Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
15. apr 2010

kocky ja som prisla domov sadla za PC a chytili ma bolesti myly sa tak napinal ze som s toho mala az krce tak som si sla lahnut a nato mi volala kamoska z ktorou som telefonovala viac ako hodinu a neuverite mala som bolesti v takom style ako keby presla mala bolestiva vlna cez brusko a potom nic a znova take krcovite ☹ a kuknem z okna a svieti slniecko tak mozno sa malemu paci pocasie ale nech este vydrzi do 20 aprila az je medzi samkom a nim mesacny rozdiel 😀 😀 😀 auuua mam to zase 😕 vlny chodia ako na mori 😀

brisilda
15. apr 2010

kocky myslite ze idem rodit??? asi si pre istotu idem umyt vlasy lebo su od dazda mastne 😝 😀 takze uvidim co bude a zajtra by som hadam sla na cvicenie a ked nie tak ma v sobotu mrknete pri obhliadke porodnice 😀

brisilda
15. apr 2010

inak svieti slniecko tak zeby preto tie bolesti? 😀

mata0312
15. apr 2010

bris nestraš este sa musis s nami chvilu kotulat 😉

my sme isli k segre a vozili sme radka a natalku vyse dvoch hodin a tak som teraz mrtva 🙂 ale neuverite tlak mam nizky asi tie prechadzky maju niečo do seba 😀

brisilda
15. apr 2010

no este som tu ked som si umyvala vlasi tak ma to preslo no uvazujem ze ked som vysadila magnezko ze to moze byt aj s toho a do tyzdna porodim 😀 objednavam si datum 20.4.2010 😉 bol by to krasny datum lebo samko sa narodil 20.5.2003 😀

brisilda
15. apr 2010

vlasy 😀 😀 😀

mata0312
15. apr 2010

bris ty si pripad aby si este neprenasala 😉 to by bola sranda ze? 🙂

eyya
15. apr 2010

halo halo co tak pockat este do navstevy dame to na pondelok? utorok? 😀 😀 😀

inak balik je oficialne strateny a nikto nevie kde je 😠

eyya
15. apr 2010

ozaj mam uz druhu objednvku badiciek 😀

mata0312
15. apr 2010

eyya to je super 😀 😀

petka55555
15. apr 2010

brisilda este nerod 🙂

a kdeze mame foto od nasej fotografky kosti???ta oslavuje narodky a my sme zvedave na tie dalsie sirokouhle foto modeliek... 🙂

brisilda a kedy das vediet ci isto pojdes zajtra na pripravu????aby som vedela ci mam povedat ivovi aby si zajtra nasiel cas v praci, alebo pojdes ty???das rano vediet???

mata0312
15. apr 2010

no peti ja som na ne neni az tak zvedava aj tak viem ako vyzeraju 😀 😀 😀 zasa sirsie ako minulý tyzden 😀

petka55555
15. apr 2010

ale ved kosta otocila fotak 😀

mata0312
15. apr 2010

no neviem či to pomohlo moja 😖

petka55555
15. apr 2010

eli ale to mas smolu s tym kocikom, to ako naschval, ked sa clovek nieco nemoze dockat a tesi sa strasne...a co teraz s tym???? a to bude super ked uz mas objednavky, budes riadna manfaktura... 😉

brisilda
15. apr 2010

eyya ved ked si to objednavala cez detsky obchod tak oni rucia za dodavku nie? mne ma prist ten moj na dobierku cize ak sa strati neni to moj problem 😀 inak si take veci davam poistovat no podla mna sa ti nic nestratilo a zajtra ho dovezu 😉
mata ja mam isto poslickov 😀
peta ja zajtra idem na 100% k dokimu aj keby nieviem co bolo az ma kukne aj maleho ci je OK lebo ja mam aj teraz take pobolievanie ktore je a zrazu neni 😀 inak mm povedal ze nech vydrzi do 22.4 vtedy ma meniny moj muz 😀 takze znova krasny datum 😉 no a na cvicenie ak budem stihat tak pojdem ak nie nepojdem ale rano maleho vyprevadim do skolky hodim sprchu namachlim sa a rano o 8-9 chcem uz sediet v cakarni u dokiho cize mozno aj cvicenie stihnem budem na fone 😉

petka55555
15. apr 2010

brisilda este nerooood.....potom ja budem zavidiet... 😀

brisilda
15. apr 2010

no nemas co zavidiet ja mam strach ohladom tohu pupocnika preto chcem zajtra skocit za dokim len dufam ze v noci nebudem utekat s hlavickou medzi nohami do porodnice 😀

eyya
15. apr 2010

hmmm s poslickovania ani nebudes vediet ako prejdes a moze to tu byt, ale este vydrz ... 😀

no ja som si to totiz zistovala na poste v ZA v BA aj v Hlohovci odkial to posielali , cislo balika nemozu najst vraj tam taky nieje...ja viem firma mi vrati peniaze len ma stve bo kocik som nasla za uplne super cenu ako na nete uz asi neni tak dufam ze mi ho poslu este raz ...s mojim stastim uz nebude 😒

brisilda
15. apr 2010

eyya a ako sa taky balik moze stratit??? ved to neni mini balicek ale veke cudo 😀 no dufam ze sa baik najde a ak nie tak ti poslu druhy s kade si ho vlastne objednavala??? neni to nejaky podvod? 😕

petka55555
15. apr 2010

brisilda nemysli na ziaden pupocnik, vsetko bude ok, maly si chce trosku kosti ponatahovat...moj sa minule tak strasne prudko mikol, ze az deka nadskocila a potom vobec nic, take nervy ma obchodili, ani steklenie nepomohlo, az po dlhsej dobe sa pohol, ine nervy som uz mala....
tak ja som sa na zajtra dohodla s ivom, tak ak pojdes na cvicenie, tak sa stretneme tam, ale zajtra sa zacina uz o 10.30 ok????

nikiarudi
autor
15. apr 2010

ahojte kočky, tak ja som mala trošku hubovej polievočky, no to bolo pre niečo iné...a to preto, že som ešte včera mm slúbila večerný sex, a keď som prišla do postele, tak som zaspala.. tak preto bol ofučaný... no už som to stihla aj napraviť...najskôr bola síce tichá domácnosť, no ja som si v kľude poumývala riad, dala prať prádlo a tak..zatiaľ sa to moje veľké bábo hralo na PC a potom som sa ospršila a urobila mu prekvapko v sexi košieľke...tak bol rád až tak, že sme sa k sexu ani nedostali.. bol hotový skôr ako som sa stihla zohriať.... 😝 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
15. apr 2010

inak sme šli potom ešte okolo 18tej dole do mesta do Trenčanu na pizzu, švagrovci nás zavolali...tak sme šli..

brisilda
15. apr 2010

fiha nika ty tu take vypisujes normalne robis chute 😀 ja som sa mm pytala ci nedame sex kedze uz ma tie bolesti tak jednoznacne pokrutil hlavou ze nie 😀 😀 😀 co uz jeho skoda inak zajtra na poradni mi drzte palce az mi povie ze jevsetko v poriadku ale ze sa uz otvaram 😉 rada by som bud, tyzden porodila

nikiarudi
autor
15. apr 2010

no bris - držím palce, aby bolo všetko ok.. my ideme zajtra na tú nefrológiu o 11:15h, tak nám držte tiež palce, aby bola maličká úplne v poriadku... 😒

kosta123
15. apr 2010

nikiarudi - ja sa s teba poserem som sa pekne zasmiala 😀 😀 😀 to sú tí chlapi.

Ja som si oddýchla takže je mi O.K požehlila som kopu vecí,zajtra ma čaká dalšia. Drahý sa vytešoval z torty ale v podstate sme neboli ani spolu, lebo bol u mami a doviezli nábytok čo si jeho mama kúpila od môjho tata aj zo sedačkou no a teraz spí,taká to bola oslava 😀
Peťa tak ma zoberiete zajtra na cvičenie???budem čakať pred barákom 10:15,môže byť?

brisilda
15. apr 2010

nika a to preco tam musite ist??? ja som nastastie tu cest este nemala 🙂

petka55555
15. apr 2010

teda niki....ty si inak akcna.....to my uz nevieme co to je a este nejake sexy kosele........boze ale tych chlapov ked tlacia tie ich kindervajca, tak im to riadne hrabe a su nervozni.....ale ani ivo nechce....takze brisilda nase plany su vies kde, tak sa aspon zacnem kupat a v tej teplej vode, aspon sa mi ulavi od tej bolesti krizov....dnes som zjedla tie semiacka, ty kokos, iny sliz, ale potom sa to celkom dalo....tak to budem kazdy vecer jest....
no brisilda ak budes zajra doobeda rodit, tak ta prideme povzbudit 😀

kosta jasne ze ta vezmeme, tak cakaj pred tvojim barakom o tej 10.15, keby cosi tak si napiseme....

kosta123
15. apr 2010

petka55555 - ok dohodnuté,ak by si nešla tak sa teda ozvi ani ja by som nešla 😉

brisilda
15. apr 2010

😀 😀 😀 kocky ja idem rodit az o tyzden ano? 😀 LEBO NAM maju prist robit tie okna a + ta zmluva 😉 no a pride mi aj kocik cize pokial sa to neporobi maleho zastuplujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre