• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
A čo Emminka v škôlke, ako? Už asi lepšie, že?
16. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lilyyyyyyy vsetuuucko najsamlepsie k meninkaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Tomina mam hore a spravila som si kafe c.2...u nas zatial fajne, slniecko sice zaslo ale ked Maju nebude mat horucku tak pojdeme aspon na chvilku von :wink:
MM ti zavidi Sjuzi to je dobre....ja niekedy zavidim MM..hlavne teraz ked Tomik stale spi 3 krat sa neda vzdy spravit taky program aky by som chcela a rada by som si niekedy sadla na cely den stolicku a kukala do kompu :grinning: ....ale take chvilky mam malokedy...je lepsie byt s detmi vonku a tesit sa z nich :dizzy_face: ako v praci v klime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooooo, niekedy si mm hovoril, že by zostal na materskej on, ale problém je, že nevie variť... To je asi jediné, inak by som aj mohla súhlasiť... tak to radšej vzdal, lebo on v kuchyni je hotové nešťastie... Resp. Miško by mal každý deň kašu a praženicu s párkami... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Bubble tu dávno nebola, že? Ona je ešte doma, alebo už robí? Nejako som nepostrehla... :confused:
16. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze hotove nestastie....MM nenavaril ani nepamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ak si dobre spominam tak prazenica slanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: ale aj tak ho vsetci luuuuuuuuuuuuuubime :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa ho síce snažím podporovať a niekedy má slabú chvíľku, že sa pýta, že ako som to uvarila a taaaak, ale jeho to vyslovene nebaví, nevie odhadnúť, čo koľko variť, stáť pri sporáku sa mu nechce... no nemá na to bunky...
Tak to minule ukončil tak, že on je chlap a že ten bol odjakživa Lovec a žena potom pri ohni ten úlovok spracovala na Jedlo... takže zostávame pri starom systéme... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja odpadnem....vyhovorky vyhovorky :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa vždy smejem Lily... :grinning: :grinning: :grinning:

Čaaaaaaaaaaaaaf Sstefi! Tak som čítala, že si si užila stretávku, supiš! :wink:
16. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf Sstefi :wink:
...ale vymysliet taketo bludy teda v tom maju prvenstvo...take by ma teda nenapadlo :grinning:
16. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je no comment, by sa tu dalo o nich vypisovať... heheeee, ale zase chlebíčky vie spraviť parádne! :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hen, Sstefi došla len pozdraviť... jaká drzosť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte raz pekne po poriadku, ako to je s tou materskou do noveho roka? :confused: a kolko má byť? a je to už isté?
16. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niee, len som si vas prečitala, vieš? ja take nerobievam, že hned aj zdrham :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do noveho roka po starom :grinning:
16. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lylik, všetko najlepšie k sviatku :dizzy_face: , a díky ale nevypijem bo idem do roboty. :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda MM navarí ked treba :grinning: je to moj šikovníček :grinning:

Emmka v pohode,už je z nej veká škôlkarka :grinning:

dnes si musím zafarbiť vlasy,ísť na opačky a nachystať si veci na piatok,idem na tp firemnú akciu :angry: :angry: :angry:
16. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď aj môj navarí: krupicovú kašu, ešte možno aj puding, praženicu a párky... :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve začal hrať rozhlas, ešte štastie že ivka už spí :angry: :rolling_eyes: :confounded:
16. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je to na opačky ? :confused:
16. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi dakujem :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja neviem, čo to sú tie opačky? :confused:
16. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa narodí bábätko a idete ho pozrieť,tak sa to u vás ako hovorí????

u nás.opačky :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no u nas sa tomu vraví, že ideme pozrieť bábo :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
16. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas :grinning:
tak to je zastaralí výraz,ja to tiež normálne nepoužívam :grinning:
Fíííha, no taký špeci výraz som fakt nepočula... :confused: :confused: :slight_smile: :grinning:
16. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok