• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
Práveže ja som nikdy nestresovala,vždy som to brala tak že mi musia zobrať krv a je to OK,a teraz toto.
Tá amniocentéza je vlastne odber plodovej krvy??že?
15. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brisilda isto nenakupujem v jednej velkosti, vsetko co mam je od narodenia az do roka a pol, a tie zimne bundy aj na 2 roky...ono to len na tych obrazkoch vyzera ze je to rovnake....a hlavne treba kopec vecicciek na doma, lebo nikdo mi neda po nejakom babenku, tak kupujem aj to a uz rovno pekne, to tie body a dupky disney...ved je to lacnejsie ako obycajne jednofarebne hm alebo zo scokina :slight_smile:
15. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ked si precitas o tych vysledkov tak zistis , ze uz nejednu tehulku zbytocne takto vystresovali :pensive:
15. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kosta nie to je odber plodovej vody vraj je to neprijemne no ako som uz pisala najskor ti vezmu este raz krv az potom sa dostanu k odobratiu plodovej vody ktore sa robi velmi opatrne dalej nebudem pisat aby som ta nevystrasila no na nete je toho vela popisane ja som to citala v case ked som cakala na vysledky.Neboj kontrolne testy dopadnu ok :wink:
15. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti ja som na tom podobne no kedze ja cakam druhe babo tak mi nevadia veci aj z druhej roky :grinning: samozrejme v dobrom stave :wink: ja to doma potom 3 krat operiem a je to OK inak v GB su vecicky lacnejsie ja teraz kupujem v zlavach co su v tescu su ovela lacnejsie ako u cinaka v meste a aj body s dlhym rukavom ma vyjdu 3ks na 5 € kdezto u svokrovcov v obchode kde maju slovenske a ceske vyrobky tolko stoja len jedne body :grinning:
15. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave ze to vela babam vyjdu zle tie vysledky a pritom o nic nejde, ale ten stres musi byt strasny...ved hadam ked ti zoberu krv a podrobne vysetria tak ti povedia ze vsetko je ok...ved skus si tu kuknut nejaku temu, tam sa dozvies viac, ale zas aby tam neboli nejake premudrele kozy, co tam strasia z hroznymi historkami...skus napisat nany100 ona je tiez z PB a pisala mi ze ona bola v tej za, tak ona ti povie co a ako, lebo do pondelka dokedy pojdes k dr. je este dlho...
15. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti ved to ja mam stastie prave na negativne prispevky :frowning2: uz som si zakazala take citat :grinning: zbytocne to cloveka vystresuje ja ked si spomeniem na prve tehu tak som o nicom nevedela a bolo dobre :wink: dokonca aj teraz jem vsetko naco mam chut dokonca mi chuti voda z vodovodneho kohutika lebo tie kadejake mineralky ja nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: proste mi nechutia
15. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja preto do inych tem nechodim, lebo to je clovek z toho mimo, ked sme sa snazili, tak som samozrejme citala tie najhorsie temy, kde baby nemozu otehotniet alebo stale potracaju, a ked som ostala tehotna, tak sa do ziadnej inej nekuknem, iba tato tema a este nieco o vybave, ale inak nic. lebo to je stresujuce, dost ze tu clovek par krat natrafi na album kde su foto krasneho babeka potom je tam napisane ze umrelo...uz som asi 4 take videla a bolo to hrozne :cry:
15. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte baby, tak my sme ešte stále také kindervajko :grinning: no mám pocit, že sa to v najbližších dňoch rozbehne aj samo..no uvidíme.. včera mi prišli peniažky na účet, takže huraaaaaaaa prvá MD, no papier o rozhodnutí mi prišiel až dnes.. :grinning: :grinning: :grinning: ach tá naša sociálna poisťovňa... a som rada, pretože sa mi to DNP naozaj oplatilo..MD je super, mám viac ako zarobí mm.. no radšej nebudem písať koľko, večer pokecáme, aby to niekto nezneužil.. :wink: :wink: :wink: takže o tej 18:30h to platí??? :confused:
15. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
platí
15. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
super, už sa teším.. a kosťa hlavu hore, všetko bude ok.. :wink: :wink: :wink:
15. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niki plati, ja som ti chcela volat, ale az tak o 5, lebo keby som ti teraz este do vecera aj stihnes porodit a my by sme ta cakali a cakali... :grinning:
15. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Peti sa ti smeje, čooo?? šak počkaj ti to pripomeniem pred tvojím termínom... :wink: :grinning: ale už sa teším... pak o pol pred Korunou.. :wink: budeme tam.. :dizzy_face:
15. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, vies ze to myslim v dobrom... :slight_smile:
15. jan 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niki a nemas este tych takzvanych poslickov??? ja som tyzden pred porodom mala nepravidelne slabulinke kontrakcie :grinning:
peti aj ja som na take alba natrafila :unamused: ale je dobre aby clovek bol aj realista
15. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
brisilda - no poslíčkov čo ja viem.. ani neviem akých poslíčkov mám čakať.. :unamused:
Peti - jasné, že viem ako si to myslela.. :wink: :slight_smile:
15. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niki sa nepytajte ci nieco ma alebo pocituje, lebo ona nikdy nic co mam ja v tehotenstve nemala :wink:
15. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no a to je asi aj horšie, nie??? :frowning2:
15. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co je horsie???
15. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nanu pridu rovno kontrakcie v plnej parade co ? :grinning: :grinning: :grinning: inak kazda zena preziva tehotenstvo inak mne tak blbo pri prvom tiez nebolo :grinning: ani priznaky som take nemala a celkovo som to inak prezivala :grinning:
15. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidis ze ty budes mat lahky porod, na teba pride zrazu a zachvilu to budes mat za sebou teda dufam a prajem ti to :slight_smile:
moja kamoska si ledva stihla dat gatky dole...a mala bola vonku :slight_smile:
15. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte pol hoďlku a padám z roboty hurááááá.mám chuť na horúcu čokoládu so šľahačkou dufam že ju tam robia
15. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti no moj maly zomna tiez len tak vyletel a to mal teda riadnu vahu :grinning: to nebolo len take 3kg babatko ale riadny valibuk :grinning:
15. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
juuuuuuj Peti to by som aj bola rada, keby je to tak ako u tej kamarátky.. :grinning: no horšie v tom, že neviem kedy to naozaj príde.. :unamused:
15. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale no hadam do 10 dni to bude... :slight_smile: a mozno aj dnes...
15. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze ja by som tiez chcela aby ma to chytilo tak o tyzden skor, v noci a rychlo som letela do nemocky...to su sny ze???

kosta ja sa strasne tesim na jahodovy dzus, teraz mam maniu mrazenych jahod a dzusov... :slight_smile:
15. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petka55555 - ja zas fičím na horálkach a na tej horúcej čokoláde
15. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je sranda všetky sme tu,dnes sa asi totalne dožerem sladkostí od tých nervov
15. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ja odkedy som tehotna som zjedla len jeden keks...to mi nechuti, to je moc sladke, mne idu take kysle, nevedela som sa dozrat mandariniek, segedinskeho a teraz su to jahody, ale strasne by som chcela ribezle...a mozno budes mat dievcatko ked ti chuti sladke... :slight_smile:
15. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi aj budem mať,každý to hovorí aj som oškaredela :angry:
15. jan 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok