Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
10. jan 2010

nikiarudi - ešte si jej užijete 🙂 aj ja by som chcela mať doma to drobča ale ešte si počkám.

nikiarudi
autor
10. jan 2010

no a plánujete ísť aj na 4D sono?? či chcete mať prekvapko??

petka55555
10. jan 2010

ahojte baby, tak uz mame kocarik objednany, sa inak tesim, ale museli sme ist do TN, lebo vcera v ZA sme natrafili na inu kravu..normalne sme prisli do obchodu a hned po nas skocila taka stara raspla a vyhukla ze prosim, tak jej vravime ze by sme si radi objednali kocik z novej kolekcie a ona prevratila oci a povedala no neviem....tak sme nechapali, vypytala si len nase meno a tel. cislo a ktory kocik a vobec nie ktoru kolekciu a farbu a povedala ze nam veduca niekedy zavola, zabuchla zosit a odisla...tak sme tam ostali stat ako sisi a nasrati a isli sme prec....tak sme dnes isli do TN, do toho isteho obchodu a uplne v pohode nam ho objednal, cely sme ho vyplatili a tak za dva tyzdne pride....
este nam bude k nemu treba fusak, tasku a slnecnik, len to je este drahe, tak to az neskor....
a mam aj podprdu, do bol zas maraton...vcera zas som natrafila v obchode na 40kilovu barbinu, co vyjaveno kukala ked som si vypytala moju velkost...a furt mi nukala mensiu..tak som nic nekupila, ale dnes v TN som kupila, v sassa, tam maju aj taketo....sice je hrozna ako pre babku, lebo mam bez kostic, ale dufam splni ucel a nebude tlacit...a nebudem musiet ist kupovat za mesiac dalsiu... 🙂

brisilda
10. jan 2010

peti chcela som sa ta opytat alebo niki ked sa ide na tie glukoza testy tak to mam pit nalacno ? + ci mam byt hladna potom este 2 hodinky kym mi nevezmu krv? akosi som zabudla sa na nieco take opytat sestricky

brisilda
10. jan 2010

kosta tak to je super ze ste to v zdravi prezili 😀 aspon to uz mate za sebou 😉
niki mne sa maly narodil 3 dni pred terminom takze do 15 si este pockaj podla mna skor aj tak neporodis 🙂 a malu si uzijes az az este budes chciet aby sa vratila naspat do bruska 😀
peti obcas su aj take ...... predavacky s tym nic nenarobis

nikiarudi
autor
10. jan 2010

peťa - tak ste si to pekne "užili" čooo??? 😅 ale hlavne, že už máte objednaný..a koľko vás teda vyšiel..resp. vyjde aj s tým čo ešte treba k nemu??? 😕
brisilda - ja som mala také pokyny od dokiho, že deň pred som nesmela nič sladké a ani ovocie, mala som prísť nalačno hneď ráno o 7ej, sestrička mi to rozmiešala vo vode, vypila som a mala som tam sedieť 2 hodky hladná a až potom mi brali krv.. 😀 ale to len trošíčka z prsta..
a ja by som bola už fakt rada keby je malá von, pretože mám už doooosť veľký problém sa vyspať.. 🙄 😠

petka55555
10. jan 2010

brisilda treba to pit nalacno o 7 a nic ani potom nejest a prist o 9 na odbery a poradnu...no som zvedava....

niki ta predavacka bola desna, aj som si tam zabudla pokukat co som chcela 🙂

nikiarudi
autor
10. jan 2010

peti - kašlať na ňu. ona mohla mať obchod..a takto má prd.. 😀 😀 😀

brisilda
10. jan 2010

niki tak ja mam potom stastie aspon v tom , ze si to mozem vypit sama doma 😀 a cvrknem si tam aj citron ako mi poradil lekarnik viem, ze aj pri prvom mi to tak sestricka robila dokonca mi tam vytlacila cely citronik 😀 no ci som bola na lacno uz nepamatam ☹ predsalen to bolo pred 7 rokmi 😉

katka.carska
10. jan 2010

Niki, prajem nech to mate coskoro za sebou, rychlo a bez problemov. No ale aj ja. Ja som tiez poriadne uz tretiu noc nespala, Matusko ma nadchu ako slon a neda mu to v noci spat a on neda spat mne.
Mozno vsak vasa bambulka bude v noci spinkat uplne ukazkovo a vy sa super vyspite. Keby sme taketo nemali doma neuverim, ze male babatko moze prespat aj 8 hodin v kuuse. Od prichodu z porodnice az do 6 mesiacov-potom si to betar vynahradil a budil sa co hodinku... 😖

brisilda
10. jan 2010

jaaaj katka tak taketo budenie v noci poznam aj moj samko mi v noci nedal spavat ked mal upchaty nostek 😔 bolo to na slak trafenie tolko co som zaspala on zacal plakat a tak to slo az do rana cez den mu to uz nevadilo no stale som vedela ze prva noc je najhorsia takze som to zo zatatymi zubami vydrzala 😀 a aj teraz sa nam stane ze v noci place ked je chorucky 😒
co sa tyka novorodencov tak ten moj bol fegmatik prinom mohla aj bomba strelit a on stale spinkal kamoska sa az cudovala lebo jej mala bola strasne zarevana a musela ju uspavat na rukach 😀 ale aspon schudla 😉

nikiarudi
autor
11. jan 2010

ahojte, aj my sa hlásime ešte 2v1.. 😉 zajtra máme poradňu, tak uvidíme či je niečo nové... 😀 😀 😀

brisilda
11. jan 2010

😀 niki no mozno sa tam aj stretneme ja tam idem tiez 😉 takze budem mrkat ci ta tam nezbadam 😉 aj ked ja som slepa ako patron 😀 😎

nikiarudi
autor
11. jan 2010

a koho máš ako dokiho? záleží na tom, že kedy sa tam dohrabem, pretože ideme s mm ešte najskôr na MsÚ, potom na políciu a na sociálnu poisťovňu.. takže kým sa na ZUNZ dostanem neviem koľko bude hodín, keďže sa len tak kotúľam.. 😀 😀 😀

brisilda
12. jan 2010

😀 niki bud rada kebyze sa vyvazas vsade autom ako ja tak mas v pluse 10 kg navyse ja uz asi kluce musim vylozit hore na policku a uprednostnit pesu chodzu 😉 idem tam na 9.h rano 😉 a normalne mam strach 😢 no uz som si povedala, ze ak budu vysledky v pohode tak tie kluce vazne zavesim na klinec !!!slubujem a iba v krajnom pripade ich s tamat vezmem

brisilda
12. jan 2010

inak dokiho mam toho isteho ako aj Petka a kosta 😀

kosta123
12. jan 2010

Ahojte
nestíham akosi Koníka,včera som bola zaplatiť zálohu za sálu a dohodnúť menu a všetko okolo,výzdoba,zoznam hostí.....
dnes návšteva:prídu 3 spolužiačky čo už majú mimi 🙂
zajtra nákupy,no stále niečo..... joj len keď sa mi do práce nechce chodiť 😠 keby je PN v pohode tak sa dám vypísať.

petka55555
12. jan 2010

brisilda potom napis ako si dopadla a hlavne ci sa to dalo vypit 😖 😖

brisilda
12. jan 2010

kosta ja ta v praci v pohode zastupim 😀 inak hod foto siat 😉
peti vypit sa to nedalo stale ma napinalo moj zaludok sa aj pobil s tou glukozou no dala som tam cely ! citron vtedy to ma dobru chut 😀 cize aj ty si ho tam kvecni 😀 😀 😀 vysledky budu zajtra no preventivne ma doki posiela aj na interne hlavne preto ze pri prvom som mavala tlak 110 teraz 130-140 no vraj to je este v norme pokial tlak vyskoci nad 140 mam uhanat k dokimu + ked budem opuchat 😝 ale inak bol mily 😀

petka55555
12. jan 2010

no super, tak sa tesim o tyzden, ako ma ponatahuje, ja neviem ci si tam mam dat citron, lebo ja ked som ho pijavala na dietu na lacno, strasne sa mi krutila hlava...
to s tym tlakom je divne, mne mamina uz 5 krat v robote premeravala od poslednej poradne a vzdy mam prave nizsi, tak 100/60 alebo 110-65, to len na poradni mi vyleti hore...tak ak bude zas vyssi tak mu to poviem, ja nechcem ziadne lieky ani nic podobne...
brisilda ale nerobil ti sono ze???to uz sa bude len v 30tt

baby a dajte foto brusiek, uz davno ste nedali....

kosta a budu ti dobre saty??to mas na snurovanie???boze ja ked si predstavim aka som v nich bola stiahnuta, teraz by som to nemohla tak mat, staci ked ma trosku teplaky tlacia a mi to vadi...ozaj a mne v salone poradili ked mam vacsie cicky ze si mam podprdu prisit o saty, ked uz budem oblecena, lebo inak by ti padla az na brucho, a uz ju nenapravis a takto mi to drzala pekne pokope a pekne sa to dalo napravit, ked som tancovala, lebo inak by mi skoncila isto na bruchu....

petka55555
12. jan 2010

a ved brisilda ked mas 10kg naviac, ved to mas v norme, citala som ze sa ma do 24tt pribrat 2-9,5kg...ved ked si chuda tak to mas akurat, ja som mala vela kg, tak u mna je to ine...ja som stale nic nepribrala, mozno tak 300g, ale ak nepriberiem do poradne, tak nadiktujem o kilo viac, aby nenadaval a nechcel ma niekam poslat...lebo to budem mat uz 3. mesiac rovnaku vahu...

kosta123
12. jan 2010

Śaty sú na mojasvadba.sk vo fotoalbume 😉
šaty mam v celku na šnurovania a mám o dosť väčšie takže pohoda.mne držali šaty aj bez podprdy tak normálne uvažujem či si mám nejakú pod ne kúpiť.

brisilda
12. jan 2010

peti mas potom super tlak 😉 ja som taky mavala pri prvom 🙂 inak sono mi nerobil len mi merial brusko vysetril krcek ktory nemohol nahmatat 😀 asi sa niekam schoval no nakoniec skonstatoval ze je este vysoko a je uzatvoreny cize ok 😉
kosta pojdem kuknut saty 😀 ja som strasne zvedava 😉 inak podprsenku ti netreba pokial sa v tych satach citis dobre aj bez nej 🙂
niki teba som na poradni nenasla ☹ a dost som sa pokukovala okolo seba no ziadnu mladu pani s velkym bruskom som nevidela

petka55555
12. jan 2010

kosta ale ine je ked budes tancovat a tak...mne sa tiez zdalo ze ved to je v pohode a potom ma to otravovlo, stale som si ich musela nadvihovat a to som mala podprdu, ja som mala divny pocit, ze mam saty padnute az neviem kde....ale ved ako chces, hlavne aby si sa citila pohodlne... 🙂

kosta123
12. jan 2010

Inak tie šaty na foto sú nič moc nevynikli detaily ☹

petka55555
12. jan 2010

ale su krasne a budes mat aj kozusok??to sa mi strasne paci....a budes mat cizmy, ci topanky....???ozaj a ved ty mas kaplnku pred domov, tak ani odvoz nepotrebujes, az do restiky, a to by ste tiez mohli pesi zbehnut.. 😀 😀

petka55555
12. jan 2010

brisilda a nevydrazila si nahodou na MMB teraz spaci vak???lebo to je odo mna... 🙂 ale to je skor asi pre dievcatko...

kosta123
12. jan 2010

petka55555 - mám 2 bolerká a jeden kožúšok,čižmy, aj topánky.Ak bude pekné počasie tak do kaplnky by som chcela ísť pešo.

brisilda
12. jan 2010

peti ja som ho vyhrala? 😀 tak dik za info ano ja som drazila a mala som tusaka ze si to ty 😀 😀 😀 tak teda pribehni na kavu budem ta cakat aj s vakom 😀 eurace uz mam pripravene 😉
kosta saty su krasne 😉 ale aj tie prve na foto su nadherne moj vkus 😉 budes ako princezna

brisilda
12. jan 2010

inak mne je jedno ci je to pre dievca kedze ja ho budem pouzivat iba na doma popripade u svokrovcov to len aby sa neodkopalo inak padol mi ten vak do oka a za 3 € 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre