• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

25. augusta 2015 
Ahojte :slight_smile:
Našla som vás až na tretej strane. :confused:
Poobede som presadila jeden kvet,a kým som osprchovala stoličky z balkóna,Oliver kvietok vykopal :grinning: .
Idem povysávať hlinu,a dúfam,že to ten kvietok prežije. :sunglasses:
30. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Lara :grinning: :grinning: on je taký zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: ja Oliverka normálne žeriem :dizzy_face: :dizzy_face: čo zajtra?? :confused: Bola si dnes v MC??
30. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomoooooc, posledný deň na daňové priznanie - nestiham a neviem si poradiť...... :cry:
v MC boli dnes len 4 baby- to počasie všetko kazí, ale už mám materiál na patchworkové vajíčka, takže v piatok skúšame. Ja som skúšala, nie je to ťažké, tak sa už teším. Len si treba kúpiť 2.5 cm hrubé látkové-klasické stužky, 3 farby a polystyrénové vajíčko stojí 20SK:0,69€. špendlíky.
Kto má záujem, nech dá dopredu vedieť, aby sme pripravili materiál pre všetky.
do skorého videnia a pripravte si prsty :slight_smile:
30. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďka, ja určite neprídem s malinkou, budeme už v Piešťanoch v piatok :sunglasses: :grinning:
31. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renátka, ti poviem, dnes ste veľmi v škôlke chýbali!!!
31. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach Jett,aj nám je to veľmi ľúto.Ada musí vymyslieť nejaké víkendové centrum :wink:
Včera som ešte bola odniesť nákup do škôlky,kúpila som deťom aj čokoládové vajíčka.Jana mi volala,že tri mamičky odišli tak rýchlo,že im nestihla dať vajíčka :unamused:
Adi,tak stihla si to?Ja som bola odniesť daňové ešte včera :grinning:
Tak si ma navnadila na tie vajíčka,no uvidím,dám Ti ešte vedieť. :slight_smile:
31. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi,ešte som zabudla,kedy má presne byť Elá Hop?
Nech si vie aj Jett naplánovať cestu do SV :slight_smile:
31. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som stihla to daňové-konečne.
Víkendovky nie sú problém, kedykoľvek bude o to záujem, len dajte dopredu vedieť.
Myslela si koncert pre deti Richarda Čanakyho a Márie Podhradskej? to bude 14.6.,
Elá Hop bude niekedy na jeseň alebo zimu.
31. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som si,že v apríli,tak aby som to neprešvihla.
V piatok možno prídeme do centra,ale neskôr.Kto sa pridá? :wink:
1. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, No ja som z MC odchádzala o 10:35 lebo malá bola nenormálne zlá a neviem o akých vajíčkach veru hovoríš :sweat_smile: Ale 2kočky odišli pred 10tou, to viem... Ale bola tam strašnaaaa nuda :zipper_mouth: :confounded:
1. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si sa nudila pri tom šidielku Sandrinke? :grinning:
1. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne je krásne, aj okno som stihla umyť :slight_smile:
Ak bude takto v piatok, môžme ísť na chvíľku na detské ihrisko pri kostole pri Opus DEi, tam je nová šmýkalka, kolotoč, pieskovisko :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, to by bolo super :grinning: vonku je fakt nádherne :sunglasses:
2. apr 2009 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy idete von a my tu už nebudeme :frowning2: :cry:

reni, no tá nálada v škôlke bola taká divná :confounded:
2. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jett,na budúce bude určite lepšie :confused:
Už ste upratali?Mňa ešte čakajú okná na dome :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....aaaa babku uz mame tuna a lara, nevratime spat za nic na svete....jedine ze si nachystate poriadne vykupne.. :grinning: :grinning: :grinning:
diky za vsetky sladkosti, maly sa uz napchava horalkami, ja by som sa viac potesila flasi :grinning: :dizzy_face:
6. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ..... všetkým Vám prajem krásne Veľkonočné sviatky Vám aj Vašim rodinkám :wink: hlavne veľa pohody a lásky :sunglasses:
Katarína s rodinkou
10. apr 2009 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blu,babku vrátiť! :grinning:
Ja už som taká unavená,keby že Oliver nezapne počítač,tak už asi spím :grinning:.
Sladkosti sú účel,možno že sa aj na Teba nalepí nejaké to kilo :grinning: :grinning: :grinning:

Aj ja vám želám krásne sviatky,najmä zdravie,a v dnešnej uponáhľanej dobe aspoň trocha času pre seba :wink:
10. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako po sviatkoch? mňa zmorila choroba
v piatok chystá jedna mamička detskú narodeninovú párty svojej dcérky Barborky v MC Anjelik- bude veselo :slight_smile: Barborka bude mať 4 roky
15. apr 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....dnes nam je smutno, babka odlieta zajtra rano....Kareemko je chory, a mne je zo vsetkeho do placu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... ale vam zavidime, ze mate rodinu pri sebe.... :cry:
19. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Už si vyzdravela Adi?Aj my sme boli chorí,ja som odležala celú Veľkú Noc,Dávid má zápal priedušiek,Oliver dnes dobral ATB.
Ako dopadla tá oslava?Bolo veľa detičiek? :dizzy_face:
Blu,ďakujeme za darčeky :dizzy_face:
23. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa to nejak bloklo :unamused: my uz mame 7 zubov :grinning: :grinning: a rastieme do zivanstva :sweat_smile: lara co si dnes tak uhanala??? ja za kecneme ale nabuduce :wink: blue asi treba zmenit klimu, prestahujeme sa??? :rolling_eyes: bo im getting mad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lara- ďakujem, už je to lepšie, len ešte všetci trochu pokašlievame a smrkáme
j1110- no vidno, že vonku je už teplo, všetci sú von :wink:
na tej oslave bolo asi 8 mamičiek a detičiek, ale bolo super, bola torta - oslávenkyňa fúkala sviečky, detské šampanské, darčeky, deti dostali lízatka.....
Takže sme dohodnuté, pre tie mamičky, ktorým to vyhovuje poobede - UTORKY O 15:30 V MC ANJELIK, čakám Vás :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,niesla som Dávidovi obed,je doma chorý :unamused:
... kočík je super!
Adi,mne to vyhovuje,ak nám do toho nič nepríde,sme tam. :slight_smile:
Jani prídeš aj Ty?Lasenka?
24. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam Sninu dopredu :wink:

a co bude v utorky? asi mi nieco uslo :confused:
27. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem,
dlho som tu nebola, ale všetko som prečítala, takže mam prehľad. Vonku je super, sme teda stále mimo domu. Konečneeeee teplučko, užívajme si to :sunglasses:
27. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja že keď sem nakuknem, tak bude 10 strán zapísaných a tu skoro nič :confused:
Ako sa máte?? My fajn, tiež sme boli choré a keď neprestane fúkať,, tak zase aj budeme. Aj u vás tak fúka?? tu už 4tý deň :angry:
29. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jett, preto tu nikto nepise,lebo ako si si vsimla, v snine ma internet len 6 mamiciek.... :confused:
jana, co nikdy nie si na skype????ja ze konecne pokecame a ty nic.... :unamused:
lara...cauuuuu....drobec stale chory? :cry:
1. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa mate?my s dcerkou super sme v anglii a uz pomaly sa chystame aj domov len musime vybavit pas to je podstatne.
1. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok