Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

bluebell12sr
2. máj 2009

ahoj mirrabella, pekne vitame, kde presne v anglicku ste? aj my sme....uz 13 rokov.... 😉
jana.....stale cakam,ze prides na skype...a ty nic a nic...
a ani lara mi uz nevola... ☹

lara86
3. máj 2009

Ahojte,
my sme boli celý víkend bez internetu,strašné 😀
vitaj Mirrabella,si Sninčanka?

bluebell12sr
3. máj 2009

lara, taketo ospravedlnenie neakceptujeme.... 🙄
ok, idem ti hned zavolat... 😵

j1110
3. máj 2009

co jana . blue ja mam skype nonstop on ale mozem len pisat lebo mala spi a ked nespi tak 😖 mame uz osem zubov 😅 😀 zubacik moj

padriana
4. máj 2009

Ahojte mamičky,tak Deň matiek sa blíži. PRÍDTE V SOBOTU NA OSLAVU - MíľA PRE MAMU - NA NÁMESTIE OD 15H. PEťO BAžíK, MAJA PETRíKOVA- SUPERSTARISTI. a veľa iného - atrakcie pre deti, detský kútik atd.

yravas
4. máj 2009

Aďka, určite prídeme 😀

zuzana17
5. máj 2009

Ahojte Sninčanky 😉
Adi aj my určite prídeme ( malému je už lepšie) 😀 , len dúfam, že nebude pršať 😖

lara86
6. máj 2009

Dúfam,že aj my,ak sa niečo nezmení 😉
Adi,v utorok som nemohla,ale na budúci určite prídeme 🙂
Jani,to aby si už aj začala umývať zúbky 😀 😵

j1110
8. máj 2009

ahoje aj ja priiidem 😉 a lara cekni fotecky mame 8 a dnes sme zacali chodit popri kociku 😀

bluebell12sr
9. máj 2009

ahojte, ako vidim, lasenka sa nam uz davno neozvala.... 😕
janko, uz chodite? 😲 no neviem sa dockat leta, kedy malu princeznu uvidim...
lara,vcera som sa smiala na tych kamenakoch co babka hovorila o Oliverkovi.... 😀 😀 😀
aho zuzana 😵

zuzana17
9. máj 2009

ahoj bluebell 🙂

zuzana17
9. máj 2009

no to dnešné počasie je strašné ☹ Dúfam, že nebude pršať, lebo sa tešíme na Míľu 😉

j1110
9. máj 2009

lara posli my tvoj email nech ti poslem maleho fotky 🙂

lara86
10. máj 2009

Adi,bolo to krásne.Oliver sa veľmi tešil,len nevedel čo skôr,či bežať na koníka,alebo sa hrať so všetkými hračkami 😀 .Dúfam,že väčšina mamičiek podporila MC- 🙂 ,kiežby takýchto podujatí bolo čo najviac.

Jani,IP,a pošli mi aj tú fotku,kde som Nelinku posadila na kolotoč 😢

Zuzi,Miškova obľúbena hračka tam nebola 😀

Blu,večer na skype-dopovieme Ti tie ostatné 😀

padriana
10. máj 2009

Ahojte, tak je to za nami, konečne si na chvíľu vydýchnem. Dúfam, že ste boli spokojné, až na pár nedostatkov - to dopadlo celkom fajn. Bude to aj na TV Zeplín- ale tam som to ja dorafala riadne. Účasť bola skvelá - 289 ľudí len zaregistrovaných. Ostatných oveľa viac.
lara- dakujem za povzbudenie, budeme sa snažiť - snád na Deň detí 😉 Mohli ste predávať zmrzlinu? či to nie je možné vonku?
Zuzi, aká je obľúbená hračka? viac sa nám do auta nezmestilo. Pri tom počasí, sme mysleli, že toľko ani nevyužijeme. Aj o 15h. na štarte bola biedna účasť, ale potom sa to akosi rozhýbalo. Aj tombola už bola neskoro, už boli skoro všetci rozídení, takže balíčky ostali v MC. Ale Peťo Bažík bol super - boli sme s ním v Korze 😲
Ak sa dostanem k fotoaparátu- dodám aj nejaké fotky

lara86
10. máj 2009

Na to,že v Kamenici bol letecký deň,tak bolo naozaj skvelá účasť.
S tou zmrzlinou to asi nebude možné 😀 ,ale na deň Detí určite prídeme.

Jani,ďakujem za fotky sú krásne 😵

zuzana17
10. máj 2009

Ahojte 😉
Tak aj nám sa páčilo, počasie vyzeralo zo začiatku všelijak ale nakoniec bolo dobré 😉
Adi a tombola sa dala kúpiť? Alebo to bolo automaticky pri registrácii? Toto som nevedela 😖
Miško obľúbená hračke je modrá skákajúca kravička ( či čo to vlastne je) 😝 😀 😀
Adi a čo si dorafala??? Tento týždeň asi ešte neprídeme do MC ☹
Majte sa zatiaľ, papa 😵

padriana
11. máj 2009

čauko,
zuzi, tombola bola žrebovaná zo zaregistrovaných účastníčok, len to, že bola losovaná až nakoniec, kedy už málokto bol, čo ma mrzí, že to takto vyšlo. tiež avon si robilo anketové lístky, ktoré boli zlosovateľné. Minulého roku sme predávali tombolu, ale teraz som sa už nestíhala aj tomu venovať, tak sme to riešili takto. tú kravičku fúkaciu som nechcela brať, aby ju deti neprepichli náhodou, lebo ten skákací hrad v MC už je prasknutý. mali sme ho asi mesiac funkčný.
Zajtra - v utorok poobede 15:30 ešte oslávime Deň matiek takto v kruhu MC- pozývam srdečne.
potom ti poviem, čo všetko sa pokazilo....

zuzana17
12. máj 2009

Adi, nevadí že kravička nebola 😀 veď aj tak by sa na ňu možno nedostal 😀 😀 😀

bluebell12sr
14. máj 2009

ahojte mamicky, tak vcera som prisla na to, ako velmi ma moje dieta lubi. pozerali sme uputavku na novy detsky film 'Coroline', ktory je o tom, ako dievcatko coroline otvori dvere a najde za nim uplne iny svet, iny domov, inu mamu a otca. tak ma nieco napadlo, a spytala som sa svojho drobca: ,Kareemko, co by si robil, keby si zistil, ze ja nie som tvoja skutocna mamicka?' kareemko sa na mna vazne pozrel a povedal: ,Objal by som ta, pobozkal a zmizol prec., ....... 😨 😢 ☹ .... no nie prave odpoved, ktoru som ocakavala.... ☹

lara86
15. máj 2009

😀 😀 😀 ...nie je on po mne,aj ja mám niekedy chuť zmiznúť 😎

bluebell12sr
16. máj 2009

aj ja... tak to mame potom v rodine 😉

j1110
16. máj 2009

este ze to moje nevie zatial rozpravat 😅

bluebell12sr
17. máj 2009

jani, pockaj, ved aj na teba pride 😀
inac, videla som fotecky na FB, mala je rozkosna!!!

j1110
19. máj 2009

😅 dakujem a inak nam ide dalsi zub 😀 tak nam nikde nie je dobreeee 😢

aa lasenka ma jakubka pri sebe 🙂

blue dufam ze bude sranda ked prides, my uz mozno budeme aj chodit 😲

padriana
26. máj 2009

Ahojte mamičky pozývame Vás s detičkami pri príležitosti DŇA DETÍ do areálu AJC - Sídlisko I., kde otvárajú lonžovací kruh. Bude tam veľa zaujímavých aktivít, prídte, uvidíte od 13hod.

lara86
28. máj 2009

Kedy to bude 1.júna?

padriana
28. máj 2009

Ahojte, lara, dakujem, ze si ma upozornila, takže to bude v nedeľu 31.5.09
potom ešte v pondelok oslávime v MC Anjelik

zuzana17
28. máj 2009

Ahojte 😉
Adi a dokedy to asi bude? Neviem kedy sa mi malý zobudí a chcem vedieť, či sa nám potom ešte oplatí ísť 😉

padriana
29. máj 2009

Zuzi neviem to odhadnúť, ale asi tak 2-3 hodinky a možno dlhšie.
Dnes bola v MC beseda zdravej výživy detí s odborníčkou a prezentácia výrobkov Nestlé.
V pondelok bude ukážková hodina angličtiny pre deti dlhoročnou lektorkou.
tiež by sme chceli navrhnúť, ak by bol záujem o napr. volejbal mamičiek v nejakej telocvični. Záujemkyne ozvite sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre