀

petka55555
28. dec 2009

aj ja sa uz hrozne tesim.... 🙂

brisilda
28. dec 2009

kosta pekny kociarik 😉
inak ja mam tiez v cervenej farbe a nevidm dovod peco by v nom nemohol byt chlapcek 😀 ved to neni ruzova 😎 ale mam pre istotu aj cierny 😀 mne islo hlavne o autosedacku a konstrukciu kocika tej looly 😀 inak by mi stacil len ABC desing 3 tec

kosta123
29. dec 2009

brisilda - ďakujem 🙂

kosta123
29. dec 2009

Hallo! dnes tu nikto nieje???
Ja opäť v práci 😠 ,ešte zajtra a na silvestra mám dovolenku a hor sa na chajdu 😅

kosta123
29. dec 2009

Dnes som bola pre obrúčky 😎

kosta123
29. dec 2009

petka55555 - koľko stálo to vibračné kresielko???

petka55555
29. dec 2009

kosta 79€ v draciku...ale mame tu karticku na 12% zlavu, inak stalo 90...

brisilda
29. dec 2009

ahojte kocky tak ja som sa predsalen rozhodla, ze loolu predam 😢 😢 😢 a bude mi za nou strasne luto no planujem kupit nieco podobne popripade si kupim ciernu autosedacku k loole a bude to ok 😀
kosta tak to je super ked uz aj obrucky mate mne ich nmanzel nechcel ukazat lebo to malo byt prekvapko 😉 vzhladom na to, ze ja som tuzila po obrucke s ockom a on to zamietal a zamietal az nakoniec take kupil 😀
peti krasne lehatko ja budem mat taku hojdacku 😀 po sestrerkinej malej 😉

kosta123
29. dec 2009

brisilda - a načo si si teda kupovala TY takú húpačku??teraz budeš mať 2,nie?
Keby viete že ju chce niekto lacno predať dajte vedieť 😉

čo sa týka obručok zhodli sme sa hneď, lebo ja nosím strebro a môj Miňo zlato takže bolo jasné že bude z bieleho a žltého zlata 🙂

a prečo ideš loolu predať????

nikiarudi
autor
29. dec 2009

ahoj baby, tak aj ja som tu.. dnes je mm v práci, tak som u našich, bo sme mali aj poradňu a majú prísť moji krstný na návštevu a potom pôjdem hore im ukázať byt.. tak aspoň takto využívam čas... 😀

kosta123
29. dec 2009

nikiarudi - sa teda nenudíš
😎

petka55555
29. dec 2009

kosta, vcera tu v bazari boli na predaj dve kresielka za dobru cenu, tak kukni trosku dozadu...jedno bolo fisher price a druhe tusim graco...

nikiarudi
autor
29. dec 2009

kosta - tak doteraz som sa aj nudila..lebo sme nemali tú TV, ale dnes nám ju majú zapojiť už..tak sa teším.. 😀 😀 😀

kosta123
29. dec 2009

petka55555 - ďakujem 😉 chcem ju kúpiť až po svadbe,potrebujem vedieť či nám vôbec niečo ostane z peňazíííí 😀 😀

nikiarudi
autor
29. dec 2009

kosťa - ja by som brala toto : https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

a keď sú dve za 66€ tak by sme ich mohli zobrať napoly.. a ja by som poprosila bráška, on žije v BA, aby mi to vyzdvihol a potom aj doniesol, hmmm??? len ešte musím naškrábať 33€ 😅 😅 😅

kosta123
29. dec 2009

nikiarudi - to som si vúbec nevšimla 😉 že su 2 sranda asi po dvojíčkach.No nápad fajn ale ty to potrebuješ skôr než ja

nikiarudi
autor
29. dec 2009

ale mne to nesúri.. aj tak momentálne nemám peniaze, keď sme zaplatili nájom už aj januárový a ešte aj tv a tak.. tak nám zostalo tak 30€ na prežitie, pokiaľ mne nedojde materská a to je teda ešte dosť dlho.. 😠 ☹ 😠

nikiarudi
autor
29. dec 2009

len by sme tej babe museli napísať, či by nám bola ochotná počkať..a podržať nám ich.. 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre