Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
5. mar 2010

brisilda neboj, ked si to zvladla raz, tak to pojde v pohode aj druhy raz....este ze ja zatial nemam strach, ale on isto pride ale dufam ze az na porodnici, ked uz nebudem moct ujst.... 😀
ludka a teda nemyslim ze to nase cvicenie cosi pomoze na celulitidu.... 😲 to by sme museli inak makat....

brisilda
5. mar 2010

peti ja zacinam mat strach s toho ze nestihnem dojst do porodnice a hlavicka bude von 😀 lebo ak budem mat take bolesti ako pri samkovi tak dakujem pekne to vazne porodim doma 😀

petka55555
5. mar 2010

no to sa ja bojim, ze budem stale cakat a cakat az bude neskoro...alebo ze nebudem vediet vytlacit 😔 , toho sa bojim...ale isto bude vsetko ok...ked to zvladnu vsetky ostatne, tak hadam aj my....a aj tak neni uniku... 😀

brisilda
5. mar 2010

no tak ako neda sa povedat zeby som koly tomu nespala 😀 ale clovek nikdy nevie co ho caka a mna znepokojuje asi to ze cele toto tehotenstvo akosi horsie znasam ako to prve ale na druhej strane si to viac uzivam 😀 nakolko to je moje posledne tehu 😀 😀 😀

petka55555
5. mar 2010

brisilda preco posledne????ved este sme mladice.... 😀

brisilda
6. mar 2010

😀 😀 😀 lebo mne uplne stacia 2 deti 😉

petka55555
6. mar 2010

a mozno za 10 rokov este zatuzis po malej princeznej...pockaj mne sa to lahko hovori, som zvedava co poviem v lete... 🙂 ale nie, ja by som velmi chcela tri, do 30tky este rychlo jedno a to tretie tak okolo 36-37...uvidime...

ludka_r
6. mar 2010

Moja reč, Petka, aj ja som vždy chcela deti.. Aj by som tak chcela, keby som mala obe pohlavia doma.. Ale keď aj toto druhé bude chlapec, tak budem mať strach, či nebude aj to tretie chlapec... To už by ma porazilo.. 😀
Z toho pôrodu mám aj ja dosť fajný strach. Bolesti sa nejak nebojím, u nás to bolo v pohode (aj keď 18 hodín), skôr sa obávam toho, že to nestihnem. Moja hororová predstava je, že ani Vilka nebudem mať kde nechať, tak budem rodiť doma a on mi bude asistovať... 😖 😖 Brrr. No, snáď nebude mimi až také zákerné...
Ja by som si tiež veľmi chcela užiť toto tehotenstvo, lebo tiež je možno posledné (uvidíme), ale akosi sa to nedá.. Vilko a škola mi to veľmi nedovoľujú... Vždy si vravím, že si ho užijem, ale nejde to... Tak ja ani vôbec nechcem, aby som už mala bábo, len nech som ešte tehotná... 😀

mata0312
6. mar 2010

ahoj baby no ako sa dnes mate? ja som bol v škole bože hrozna nuda, no ja neviem či vobec budem mat druhe este uvidime hlavne nech uz je maly štastlivo na svete 😀 😀 lebo dnes mam akesi napnute brucho cely den hadam to nic zle nebude klop klop, Petka ja som akurat zjedla plny pohar zmrzliny 😀 😀 mnam mnam

brisilda
6. mar 2010

mati mne tiez tvrdne brucho alebo je napnute no pokial citim pohyby tak ma to neznepokojuje uz nejedna tehulka vravela , ze jej pocas dna aj niekolko krat stvrdne brucho a v casaku som sa docitala ze u mna to moze znamenat aj to ze sa maternica pripravuje a preto mozem pocitovat mierne stahy takze neviem ak nesu bolesti je to Ok 😉 dufam ze maly vydrzi v brusku cim najdlhsie 🙂
kocky u nas uz je pomalovane 😉

petka55555
7. mar 2010

baby aj mne ho tak napina, ale po chvilke to prejde a to nenapne uplne cele, to len taku vacsiu cast, asi ked sa tam zapre chrbatikom a ritkou 🙂 a ja mam v mudrej knizke napisane, ze uz teraz mozu byt mierne kontrakcie, ale ked su neni pravidelne, tak to je v pohode, ze to sa pripravuje maternica, presne ako brisilda pisala...

mne by ani nevadilo mat 3 chlapcov, ved niekedy su ti chalani lepsi ako baby...hlavne aby boli zdravucky a mali sme sa radi...

inak baby uz mam zeveraj foto hotove, tak si ich pojdem zobrat, tak potom dam hned na FB, teda ak nebudem na nich prisera... strasne som zvedava....a brisilda ty sa ides kedy fotit???

jej tebe je uz dobre, ked mas omalovane, ja az na konci mesiaca, ale sa inak tesim, zlozime postielku.... 🙂 🙂 tak daj potom aj foto

brisilda
7. mar 2010

peti uz je foto v albume 😉 mne sa ta izbicka paci 😀 este tam pojde detska ohradka na hranie v hraskovej farbe aby sa babatko nehralo na zemi 😉 a inak mas pravdu ani mne by 3 chalani nevadili aspon mam doma pomocnikov ved co uz taka baba dokaze 😀 😀 😀
niki videla som fotky supis takze uz mate krsnu doma 😉

petka55555
7. mar 2010

jej je nadherna...moje najoblubenejsie farby....to sa tam bude malinkemu spinkat....a to kreslo je super, to sa ti bude kojit 😀
krasna krasna...

brisilda
7. mar 2010

peti dik ved ak budete chciet tak pridite na navstevu uz nesom priputana na lozko 😀 a nikina mala aspon ohodnoti co je dobre a co nie 😀 😀 😀 bude taky maly rozhodca 😉 koste som to spominala este v piatok ze toho tyzdna moze prist 😉

kosta123
7. mar 2010

brisilda - no veru krásna,ste šikovný.

V piatok večer mi bolo zase zle,ale od tlaku,teda najskôr ma začalo bolieť brucho (Upratovala som kača kúpelňu) šupla som si 2 magnézia,no a poďme ho tlak dole 😠 tak mi bolo naprd,že strach. ☹

Aj my budeme malovať ale až tak koncom mesiaca,alebo začiatkom apríla.
Dnes si berieme krsňa von len keď je taká zima,nevieme kam máme ísť 😖

kosta123
7. mar 2010

brisilda - Ja som úplne za okrem utorka a štvrtka,tak daj vedieť 🙂 🙂 🙂 🙂

petka55555
7. mar 2010

kosta kosta neupratuje tolko, a hlavne pri kupelke sa treba stale nadrapovat...a aky mavas tlak???ja som si uz dlho nemerala...ved sa na to popytaj bohaca...ako mas teda to magnezium uzivat a tvrdne ti este brusko???

brisilda
7. mar 2010

kosta ja tiez ked upratujem tak mi pride zle to je podla mna v tehotenstve normalne no ja si vtedy idem lahnut a hodinku lezim 😉 a vcera vsetko robili moji chalani ja som iba miesala farbu lebo taku dolezitu vec na nich nemozem nechat 😀 a potom som len kometovala co kde maju dat 😀 dokonca mi aj navarili
kosta ja som doma stale cize kedykolvek 😉 a vazne kupelka je najhorsia v upratovani 😠 ja sa priznam ze raz za mesiac ju poupratujem dokladne inak iba tak zbezne 😉

petka55555
7. mar 2010

aj ja len tak zbezne a len saponatom na riady, lebo tie ostatne chemikalie strasne smrdia...ale ved je nova, to netreba moc drhnut....
brisilda ake krasne leziace brusko, mne tak nedrzi ked si lahnem, mne sa rozleje do bokov... 😀
tak ja sa idem romanticky prechadzat s manzelom...papa

brisilda
7. mar 2010

peti mne praveze tie cistiace prostiedky vonaju teraz pouzivam cif ten co reklamuju na tych botaskach 😀 juuj ja som ako fetak ked umyvam umyvadlo a vanu 😀

petka55555
7. mar 2010

no pekne.... 🙂

petka55555
7. mar 2010

jej brisilda uplne som prehliadla ze sme pozvane na navstevu...ja budem moct hocikedy, ale len doobeda, lebo poobede budem chodit za maminou do nemocky ☹
potom aj ked my budeme mat postavenu postielku tak pridete 🙂

kosta123
7. mar 2010

petka55555 -to by si sa čudovala aké sú tie kachličky špinavé 😠 aj od malovania a od tmelu,ale už to je,drahý ide umyť podlahy a pôjdeme von.
Tvrdne mi sem-tam,musím boháčovi povedať že mi to tlak znižuje,neviem koľko mám lebo nemám tlakomer,v nemocnici som mavala okolo 100/70, 90/60 ja som bola zvyknutá vždy na vyšší (už mi hrozili aj lieky) no a teraz keď mi takto klesá tak mi to nerobí dobre.

Brisilda ja navrhujem v stredu doobeda,čo vy na to????Poobede idem asi na plaváreň,ale ako poviete vy.

petka55555
7. mar 2010

kosta ja viem ake su spinave kachlicky, ze to treba vela krat umyt ja som sa cosi naumyvala po prerabke...fuj...ale ved uz to mas....tak to je podstatne...
a ty chodis plavat????aj ja by som sa isla vyclapkat, ale to by som potom asi umrela...
😠

brisilda
7. mar 2010

ok kocky tak sa dohodnite a peta moze zavolat aj niki 😉 moj maly bude v stredu doobeda v skolke cize budem mat doma klud 😀 a ked budete poslusne tak aj babovku vam upeciem 😀 😀 😀
kosta to mas inak nizky tlak 😕 mne ked spadne pod 120 tak sa mi tazko dycha a musim si lahnut lebo mam pocit ze kazdu chvilu odpadnem

mata0312
7. mar 2010

no ste ma upokojili ze aj vy ho mavate take napnute a včera som to tiez prehnala s upratovanim a tiez som musela do seba hodit dve magnezka ale uz je to lepsie 😀

boze brisilda ta izba je nadherna 😀 keby som ja mohla malemu taku urobit ale bohuzial nas dvojizbovy byt nam to zatial nedovoli 😒 ale fakt je uzasna

nikiarudi
autor
7. mar 2010

brisilda - hej mali sme tu krsntých rodičov, no len na víkend, pretože sestra žije v UK, tak prišli len kôli malej a nedalo sa im na dlho, pretože majú obaja novú prácu, tak nemajú ešte toľko voľna.. ale všetci boli z malej unesení.. 😀 😀 😀 a na tú návštevu pôjdeme radi, ak teda môžeme a v stredu nám to vyhovuje..tatino bude doma a ku doktorke ideme v útorok.. tak dajte ešte vedieť kedy presne.. 😉

petka55555
7. mar 2010

baby tak aj ja mozem v stredu... 🙂 tak sa dohodnime o ktorej a ci to kazdej vyhovuje a pogulame sa... 😀

kosta123
7. mar 2010

petka55555 - nie nechodím plávať,ale vraj sa to odporúča,a aj cítim kríže poriadne,to je asi jediný šport,ktorý by som mohla robiť a nebola by som unavená,to by som si skôr oddýchla.Ak by ste chceli môžeme ísť niekedy na plavošku 😅 😅 😅 v stredu idem s kamoškou a jej malým synom,lebo tam je aj malý bazén tak on sa tam člapoce a mi drkoceme 😀 😀

Takže všetko závisí od Brisildy o ktorej nás v stredu pozve 🙂 😅 🙂 teším sa 🙂

brisilda
7. mar 2010

kocky tak v stredu mozete prist kedykolvek no ja potom o 11:50 musim ist po maleho do skolky 😀 takze cim skor pridete tym dlhsie sa zdrzite 😉 dufam ze niki vezme aj malu princeznu aby sme sa aj my pokochali 😀 samozrejme ak by sa u nas objavila nejaka choroba ako je kasel alebo sople tak dam vediet aby sa mala Tamya nenakazila 😉 uz sa na vas tesim 😀 potom mi iba dajte vediet o kolkej rano vas mam cakat 😉 aby ste ma nenasli v posteli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre