Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
13. jan 2010

brisilda - Ďakujem 🙂 tie prvé som chcela inak,ale nezohnala som.

brisilda
13. jan 2010

ale aj tie co budes mat su nadherne ja som mala tiez korzetove a uz vtedy namna mama kukala ze preco chcem mat ramena hole no vtedy to prislo do mody 😀

nikiarudi
autor
13. jan 2010

ahojte kočky, tak ako sa máte?? normálne vás nestíham čítať, keď som online, tak nepíšete a keď som tu neni aj 2 dni, tak toho popíšete, že fakt nestíham.. 😀 😀 😀
my sme stále 2v1 a doki povedal, že na budúci týždeň budem vlastne na poradni už deň po termíne, ale že je to stále v norme, takže ak sa to do vtedy nespustí, tak že 5 - 7 dní po termíne posiela do nemocky ležať, takže už asi budúci týždeň štvrtok al. piatok by som mala byť už v nemocke... 😅 😅 😅

brisilda
13. jan 2010

niki tak dufam,ze uz cochvila sa malej uraci prist na svet aj bez lekarskej pomoci 😉 musis teraz vela sexikovat 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. jan 2010

tak s tým problém nebude... mm bude len a len rád.. 😀 😀 😀

petka55555
13. jan 2010

brisilda, no niekedy sa stretneme, len teraz mam manzela v nemocke, tak chodim tam a cele doobedie si vyspavam...takze potom ti niekedy napisem, ved hadam ti neponahla... 😀 😀

niki a ty nevypisuj ale rod..alebo aspon to urychlujte...teraz si davaj tie tvoje oblubene teple kupele, aj dva krat za den a potom mi isto napis aby som vedela ze to na teba prislo.... 🙂

nikiarudi
autor
13. jan 2010

peti - to je jasné, že ti napíšem.. ty budeš taký info pultík, kt. tie info posunie sem do témy.. 😅 😅 😅

nikiarudi
autor
13. jan 2010

a ozaj Peti, už ti pekne rastie pupok, už teraz sa teším ako budeš vyzerať tesne pred pôrodom... 😉 🙂 baby aj vy ostatné pridajte foto ako rastiete..na mne už veľký rozdiel nieje vidieť.. 😀

petka55555
13. jan 2010

skoda ze ty uz mas pred porodom, sme sa mohli aj vsetky styri stretnut, myslim my dve, kosta a brislida.... 🙂

nikiarudi
autor
13. jan 2010

môžeme a, ja veľmi rada..stále ešte môžem chodiť.. no budúci týždeň, ak ma pošle doki do nemocky už, tak sa nebude dať.. jedine teraz, že by sa to nejak zorganizovalo...hmmm?? teda musia mať chuť a čas aj baby... 😀 🙂

petka55555
13. jan 2010

ved nech napisu baby, ja v piatok mozem, lebo iva mi pustia domov a budeme mat so seba ponorku, tak sa budem musiet vyvetrat 😀 , lebo potom uz budes mat malinku a to uz sa bude zle dohadovat...takto si aspon pupky obzrieme 🙂
tak zalezi od kosti a brisildy 🙂

nikiarudi
autor
13. jan 2010

ok, aj ja súhlasím s piatkom.. ešte čas a miesto a je to!! takže kosťa a brisilda, čo vy na to???? 😕 😕 😕

petka55555
13. jan 2010

mne je jedno kedy, len nie rano o 8...ja si musim pospinkat...

nikiarudi
autor
13. jan 2010

no Peti, veru si pospi, pokiaľ ti to bruško a malý drobec dovolí.. potom to už bude skoro nemožné... 😒 😉 a mne je tiež jedno o koľkej a kde teda??

nikiarudi
autor
13. jan 2010

len ja mám problém, že vy máte net doma a ja u našich, tak dajte vedieť keď tak Peti a Peťa dáš vedieť ty mne na mobil?? 😕 😅 😉

petka55555
13. jan 2010

mne je tiez jedno. ved ked sme vsetky z rozkvetu, tak mozeme ist aj sem do tej pizzerie, este som tu nebola...alebo aj niekam inam, nech to ma niki blizko keby cosi.......ved nech napisu baby, teda ak chcu ist...

nikiarudi
autor
13. jan 2010

no ok, takže sme už dve za.. takže brisilda, kosťa..je to na vás..vy ešte robíte a tak..takže my sa prispôsobíme.. 😉

brisilda
13. jan 2010

fiha kocky ake ste len sikovne 😀 mne to piatok tiez vyhovuje len zalezi na hodine maleho mam doobeda /12:00/v skolke a manzel pride najskor tak po 18:00 z prace tak neviem ci to uz na vas nebude neskoro.Inak ja som uz v tej pizzerke bola a musim povedat ze pizzeria tu nad 5 ZS je ovela lepsia myslim pizzu tam maju chutnejsiu 😀 no bude sranda ked niki sa dovtedy rozhodne rodit 😀 😀 😀
peti je jasne ze mi to nenahli 😀 do maja mam cas 😀

kosta123
14. jan 2010

Aj ja môžem v piatok ale až po 17,00 lebo do 16,00 som v práci a dokiaľ prídem domov.
Takže návrhy kde????prispôsobim sa.
Môže byž aj tá pizzerka ak chcete 🙂

kosta123
14. jan 2010

Inak baby nemáte naušnicu v pupku náhodou?alebo nepoznáte nejakú čo ho má,či ho môžem mať až do konca ak mi nebude prekážať?

brisilda
14. jan 2010

kosta ja osobne nemam ale pokiat ti neprekaza tak si ju tam nechaj 😉 no s rastucim bruskom sa ti moze jazva po nausnici roztiahnut tak ci tak 😒

petka55555
14. jan 2010

baby ja napisem niki ci moze byt teda tak navecer, brisilda ty by si mohla tak po 18???kosta to ma kusok...dufam ze niki neporodi...alebo nezacne tam 😀
tak napiste kedy, nech jej dam vediet. lebo ja tiez nebudem na nete, lebo pc ma manzel...az zajtra na obed budem na nete...

a kosta, ja som kdesi citala temu o nausnici v pupku, baby si ho nechali dokedy im nevadil, ale vacsinou im potom zarastla dierka...a aj tak ti casom asi pupek vytlaci von....a ved pokial ti este z brucha neustrelila tak si ju tam nechaj...mne teraz za posledny tyzden dost podrastlo brucho a hlavne citim take napnute okolo pupka, a asi by mi bolo neprijemne tam cosi mat...ved uvidis casom. mozno ju budes mat stale...a mozno ju zachvilu vytiahnes... 🙂

kosta123
14. jan 2010

Ja som za o 18:30 aby mohla ísť aj Brisilda.

petka55555
14. jan 2010

ok ja napisem niki

brisilda
14. jan 2010

kocky v pohode to mozeme dat aj na 18:00 hod, ja si to uz nejako zariadim len dajte miesto kde lebo kebyze to ma byt hore v pizzerii pri vas tak to by som musela ist autom ja sa sama peso bojiiiim 😀 hlavne potme a v mojom stave 😉

petka55555
14. jan 2010

brisilda keby ti to nevadilo, radsej nech to ma niki pri dome, lebo ona je casovana bomba... 😀

brisilda
14. jan 2010

ok mne to nevadi ja sa prisposobim 😉 som pojazdna cize vzdialenost mi problem nerobi 😀

brisilda
14. jan 2010

a potom ze preco tolko priberam 😀 😅 🙄

petka55555
14. jan 2010

to neni tym, to je babenkom 🙂

petka55555
14. jan 2010

dobre baby tak niki o tom vie, tak my tam budeme o tej 18,30, pred vchodom....a zakazala som jej rodit, nech to vydrzi.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre