Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
3. mar 2010

peti mna ked nic neprekvapi tak naisto pridem 😉 len este neviem ako poriesim maleho uz som to sice spominala muzickovi ale on sam este nevie ci bude stihat 😀

nikiarudi
autor
3. mar 2010

no bola som 2x a prvý ray nás tam bolo asi 4 a išli sme postupne ako sme chodili a trvá to dokopy asi 5 min. a druhý raz som bola sama...lebo tie prietoky sa robia útorok až štvrtok vždy o 13tej, takže sa to dá.. 😉
a Peti - aj nás vtedy malá privítala a šla s babkou von..a Ivo nemal problém sa fotiť? a nechala si sa malovať či sama si sa??

petka55555
3. mar 2010

niki a ved my ideme na prietoky v pondelok...sa tesim ze zas uvidim malinkeho, dnes mal take licka tucnucke a otvaral pusinku, aky bol zlatucky...a aj pekne cele chodidielko ukazal a bohac, ze ale velkost nohy vam neviem povedat 😀

a ivo sa fotil, ale len par foto, ale teda inak je to makacka, hodinu sa stelovat...som strasne zvedava na vysledok...a ja som sa namalovala, a ona mi len nieco dorobila a vlasy nacichrala...ale ze od leta bude mat v nimnici atelier, tak uz s babenkom pojdeme tam...

petka55555
3. mar 2010

a inak 30.3. nastupujem na matersku 🙂 🙂

brisilda
3. mar 2010

kocky nedalo mi aby som to neskopirovala a nepodelila sa s vami o zabavku 😀
tak kuk a pozorne citajte co vsetko nasi muzi dokazu 😉
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé
vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je
samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat
položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba
"Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!
Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu
řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase
nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

brisilda
3. mar 2010

ja som po precitani toho vsetkeho mala nelenze zachvat smiechu ale aj krce v bruchu 😀

petka55555
4. mar 2010

ale ved je to pravda..a najlepsie je to posledne 😀

nikiarudi
autor
4. mar 2010

ahojte ako sa máte? čo nové?

brisilda
4. mar 2010

niki u mna neni nic nove 😀 prave si planujem ist vybavit DM kartu pre tehulky a male deti 😉 ja som raz aj mala ale akosi sa mi zapatrosila niekde 😠 a neviem ju najst 😀

mata0312
4. mar 2010

ahojte ja tiez idem isto na to cvičenie ak sa nevyskytne nic mimoriadne a o kolkej pred nemocnicou?? 😀

brisilda
4. mar 2010

mati tak cca 10:45 😉

mata0312
4. mar 2010

brisilda super dakujem tesim sa 😀 😀 dnes je akysi nudný den 😒

nikiarudi
autor
4. mar 2010

Peti idem von s malou a mám sa stretnúť s kamarátmi, tak potom sa ti možno ozvem kde si či doma alebo u maminy, dobre??

petka55555
4. mar 2010

nudny den??aj ja som ako lemra...chce sa mi od rana spat, to je strasne....hlavne ze sa ma vcera dr. pytal ked teda nepriberam ze ci moc sportujem a mam vela pohybu a ked som si na seba pomyslela aka som leniva, ze len lezim... 😀
ale aspon zajtra potraseme sunky na cviceni....

brisilda
4. mar 2010

peti no veru trebalo by 😀 som zvedava co sa nove zajtra dozviem 😉

nikiarudi
autor
4. mar 2010

baby uvidíte, že aj tak si na to, čo sa tam naučíte, ani nespomeniete pri pôrode... 😀 😀 😀

brisilda
4. mar 2010

niki ved ja o tom viem 😀 ale infosky su zaujimave lebo ja sa priznam ze ani neviem ako vyzeraju take porodne bolsti 😀 pri samkovi to bolo take prirodzene bolest som vtedy akosi nevnimala resp. uz si nanu nespominam 😀 teraz ma boli vsetko 😖 aj vcera som myslela ze uz asi idem rodit lebo som mala tlaky mierne krce bolesti ako keby ma maly kopal tam kde je krcok 😝 dnes je uz vsetko OK 😉

nikiarudi
autor
4. mar 2010

no to tak býva, každé tehotenstvo aj pôrod je úplne iné.. ale vo všeobecnosti vraj býva druhý pôrod rýchlejší.. 😉

brisilda
4. mar 2010

niki ani ma nestras neze porodim v aute ako ta pani co bola v telke 😀 ze ups a hlavicka bola von 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
4. mar 2010

no aj to je možné.. jeden nikdy nevie.. 😀

kosta123
4. mar 2010

Ahojte,tak zajtra cvičenie platí,len dufam že do 10,45 budem pred vchodom do nemocnice,lebo idem dole tesco busom,ide 10,25 tak ma tam počkajte jo??!

Inak moja švagrina porodila druhý pôrod priamo pred barákom v sanitke,zdvihla nohu do sanitky a už to išlo 😀 😀 😀 dostala bolesti a hneď volala sanitku a porodila do 15 min.sranda 🙂

Dnes som si upratala nakompletku celú kuchyňu,joj aká som pyšná na seba,konečne som sa odhodlala,no veď čo viete doma robiť??Ja nie som zvyknutá byť doma.

Niki videla som ťa dnes z okna, ale ani by som nevedela že si to ty ale až Ivu som si všimla odzadu 🙂 s havom.

petka55555
4. mar 2010

kosta ja tiez zajtra ak pre mna muz nestihne prist pojdem tesco busom, aspon sa kusok prejdem od tesca k nemocnici, nech nezleniviem uplne...tak pojdeme mozno spolu... 🙂

baby a nestraste s takym rychlym porodom, lebo ja mam nervy ze co ked to na mna pride a nebudem sa moct dovolat ani muzovi ani mamine, ze co budem robit, asi sanitku... 😀

niki a to je jasne ze si na nic nespomeniem...mna to len teraz bavi pocuvat.... 🙂

mata0312
4. mar 2010

ahojte babky normalne rozmyslam ist aj ja peso ale nakoniec isto pojdem auto som ja taky lenivec 😀 a pojdeme aj niekam na tu kavu 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
4. mar 2010

kosťa - šak Iva potom z druhej strany na teba chcela zakričať..ale isto by si nepočula... 😀
a baby pekne pocvičte aj za mňa... 😝 😀 😀

fialllka
4. mar 2010

ahojte kocky

tak ja som sice na ziadne cvicenia a prednasky nechodila, bola som samouk ... vela som si precitala a cuduj sa svete, som sa toho aj drzala, hlavne to dychanie mi bolo veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi napomocne 😵

brisilda: uz mam tu osusku pre Terezku doma ... sme boli v pondelok s manzelom bna plienky a sme sa tam aj stavili a som ju kupila ... no som zvedva, ci bude aj kvalitna a bude dobre sat, lebo co sm edostali od manzelovej babky uteraky, tak tie su na dve veci .... absolutne nesaju vodu a vyuzivame ich maximalne na ruky a na telo vobec nehrozi ... v dnesnej dobe zohnat dobre kvalitne uteraky sa mi zda umenie 😒

kosta: ani nestraz s tym 15 minutovym porodom, aj ked by som brala aby ten druhy bol rychlejsi 😀

kosta123
4. mar 2010

Jasné že aj na kaffe,už teraz mám chuť 😅

mata0312
4. mar 2010

no ja zrovna kafe nepijem 😀 😀 ale taku čokoladu so slahačkou mnam mnam alebo zmrzlinový pohar vsak po takom cviceni si zasluzime no nie baby 😀 😀 😀 no a zasa som hladna to je hrozne 😀

petka55555
4. mar 2010

baby co na cokoladu, na orechy v cokolade dole pod schodami...

kosta123
4. mar 2010

Ja mám kavu veľmi rada ale tú si môžem celkom fajn urobiť aj doma,ale tiež si dám čokoládu,tú milujem 😅 😅 😅 zmrzlinu nemusím 😖 už sa teším,tak zajtra,idem kukať panelák.

petka55555
4. mar 2010

kosta ved uz sa konci... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre