Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

esci
autor
26. mar 2008

jett, drzim palce...ako ti malicka spinka? My odkedy mame zubky, kojenie je boleeeest, ale snazim sa vydrzat, uvidim, dokedy.. 🤐

jett
26. mar 2008

noo, tak to ti verím... skús si obstarat klobúčiky. Ja cez ne kojím odzačiatku, malá sa nevedela chytiť a teraz bez nich nechce 😝

A opýtaj sa skôr, ako nespinká 😝 😠 . Cez deň len také 15minútovky na rukách a v noci - zaspí okolo 21h na 4hodinky a potom sa kojíme do 6tej každú hodinu 😒 a potom už musíme "žiť" naplno. Ako je to u teba, už dobre, nie?

esci
autor
26. mar 2008

jett, uz som planovala viacraz a nakoniec som nekupila.. 🙄 mne sa kojilo dobre bez nich, len to hryzenie-teda skor zarezavanie je neprijemne. Ale nevadi.
mala spinka celkom dobre, niekedy sa zobudi aj 2x v noci, ale manzel k nej ide a niekedy spi od vecera do pol deviatej rana, co sa uz bojim, co sa deje...a aka bude plienka precikana...ked sli prve zubky, to bolo tazsie...rezim sa vam upravi okolo stvrteho mesiaca, vravi sa, tak dufam, ze k lepsiemu, uz som takmer zabudla, ze spociatku mala Bella den vymeneny za noc a naopka 😀

jett
26. mar 2008

jóój, želám si, aby sa nám to už upravilo 🙂

a ja som tých klobúčikov teda poskúšala, mám ich doma na "tisíce" - finančne 😠(kupoval aj MM aj ja a máme aj 2mo 😠 😠 ) .Ale na každých bolo niečo iné dobré, nakoniec si malá vybrala aké jej vyhovujú, treba skúšať...

lucinka21
27. mar 2008

Ahojte maminky!!! Ja len tak na skok. Dnes nás pustili domov!!!!!!!! Máme malinkú Terezku Anabell, narodila sa nám na velkonočnú nedelu 🙂 🙂 🙂 Musím už utekat... Zatial pá

esci
autor
27. mar 2008

jaaaaj, lucka, blahozelam velmi. Idem pozriet, ci si prihodila fotky, ak nie, daj neskor. Drzte sa a pusinku malickej, s krasnym menom.

lasenka
27. mar 2008

lucinka - aj ja ti blahozelam z celeho srdca 🙂
rodila si v Snine? lebo ak ano, lezala si tam urcite s mojimi dvoma kolegynkami 🙂

jett
28. mar 2008

dobré ránko 🙂

Lucinka gratulujeme aj my 😵 😵 Veľa zdravíčka želáme! 😵

lara86
28. mar 2008

Lucinka aj ja sa pripajam s gratulaciou,malinkej Terezke Anabel vela zdravia,stastia a nech vam rastie do krasy.
Nevies co je s Kristinou,nebola tam s Tebou? 🙂

lara86
28. mar 2008

skoro som zabudla,
Esci a Laenka,vsetko naj k vasmu sviatku 🙂 🙂 🙂

lara86
28. mar 2008

Lasenka,vyskocilo mi s z Tvojho mena 😅

lasenka
28. mar 2008

lara - si velmi mila, dakujem 🙂

kristina011
28. mar 2008

Ahojky.
Ja sa stále hlásim ako 2 v 1.
Lucinka, zo srdiečka ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 k malej princeznej.
Ja stále nič, a to som si myslela, že porodím skôr než a ty a aha. Predbehli ste nás. 🙂
Inak, ak budeš mať času, popíš čo a jak, pri kom si rodila ... napíš IP 😉

bluebell12sr
29. mar 2008

Lucinka, gratulujem!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

lucinka21
30. mar 2008

Dakujem baby... ste zlaté... 😵 😵 Fotky pridám trošku neskor... naozaj teraz moc nestíhame... a hlavne nam nejde ešte net, iba u rodičov.. tak 😒 😒 Ale malinká je zlatučká - celý tatino 😉
Lasenka - ano v Snine, bolo nás tam vela maminiek, v nedelu som rodila iba ja... ale v priebehu týždna, takmer kazdy den nejake bábo... tuším okolo 11 novonarodenych detičiek - čo sa mi zdalo teda až až dosť. Ja som ale bola na nadštand. izbe.. takze som mala len jednu spolubývajucu, no pri ranajkách sme sa stretávali všetky...

Kristinka poslala som ti IP

Zatial sa majte... idem pozriet moj pokladik,
musíme si najst taký svoj systém, potom sa dostanem k netu viac... 😉

kristina011
1. apr 2008

Ahojky.
Ja dnes fachčím na príjem do nemocky. Tak mi držte prosím pršteky. Veľmi sa bojkam, čo tam so mnou porobia. 😖
Dúfam, že všetko dobre dopadne a my dve s Karinkou sa už cez víkend ohlásime.
pa 😉

lucinka, ďakujem za IP 😵 😀 😵

kristina011
3. apr 2008

Ahoojte Píšem vám v mene Kristiny.... Včera ráno sa nám narodil Richard a jeho miery 4100g a 53 cm 😵 😵 😵 😀 😀

lara86
3. apr 2008

Kristina,gratulujenm,tak namiesto Karin mate Riska,noo riadny chlapik 😵,pridte sa co najskôr ukazat,aj vy Luci 🙂
Luci,mala si epi?
Uz dlho som nebola na nete,obe deti su chore 😒

esci
autor
3. apr 2008

Richard? Kristinka, tak blahozelam, dnes ma tusim rovno aj meniny ! drzte sa vsetky ( priznavam sa, ze som myslela, ze to bude chlapcek,ked najprv vraveli chlapceka, potom dievcatko ). mala som pocit, ze to bude chlapcek.

lucinka21
3. apr 2008

Jeeeeeeej Kristinka!!! Richard 😵 😵 😵 To teda muselo byt prekvapenie!!!!! Uuuuffffffffff!!! Prajeme vela vela zdravíčka, a nech ste čím skor domka 😉

Lara- nie nemala, ale nabudúce /o 5-6ročkov mozno, ak?/ tak si URCITE dám.. Prišli sme ráno o 9tej do nemocky, a vraj tam nebol anesteziolog.. škoda ze sme to nemali dohodnuté vopred... Tie kontrakcie boli strašné, myslela som ze tam zomriem, bola som modrá az fialova, cela som sa triasla, nemohla som povedat ani slovo... chudák manzel, bol tam s nami cely čas, trápil sa - lebo mi nemohol pomoct... ale porod potom sám o sebe bola pohda, okolo 14tej som začala citit také tie silne tlaky, vzali ma na sál, a na tretie zatlačenie bola malinka vonku, šitie ani nástrih som necitila vobec... drobček sa narodil 14.35... takže v celku OK. 😉

bluebell12sr
3. apr 2008

Kristinka gratulujem!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
luci, 5-6 rockov? 😉 .....
no my sa chystame v pondelok letiet, prania mama asi na 6 pracok, zehlenia na 3 poobedia a zajtra este cely den robim... hura... 😒

esci
autor
3. apr 2008

bluebell, idete do SV?ci uz konecne na tu Floridu?

luci, moj manzel to znasal vyborne, ten sa aj drzo chodil pozerat tam, kde som si nezelala 😉 aj sekciu znasal dobre- prisiel a opytal sa, citis nieco? lebo mas celkom otvorene brucho 🙄

lasenka
3. apr 2008

Dobry vecer 😉

kristinka - blahozelam blahozelam blahozelam 😵 tak to muselo byt prekvapenie, co? mala si to meno vobec pripravene?
ostatne kocky- zdravim vas, prisla som len na skok 😉

bluebell12sr
3. apr 2008

esci, no tvoj manzel ma teda dobry zmysel pre cierny humor 😀 😀 😀 na floridu este nie, zatial len na slovensko....

jett
4. apr 2008

Dobré ránko 🙂

Gratulujem Riškovi aj maminke 😵 😵 Želáme veľa zdravia! 😵

Inak, rodičia boli v tom, že budú mať dievčatko? 😕 😅

lara86
4. apr 2008

Esci,uz dlho som sa tak nepbavila,prepac 😅
..ak pôjde Blu na Floridu,prosim Ta pripomen jej,nech si vezme ten velky kufor z mojej komory 😀 😀 😀
Luci,to si mala dost rychlo,niektore maminky sa vraj trapia dlhsie ☹ ,hlavne,ze to mate s Kristinou za sebou,ze?
Jett,Lasenka uz dlho ste sa neukazali...
Blu,IP

jett
4. apr 2008

jaq váááás čítam, len nič nepíšete ☹ . Ja som rodila 8hodín 😒

esci
autor
4. apr 2008

ale zabudla som napisat, ze on sa to tak opatrne opytal, lebo prvu sekciu som citila rezanie, pri druhej sa pytal, ale necitila som nic ( jedine, ked vyberaju dieta, tak pride strasne na vracanie ). On to ale ozaj ok znasal , resp. si to ja myslim 😅 ale ked kamarat prisiel po narodeni Isabelly do nemocky a siel mi blahozelat, tak som zacala vracat aspon 5x, co tam bol, tak ten sa triasol este aj na druhy den, co to zeny prezivaju, ci to je ok...vtedy sa moj manzel-hrdina smial. Este dva tyzdne po sekcii na mna kamos pozeral, ci som ok a nahodou neumieram 😀

blu, mas zobrat kufor z larinej komory, prosim ta! 🙂
lari, tak? dobre? 😉

lasenka ma dnes narodeniny, nepisem kolke, ale dufam, ze doma neplace 😉 😀 aspon myslim, ze dnes je 4.4, je?

esci
autor
4. apr 2008

jett, 8 hodin znie mne dost dobre...

lara86
4. apr 2008

Esci 😅 😅 😅
Lasenkaaaa vsetko najlepsie k narodeninam,vela zdravia,stastia a vsetko co si zelas 😉
Jett,uz piseme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre