Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

susana28
8. feb 2010

Bibka, ty nosíš malej aj sebe prezúvky do madarasu? Zajtra berem mamku aj krstnú na nákupy a kým sa babky potárajú po obchodoch tak sa chceme vyblázniť s Vaneskou 😉

veronika1982
9. feb 2010

dobre ranko.. kde ste vsetci...my sme uz hore od siestej.. byt upratany, vlasy umyte a pojdem dat spat mateja a idem zehlit..

tak co bibka sused vrta? ak hej tak kludne dojdite k nam..

maca77
9. feb 2010

dobré ránko

uff, budíček o 6-tej si ani neviem predstaviť, som si nejak zvykla, že Tami spí dlhšie, ale do roka to tak nebolo, tiež sme vstávali skoro 😝

zajtra idem do poradne, takže budem musieť skoro vstávať 😒

idem aj ja trošku poupratovať... pekný deň 🙂

veronika1982
9. feb 2010

tak ja uz mam dozehlene a matej este spi tak mu idem chystat obed.

sophie1981
9. feb 2010

uz sme tu....sme boli na UPSVaR.......zajtra este opdnesiem vsetko vyplnene a konecne budu prasule....bo bez prijmu zivot o nicom.... 😝 ...hlaven ak clovek vysoli u zubara 30 eur..... 🙄

sused este vrta o dusu......ale snad uz to bude miernejsie....momentalne neme vodu.... 😒 ...esteze som mala v rychlovarnej konvici....bo nevie v com by som malej cestoviny navarila..... 😕 ...

susan, pre katku nosim papucky, ja sa snazim mat nie dierkave ponozky..... 😀 😀 😀 😀 .....

nic, utekam dovarit ten spenat.....katka sedi v stolicke pri mne(cudo) a pluje caj vsade dookola.... 😠 ......ofrkane vsetko prezliekam ju aj 4 x do dna.....

zuzana612
9. feb 2010

caute, tak ja mam Matusa v posteli, Lili na cicke, tak mam klud. Ale pred chvilou mi praskli nervy a Matus dostal poriadne dve po holom zadku lebo uz ma nebavi aj 2x za den ho celeho prezliekat lebo sa dosere ay do pol chrbta. A ked ho dam na nocnik, tak nic, Tak ked vstane, tak tam bude sediet kym sa nevycura, aj ak to ma byt do vecera 🙄 Nasi isli do Polska po mlieko a plienky tomu zaranovi, tak som mu povedala ze to su posledne 3 balenia co mu kupuju!!!! Inac nemame nic nove, Lili ma stale sople tak mame ine kvapky do nosa ktore dufam uz zaberu 😖

veronika1982
9. feb 2010

zuzi mi sme tiez mali sopliky ked bol matej maly a velmi nam pomohlo ked sme chodili kazdy den odsavat na krcne.. od vtedy ako keby utalo. ako keby bol este od narodenia zahlieneny..tak skus ci by aj vam to nepomohlo

zuzana612
9. feb 2010

veronika, zatial uz 2 tyzdne odsavame vysavacom aj 5x za den a ono to vytiahne poriadne. Uvidim co urobia tieto druhe kvapky a ak to nepomoze tak o tyzden ideme do poradne tak jej poviem nech nas niekam posle

veronika1982
9. feb 2010

no ved preto ze aj my sme vkuse odsavali lenze to co mal v predu tak to fajne slo vysavacom ale vzadu mal huste hlieny. to mi povedala aj na krcnom ze toto by sme mu nevytiahli.

susana28
9. feb 2010

Ahojte,

dnes som trochu otrasená Sme sa boli s Vaneskou hrať v tom centre v madarase, pekne sme tam hrali celú hodinku, všetko ok bolo, oko som z nej nespustila, na každú šmýkalku aj preliezku som s ňou šla. A potom kým sa obula mi malá zdrhla, bolo to pár sekúnd, som ani dajak nezaregistrovala, že hneď za rohom sú pohybovacie schody. Kým som za ňou dobehla ju už tie schody brali, aj sa tam prekoprcla jak chcela zísť, tak som urobila taký výskok na schody, že až Našťastie mala len poudieranú tváričku od schodov, ale ináč je ok. Ti poviem, tak som sa zľakla, že by si sa u mňa krvi nedorezala. Som nahnevaná na to centrum lebo vyzúvať a obúvať sa musíš pred vstupom dnu, to by ich zabilo, keby si sa vyzula dnu, čo by sa stalo?

veronika1982
9. feb 2010

tak mi balime a cakame na tatika ze nas odvezie ku babke..

susana28
9. feb 2010

Baby, tak tu to v posledných dňoch nejak viazne 😒 . Tak sa mi zdá, že sa postupne MK presúva na FB

zuzana32
9. feb 2010

noooo, ja vždy nakuknem a tu nič ☹

maca77
9. feb 2010

Zuzi, keď nakukneš, tak aj dačo napíš.... lebo keĎ každý nakukne a nič nenapíše, tak jasné, že tu nič nebude 😎

zuzana32
9. feb 2010

Maca urobila som kuk do jednej témy do druhej, a tam nikoho to by som si písala sama so sebou.
O 16.30 som šla na nákup nakukla, nič nové, prišla som domov, vybalila dala deti spať a tu opäť nič nové, ani v novembrovkách

rybecka
9. feb 2010

cafte,
ja som dnes nemala cas opat som bola u lekara s Ondrikom je velmi chori kasle v noci tak ze az vracia zahlieneny komplet ☹ takze zasa choroba u nas ja neviem co to ale nemozeme sa z toho vymotat 😖
Susana28 tak to ti verim ze si sa zlakla poznam taketo situacie nastastie za sa jej nic nestalo 😕
a Ocko no tak zajtra mu zacina ozarovanie a vsetky vysetrenia 😖 zacina mu liecba tak uvidime.vsetci verime ze sa z toho dostane.
ale dnes zacina ordinacia konecne sa tesim idem k nej zehlit 😝 tak mozno medzi zehlenim a reklamou este dojdem 😀

zuzana32
9. feb 2010

no nakukla som na FB, ale mňa to tam vôbec nebaví 😠

maca77
9. feb 2010

Zuzi, ve´d ja som o 17,03 do novembroviek prispela 😀

...a cez deň som veľmi nestíhala, lebo som bola cez obed 2hodiny mimo domu, potom Tami vstala, tak okolo nej, išla som vrátiť auto k rodičom, potom zas kontrola Adamovych úloh ... no a dnes sa mu podarilo načas urobiť úlohy aj sa naučiť, tak mal dovolené PC aj on ... konečne sú už v posteli a dúúúúfam, že skoro zaspia 😝

Janka, tie choroby sa vás ale držia 😔 ... nech už rýchlo pominú a hlavne otec nech sa z toho dostane... treba veriť....

susana28
9. feb 2010

Ahojte kočky,

tak ja viem, že nie každý deň môže byť plný príspevkov. Len akoby naša téma strácala takú tú svojskú spontánnosť. Ale veď jasné, že niekedy niet času.
Takže ku koncu dňa, zo mňa konečne opadla tá ochromenosť z dnešného dopoludnia, a už som sa na tom konečne dokázala aj zasmiať, keď som to večer rekapitulovala MM do telefónu.

Janka, a nemôže dr. urobiť nejaké vyšetrenie prečo sa Ondrejkovi, tie choroby stále vracajú? Či nemá oslabenú imunitu alebo čo? A ockovi držím palce. Neboj určite to dobre dopadne. Hlavne musí pozitívne myslieť on sám.

sophie1981
9. feb 2010

reklama.... 😀

rybecka
9. feb 2010

koniec reklamy 😀

rybecka
9. feb 2010

a ja dozehlene
Susana ide ked sa prelieci na vysetrenie ohladom imunity

sophie1981
9. feb 2010

susan...ja som chronicky pisatel do temy, ale kedze katka sa este stale dost boji vrrtacky, tak sa zdrziavame mimo domu co najviac....ale slubujem, e len co sa sused ukludni, tak sa naspat nastahujem na kona.... 😀

inac, ti verim ako si sa zlaaakla....jemineeee....ja by so ai aj skolabovala......ta to som hysterka.....mm spadla Katka na hlavu.....z kresla....to bolo kriku.... 😕 ..chuda dieta bolo zo mna vystresovane ako z padu.... 😝 .....

Janka...tak nech sa ocko drzi.....nas ide prvy marcovi tyzden do KE na zakrok.... 😕 ...poto este pomaroduje taky mesiac.....a ostanee s Kacou zasa same.... 😒

sophie1981
9. feb 2010

tak cakame na dalsiu reklamu.... 😀 ....

maca77
9. feb 2010

to aká reklama? 😕 ahá, ja kukam Panelak a Ordináciu si nahrávam 😀

sophie1981
9. feb 2010

dalsia reklama.... 😀

sophie1981
9. feb 2010

maca ja kukam panelak rano pri ranajkach....

sophie1981
9. feb 2010

ja papam parok s jogurtom...mnam.... 😀

sophie1981
9. feb 2010

a napadlo, ste tu rozoberli minule balenie na siroko.....tak neviem ci je rozdiel vychod SR, zapad SR...ale asi ano....mojej sestre oki nekazal balit na siroko vobec....ze netreba, lebo klbiky mal na prvej kontrole maly v poriadku......tak nem rozumiem..... 😀

kukulik30
autor
9. feb 2010

ahojte aj ja ordinujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre