Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nany100
19. mar 2009

my máme kočiarik Nurse Hello, oranžovo hnedá kombinácia, je peknučký, trochu užšia vanička, ale jarné bábo už nepotrebuje fusak a na zimu už bude v šporťáku, tak to veľmi nevadí...zatiaľ je zaparkovaný v chodbe, tak sa z neho vytešujem, uvidíme ako sa v ňom bude babuľka cítiť a ako sa bude s ním manipulovať...inak je to ten istý výrobca ako Jane, len o triedu nižšia (a lacnejšia) rada

leninka75
19. mar 2009

niki, to máš teda pravdu!!!............ešte keby tak niekto hrial... 😉

nikiarudi
autor
19. mar 2009

nany- tak ako sa vám darí..už to máte naozaj za pár... 😀

jerryjanka
19. mar 2009

nany no veru už pomaly môžeš isť rodiť :-P

petka55555
20. mar 2009

tak aj ja sa pripajam, my sa chceme snazit od juna 🙂

nikiarudi
autor
20. mar 2009

no vitaj Peťa... 😉 😀 😀

nany100
20. mar 2009

celkom v pohode, len sa už nevládzem hýbať a som dosť nervózna z toho...nie som zvyknutá byť taká nemotorná a dýchavičná 😒 ...ale inak sa dá, nemáme žiadne väčšie potiaže...no rodiť ešte nie, bábo je donosené od ukončeného 38tt, takže ešte skoro tri týždne aspoň treba vydržať 2v1 🙂 ...ale už sa tešíím a zároveň aj trošku bojím, také zmiešané pocity mám

jerryjanka
20. mar 2009

ahoj peťka
teda - tak vidim že vela z vas tu bude do konca roku zasa bruškatých - tak môžte potom chodiť spolu kočikovať...

babulky a kde vlastne byvate na akom sidlisku 😉

miselin
20. mar 2009

No tak sa rýchlo posnažte až už idete medzi nás do témy Považská 😉 nech sme neni rozkúskované

leninka75
20. mar 2009

šak načo sem chodíte také čo bude snažilkovať neskôr????!!!!!! ............vitaj petka!!! 😉

dadulaa
20. mar 2009

petka, vitaj medzi snažilkami, aj my plánujeme začať snažilkovať niekedy v júli, tak uvidíme, ktorej z nás všetkých sa to podarí ako prvej 🙂 😉

miselin
20. mar 2009

Tak sorry Leninka prídem do tejto témy až o 3 roky 😉

leninka75
20. mar 2009

ako myslíš.... 😎

jerryjanka
20. mar 2009

dadulaa - tak až sa vam zadari na prvy šup. my mame problem - ale už sa to rieši 😉

zuzka99
21. mar 2009

Leninka a ty sa snažíš? Si písala, že ešte nie kvoli kríze 🙂

dadulaa
21. mar 2009

Jerryjanka, no dúfam, že sa zadarí hneď, malý sa zadaril ani neviem ako a kedy, ale bolo to hneď po svadbe 😀 Držím ti palčeky, nech sa problémiky rýchlo vyriešia a máte čoskoro bábenko 😉

jerryjanka
21. mar 2009

dadulaa - dakujem - nemyslim si že skôr ako o rok začneme - ale tak uvidime nie?
necham to na vyššiu moc.
dnes ideme do Bešenovej tak sa tešiiiiiiiiiiiiiiiiiim

dadulaa
21. mar 2009

Jééj, aj ja by som rada niekam vypadla, v Bešeňovej som ešte nebola, ale hádam sa tam niekedy dostanem 😉 tak si to tam užite 🙂

leninka75
21. mar 2009

zauzka, jasan..........ale vieš ako sa hovorí "človek mieni, pán poh mení"..........jerryjanka, moc ti držím palčeky, verím, že je to ťažké, už podľa toho čím všetkým musela prejsť naša známa tinkaza......bešeňová mi príde na to čo ponúkajú prehnane drahá!!!!!.........ale každý ako sa mu páči!!!!!!

hasleerka
21. mar 2009

snažiliky hlavne nestresujte ... mne trvalo 4mesiace, kým sme zarobili na druhú, ale poviem vám, teraz už hrám hrdinu, ale vtedy som bola hotová, každý mesiac prerevaný ☹

zuzka99
21. mar 2009

tak aj ja držím snažilkám palce a snáď sem prídem o pár mesiacov. Keby ste chceli k nám zavítať, viete kde sme 🙂

jerryjanka
21. mar 2009

ahojte
leninka - my sme mali zlavu lebo tatino ma ZTPS - takžče sme mali obaja zlavu a to až 7 eur čo je teda dosť
ano su drahý ale su o polovicu lacnejší ako rajecké teplice - na to že v rajeckych su dva bazeny tak v bešenovej su dve whirpoolky, tri vnutorne bazeny s masažnymi tryskami, toboganom, a asi 6 vonkajšich s horucou vodou aj plavecky s troma toboganmi
dvaja sme dali v bešenovej za 3 hodiny 21 eur, a to sme mali ten vyssí balík, a v rajeckých fakt nič nie je a tam platime 24 eur 😠
inde sme zatial neboli ale turčianske teplice planujeme
každopadne najdrahšia je ta afrodita v RT, ale zasa - lepšie ako sedieť doma

haslerka- mysme sa snažili rok - bez uspechu - teraz už vieme prečo to tak bolo tak snad buduci rok to bude uspešnejšie

nikiarudi
autor
22. mar 2009

jerry- uvidíš bude..a budeme spolu kočíkovať.. 😀 😀 😀

jerryjanka
22. mar 2009

niki - no vy začnete minimalne o pol roka skôr ako my - a možno aj o viac.
a ja už popravde ničomu neverim 😅 takže počkam si na zazrak

leninka75
23. mar 2009

jerryjanka, musíš veriť!!!!.........to vieš aj sama, že psychika je v takýchto veciach tiež veľmi dôležitá....

jerryjanka
23. mar 2009

leninka - asi ste sa nesnažili dlho že? :-P

jerryjanka
23. mar 2009

neberte to v zlom baby. ani jedna z nas to myslim zle nemyslela
tak sa k vam asi radšej pridam až to bude aktualne teraz som tu akosi navyše. 😉

fialllka
23. mar 2009

ty koki, co som si tu precitala ... to akoze nemozu sem prispievat aj ine kocky z PB aj ked sa budu snazit az o pol roka, o rok ci dva????? 😕 😕 😕

leninka: nehnevaj sa na mna, ale pripadas mi ako admin tejto temy a nevidim dovod, preco by sem nemohli chodit aj kocky, ktore sa budu snazit neskor ..... 😠 😠 😠

podla mna, nikdy nevies, kedy by ti napr. ich rady a povzbudenia pomohli .... ale ok, my sa vtierat nebudeme 😒 😀

tak vam zelame pekne snazilkovanie a kecajte si trebars len tri holky 😉

a nany: vydareny porod a hlavne rychly a co najmenej bolestny 😵 a zdravu babulku zelame 😵

jerryjanka
23. mar 2009

fialllka - ked to vezmeš tak ani jedna z nas sa nesnažilkuje teraz - ani jedna z nas čo sme tu nema v pase snž 😉

fialllka
23. mar 2009

jerry: to mas pravdu .. vlastne ani dmin tejto temy to nema v pase 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre