Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
16. jan 2010

no super, tak už mi viac netreba.. 😀

brisilda
16. jan 2010

niki urcite uz viac nekupuj ja som napriklad maleho balila nasiroko iba 3 tyzdne potom mi doktorka povedala aby som uz prestala nakolko bolo horuco 😉 a teraz budem balit iba na noc cezden urcite nie moja sestra nebalila malu vobec a vsetko mali OK tak isto aj sesterka nebalila a mala to OK tak neviem preco sa slovenske deti vobec balia

petka55555
16. jan 2010

viac nekupuj iba ak pre seba 🙂

nikiarudi
autor
16. jan 2010

hej, ale tie plienky využijem aj ja na noc kôli tečúcemu mliečku, alebo k malej na odgrcnutie a tak..takže myslím, že tých 30 aj stačí.. Eli ich má až 60 lebo aj podostávala... 😀 😀 😀

petka55555
16. jan 2010

a ved ked budes potrebovat tak neni problem ist chytro kupit do scokina, tam maju balik 10ks po 11€a basta...

nikiarudi
autor
16. jan 2010

no ja som to chcela vedieť, že keď sú v tescu za tých 8,09€ za 10ks... ale len rozmer 70x70 cm

petka55555
16. jan 2010

kosta tak nakoniec asi naozaj je Maxim 29.5. podla tohoto http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

brisilda
16. jan 2010

kocky ja som eset nehladala kedy budeme mat my meniny 😀 u nas sa oslavuju hlavne nerodky 😉

petka55555
16. jan 2010

brisilda 20.1. takze teraz v stredu... 🙂 🙂

brisilda
16. jan 2010

peti ale ja tam mam meno Dalibor to v akom kalendari si nasla? 😀

brisilda
16. jan 2010

ok peti mas pravdu tiez som si to teraz vygoglila 😀 sebastian a dalibor maju spolocne meniny v ten isty den 😀 ale nas krpec bude aj Jan takze no problem 😀

petka55555
16. jan 2010

ten sa bude mat, dvakrat meniny...a budete ho oslovovat obidvoma menami??
ten link co som dala, tam to je popisane, kedy ma ake meno na slovensku meniny...

katka.carska
16. jan 2010

Niki, tak ja asi cakam az na teba, u nas este stale nic. Babatku sa asi do tejto zimy nechce. No v pondelok uz tak ci tak musim do nemocnice, tak nakoniec sa naozaj stretneme.
Myslim, ze 30 plienok je az, az. Ja som mala 40 a to som ich pouzivala naozaj ako plienky a stacilo to. Sice len, tak, tak... No po roku sa doslova rozpadli...
A dufam, ako pisete, ze siroke balenie nebude potrebne, lebo Matusko mal do pol roka a bola to dost otrava.

petka55555
17. jan 2010

baby tak ja som pribrala prve kilo 🙂 , takze mam -7kg....dufam ze sa to ale teraz nerozbehne a nepriberiem 20... 😲

brisilda
17. jan 2010

jajaaaj peti tak jedno kg v pluse akoze ano? 😀 😀 😀 bud rada ja mam v pluse 12 😖 ale uz si davam pozor aj ked s tou pizzou som trosku zhresila ale to neva odteraz jedavam uz len vazne ked som hladna. co sa tyka menin tak neviem ci vobec budeme nejake oslavovat u nas sa oslavuju iba narodky 😉

petka55555
17. jan 2010

no jasne je to smiesne ze prve kilo v pluse, ale este ta mozem aj dobehnut 😀

brisilda
17. jan 2010

peti ved bud rada pokial to malinkemu nerobi problemi a je vsetko OK tak mozes byt stastna takych ako ty neni vela 😉 aj ja by som take priberanie v tehotenstve uvitala 😉 no mne neprekazaju ani tie moje kilecka 😀 😀 😀

brisilda
17. jan 2010

inak co bude s tym cvicenim??? skuste tam zavolat vy mozno budete mat viac stastia 😉 ja by som tam rada sla no mam smolu a nemozem sa tam dotelefonovat 😒 alebo mi napiste do IP kde to presne je ja tam skocim aj osobne popripade tam skocme osobne spolu 😉

nikiarudi
autor
17. jan 2010

čaute baby, tak my sa nejak na zajtra nechystáme..teda aspoň malá tak nevyzerá, no som zvedavá na útorok na poradňu, že kedy teda nastúpim do nemocky... 😀

petka55555
17. jan 2010

brisilda ja dufam ze malemu nic neni...ved brusko uz zacalo rast a schudla som na rici a nohach, takze to je hadam ok..ved ja som mala riadny zaklad ako jaternica s klobasou dokopy... 😀 a to cvicenie je dole na rehabilitacii, mne sa tam este nechce volat, ved to je az od 28tt tak mame hadam cas nie???

niki a ak neporodis o kt. pojdes na tu poradnu???ja tam budem o 9 a isto aj dlhsie mozno ak pojdes na 10 tak este tam budem...isto ta posle do nemocky az koncom tyzdna, mozno az v pondelok...ved bud rada, ked sa este malej nechce, co sa budes stresovat v nemocnici 😒

kosta a ty daj zajtra vediet co ti povedal bohac, neboj vsetko bude ok 🙂

kosta123
17. jan 2010

Ahojte,včera som bola kamošovi na svadbe,aj som si potancovala,ale nakolko mám plastiku krížového väzu,tak som moc nevydržala,neviem ako zvládnem tancovať na vlastnej svadbe
😨
petka55555 -tak kedy budete teda oslavovat meno? v tom máji?

No veď zajtra uvidím čo mi Dr.Boháč povie v čom je vlastne problém,Švagrina bola jeden deň v ZA na vyšetrená a na druhý deň tam nastupil na jednu noc aj ležať tak ak to bude ta,tak to zabijem hneď 3 dni v ZA 😔

brisilda
17. jan 2010

peti podla mna je dobre ked bude niki sledovana lebo prenasat babo neni ktovie co 😖 ale podla mna tak ci tak teraz este nemoze vediet ci nanu o hodinu nepridu porodne bolesti 😀 lebo to pride ako blesk s jasneho neba 😀 😀 😀 namna to prislo o pol 8 vecer z nicoho nic 😀
peti pokial ti na vahu bohac nic nepovedal je to OK mas dobre zasoby a babenko si berie iba to potrebne co potrebuje 😉 ja som tiez ako jaternica ale namne sa uklada uz aj vzduch 😀
kosta veru drzim place aby to bolo vsetko ok podla mna sa nemas coho obavat .Po vatsine vrodenych vad su dedicne a pokial nemate v rodine ziadnu vaznu chorobu tak bud v klude.

brisilda
17. jan 2010

kosta ty ides zajtra aj na krvne testy? alebo iba pokecat s Bohacom? ja tam idem rano na krvne testy ohladom interneho 😝 dufam ze bude vsetko OK lebo inak ma klepne tlak ma zatial OK 120 na 70

petka55555
17. jan 2010

kosta tak asi budu teda meniny v maji...bude to mat pokope ako aj niki...ale ved to je jedno....ved maj je krasny mesiac...
a to kedy si bola na tej operacii s tym kolenom ked ta to stale boli???

ved niki neodpisuje, tak mozno uz rodi...to je teraz hrozne ked nema internet...ved uvidime... 😀

brisilda
17. jan 2010

peti po roku budeme robit spolocne majove party 😀 😀 😀 tak ako sa to robieva v GB 😀 😀 😀
a s tou niki bodaj by si mala pravdu 😀

kosta123
17. jan 2010

brisilda - mne vyšli zlé AFP testy,nič konkretneho neviem,nakoľko mi sestrička povedala že zajtra mi poviem doktor sám,len sa bojím lebo môj tatino mal ten ráštep pery čo som v pizzerke spomínala 😖

petka55555 - najskôr mi robili len to čo tvojmu mužovi v PB cca 5 rokov dozadu a potom po roku mi robili plastiku v martine.nemohla som pol roka chodiť.Normálne ma to nebolí len keď korčulujem alebo lyžujem dlhšie a aj to mám špeciálne ortézy na kolenách,no a keď tancujem.

brisilda
17. jan 2010

kosta tak to moze byt dedicne ☹ ale zit sa s tym da 😉 inak aj mna sa Bohac pytal na vrodene vady v rodine rovnako ako na zdravotny stav ci nemame v rodine niekoho s vaznym ochorenik no mokrem mozgovej obrny a cukrovky u nas nic neni 😉 a tu cukrovku ma manzelova babka cize to sa vraj nepocita

brisilda
17. jan 2010

a mozgova obrna neni dedicna

brisilda
17. jan 2010

kocky je u nas na porodnici aj doktor Pecin?

kosta123
17. jan 2010

brisilda - ževraj ráštep neni dedičný,pýtala som sa to hneď boháča ešte na začiatku,povedal že to je podľa vývinu bábatka,že to nemôže zdediť,tak neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre