Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
15. apr 2010

to ta musi muz zastuplovat 😀

petka55555
15. apr 2010

kosta ok, ja pojdem isto 😉

brisilda
15. apr 2010

no neboj pockame do vikendu ale tak ci tak ja nemam ani chut ☹ 😀 no kedto takto pojde dalej tak sa ani nebudem cudovat ked si daku bokovku najde 😀 to by som jej sla este podakovat 😉

nikiarudi
autor
16. apr 2010

dobré ráno, sorry baby chcela som vám ešte včera napísať, no Eli ma stihla vypnúť skôr ako som jej napísala... 😀 😀 😀 ale aspoň som šla spať...
peti - to som bola akčná..občas ma to aj baví nejakú takú srandu spraviť, aby mal mm tie kindervajca v kľude.. 😝 😀 a presne ako si povedala, ak im zahučí v guloch, tak s nimi nieje ani reč... 😝

eyya
16. apr 2010

no keby som si citla aku mate super debatu tak by som sa aj zapojila 🙂 ale bola som KO tak som vypla a sla do postele ....

mimochodom dobre ranko 🙂

nikiarudi
autor
16. apr 2010

no šak som ti písala, no už ti to neprešlo... ☹

eyya
16. apr 2010

si mala zavolat , nabuduce volaj pre istotu ked tu po desiatej nebudem 😉

nikiarudi
autor
16. apr 2010

už kašlať na to... ja som sa k pc dostala o pol desiatej takže preto som chcela, no potom sa malá zobudila ešte, tak som to už nestihla... ☹

nikiarudi
autor
16. apr 2010

a dnes idete do Sverepca a dokedy tam budete???

kosta123
16. apr 2010

Ahojte,ja práve raňajkujem pri PC 🙂 a pôjdem cvičiť s Peťou,no a potom by som mala pokračovať v tom bordeli v detskej,nechce sa mi to všetko žehliť a skladať 😠

nikiarudi
autor
16. apr 2010

no kosti tak to sme na tom rovnako, tiež raňajkujem pri PC... a pak ideme dole do nemocky...inak včera ako sme šli z mesta pešo, tak sme šli popod vaše okná a svietila si v detskej... 😀

eyya
16. apr 2010

Kosta moze byt nieco taketo?

niki do zajtra takze ta nik nevypne 😀

kosta123
16. apr 2010

Jasanka sasanka 😉

eyya
16. apr 2010

ok tak dnes idem na to ked Domča zaspinka 😉

kosta123
16. apr 2010

nikiarudi- hej hej svietila skoro až do 22,som uklada a triedila malej veci,nakoniec som si v skrini nechala len 0-3,4mesiace,lebo by sa mi to tam nezmestilo.

nikiarudi
autor
16. apr 2010

no inak Eluš, ja si chcem ešte kúpiť nejaké čisté body, pretože som zistila, že ten nápis som si dala urobiť na body, kt. nám je ešte veľké a som ho chcela na pondelok na to fotenie... budeš mať čas niekedy v nedeľu mi urobiť ešte jedno také??? a keď už, tak si dám niečo ešte s menom urobiť a tak... (viac v IP) 😉 🙂 🙂 🙂

kosta123
16. apr 2010

Inak baby to ako dlho sa musia žehliť detské veci???

nikiarudi
autor
16. apr 2010

ja ich nie vždy žehlím, pretože prílišná opatrnosť je tiež na škodu.. napr. naše veci si vôbec nežehlíme...

eyya
16. apr 2010

podla seba ja ale este zehlim...aj ked sa mi uz moc nechce ale nastastie mi mm krasne pomaha 😀

petka55555
16. apr 2010

baby aj ja idem ranajkovat a pomaly uz aj pojdeme cvicit....kosta ja som to zehlila tak normalne, ako aj ine veci ked nahodou niekedy zehlim...

niki a to ta ako eli vypina?????

ktohovie co miska u bohaca, ci uz aj nerodi... 😀

eli ked si kupim body aj mne nejake urobis prosim??????

nikiarudi
autor
16. apr 2010

peti - hej sme tak dohodnuté s Eli, že o 22ej vypíname net...pretože vraj sa prehrieva router...

petka55555
16. apr 2010

aha....ja ze ti vypla poistky....

eli a co ten kocik????

kosta123
16. apr 2010

ELI ty budeš prachatá,už sa ti rozbieha biznis 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

ok, tak my sa ideme poobliekať a zbaliť veci malej a ideme... tak čaute potom niekedy večer zase tu budem... 😀

kosta123
16. apr 2010

Môj bordel 😀

eyya
16. apr 2010

kosta to je ten najkrajsi 😀

Peti jasnacka povedz v IP co by si tam chcela a ja si nieco pripravim ked budem mat viac casu 😉

a kocik zatial nic, cakam do obeda a potom riesime... 😠

petka55555
16. apr 2010

eli este si rozmyslim a potom ti napisem....sa tesime....

kosta no pekne, ale aka budes stastna ked to budes mat hotove a budes sa stale do skrine nakukat 😉

eyya
16. apr 2010

kosta a chces cely ten napis cervenou? alebo v kombinacii s ciernou?

eyya
16. apr 2010

ja by som navrhla volam sa a obrys i ciernou a mel-sa cervenou, a (kvietok)teda i farebny

brisilda
16. apr 2010

jejda kosta krasny neporiadok az ma hreje pri srdci ked sa kuknem ja doma okolo seba a iby si povzdychnem esteze ja tu mam poriadok 😀 aj ked tot u ties srsi neporiadkom 😀
inak bola som u dokiho no a idem lezat do nemocnice mna asi urve este mi povedal ze ma isto pustia domov no ale vsetci vieme ako to na por. odd chodi vsak? oni ma pustia ale uz aj s batoskom v naruci 😀 😀 😀 robil mi aj sono lebo som mu spomenula tu pup. snuru ze sa jej bojim no na sone nic nebolo vidiet a vraj je dobre to odsledovat a hlavne sledovat CTG ako ja sa nestazujem ale bude mi chybat internet a sex 😀 ved to uz vonkoncom potom neporodim 😠 hm... 😔 ale som rada ze budem pod dozorom a mozno aj injekcie budem dostavat do riti na uvolnenie krcka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre