• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
oj baby ale ste nedockave...ved uz su tam...a niki uz vzdala cakanie na modelku... :slight_smile:
8. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka su krasne nemaju chybu :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyhrala krupica :grinning: :grinning: :grinning:

Ty kokso Peťa je tam fakt perfektná :fearful: :fearful: :grinning:
8. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti foto je krasne :wink: uzasne prenadherne :slight_smile: len akosi malo zaberov :grinning: ja si tam vezmem aj tu samkovu babiku :grinning: ako dekoraciu :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kostka posli aj mne :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kosta posli aj mne :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 -neskoro už je po nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Brisilda - berieš aj samka???na fotenie.
8. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si mi blbne internet a tak to hodilo pre istotu dvakrat :wink:
8. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta no ved aj on je moj hadam ho nenecham doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ho chcam dat pofotit rovno aj so skolskou taskou :wink: a ked sa bude dat tak aj s nasou Jesynkou :slight_smile: to je pes maltezak :wink:
8. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - to ho máš aj doma??toho hava?? :slight_smile: ja ich milujem -maltenzákov :grinning:
8. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris aj ja mam takeho maznačika ale je to činsky chocholac :grinning: maltezaci su nadherny :grinning:
8. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky ale ja vam svojho psika nedam hladkat lebo je ustekana a bude zavreta ked pridete :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti - foto sú úúúúúúúúúžasné.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diki za pochvalu...este pridam dve...brisilda, ono ich je asi este o 4 viac, ale na nich som ako jelito...ale ved to staci...potom babatkovskych si dam narobit kopec.... :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki a prve dve foto mame rovnake... :slight_smile:
9. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti no jasne ze to staci :grinning: ja som zvedava na svoje foto :wink: este sa mi neozvala tak ak sa do vecera neozve tak jej zavolam ci namna nezabudla :unamused:
9. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ma taku malinku dcerku, takze cez den si asi ani nespomenie..mne vzdy odpisala na mail aj po dvoch dnoch a az vecer...ale nezabbudla, tak isto ani na teba nezabudne...ale ved jej skus zavolat...
9. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peti - no ale aké nádherné...
baby dnes ideme na poradňu, tak dúfam, že maličkej nič nechýba.. :unamused:
9. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze by jej chybalo???ved krasne rastie.... :wink:
9. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej? ja neviem mne sa zdá stále rovnaká..ale bráško s Denis povedali, že ako vyrástla...tak niečo na tom bude.. potom sa ozvem, že koľko sme pribrali... :slight_smile: :wink:
9. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kosta isla asi na poradnu ze???
9. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty kokso, že 32tt.. veď to tam svietilo pred chvíľkou ešte aj mne.. a už je to dávno preč.. bože, ale ten čas letí...uuuuuf.. len toď pred chvíľkou sme boli na pizzu... :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki strasne to leti...hlavne teraz...a ved aj pri tebe sa mi zdalo ze ti tie tyzdne naskakuju kazde 4 dni :grinning: :grinning: a pozri ako teraz naskakuju malej, uz bude mat 7 :slight_smile: zachvilu ti ujde na disku :grinning:
9. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky nieco mi o tom hovorte ja som len nedavno rodila este teraz si spominam ako lezim na porodnej sale a teraz uz budeme oslavovat 7 rokov :grinning: normalne mi to pripomina tu reklamu na dove for men :grinning: :grinning: :grinning: coskoro budem hajkat vnucata :wink:
9. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babka brisilda :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nesmej sa o takych 20 rokov mozno aj ty budes tuzobne ocakavat vnucika :slight_smile:))) samozrejme ak tvoj max bude sikovny : :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale to naozaj rychlo utecie... :slight_smile: a budeme babky....a budeme kocikovat nejake ufo kociky... :grinning:
9. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste???
9. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, tak o 2 týždne ideme na poradňu znova lebo vraj málo papáme... :cry: a to som si myslela aká je ona hladoška... :sweat_smile:
9. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha niki tak jej musis davat viac :wink: inak zajtra vas cakam :wink: len vchod sa nam zatvara tak ma potom prezvonte a pojdem vam otvorit :grinning:
9. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok