• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
To idete kuknúť Nikolasa?
16. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ma napadlo, ako sa u vas hovoriked sa deti hraju na schovavacku a idete niekoho "opacovat? resp. poviete "opac opac"...ja som sa tak dobre pobavila...v TT sa tomu hovori humpasa humpa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a MM sa zase smeje na nasom opac opac....dufam ze chapete co som sa chcela spytat :confused: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lily, tak to si dneska zabodovalaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No musím sa spýtať mm, lebo to som tu v TT ešte nepočula. Opac opac poznám... ale asi preto, že detstvo som prežila v Blave... :grinning:
16. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa bola poprechadzať na účte a kukam, že nám stiahli mes. poplatok za plyn, a to tento mesiac plyn neplatíme, lebo je vyrovnavka :confused: je to len plyn z bytovky, čo je 100sk mesačne, ale aj tak, to čo za mores? :angry: :angry: :angry:
16. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sú to skryvky a toť vše, napočula som ešte opac opac a ani to druhé :sweat_smile: :grinning:
16. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjuzi tak to som rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hiiiiiiiii u nas idu dnes opisovat elektrinu, do kelu, ja som nato zabudla resp.povedat MM nech to opise :unamused: ja to kaslem...no uvidime csak mozno nakoniec budeme doma...och.
16. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa povie len:raz,dva,tri,....a meno toho koho som našla :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak nám tu spravili pekný domček drevený so šmýkačkou pred domom a nemá ešte ani týždeň a už je dolámaný. Ja by som niekomu ruky resp. nohy utrhla... :angry: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, tak za toto aj ja. možme my pin.ať, že nemáme žiadne ihrisko, ale je mi jasné, že je pár idiotov, ktorí nevedia čo so sebou a preto nemáme ihriská :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne a zatym sa povie meno :wink:
Sjuzi to je des, u nas na ihrisku zase niekto mily vytrhava drievka z hojdaciek, hruuuuza :confounded:
16. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Miško sa dnes ku nemu rozbehol a hneď mi ukazoval, že je tam jama... no super, ešteže sa zastavil, lebo posledné dni tam preliezal ako šalený. :unamused:
16. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A boli sme dnes doobeda na bicykli, že pôjdeme do mesta niekam a na ihrisko, tak v parku, čo je drevené ihrisko (Guliver), tak tam bola vypustená celá trieda asi 15-ročných, to ste nevideli. Tak vravím Miškovi, že ideme inde, lebo by som nemala nervy, dávať pozor na bicykel a ešte aj prosiť pubišov, aby sa Miško mohol pohojdať a šmyknúť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my rovno ani ihrisko nemáme :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy už bude nová verzia koňa? už ju slubujú rok :confused: to jak naši politici, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má byť nová verzia? Som ešte o tom nepočula... :grinning: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, ved o tom točia už pomaly rok :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam, kde o tom točia ja asi nechodím... :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som to nepocula ale nepocula som ani humpasa humpa :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude v tom :sweat_smile:

inak poriadne teplo máme vonku. aspon do decembra by takto mohlo ostať. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
16. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj sstefi... :wink:
16. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to by bolo fajn, u nas zase vykuklo slniecko...Maju este spi tak tesim ze aspon hodku tristvrte bez placu..uvidime aky sa zobudi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Miško má voľajakú vyštípanú pusu... neviem, čo mu mám na to dať... bojím sa, aby sa mu tam nakoniec nespravil herpes... Asi to má z tých malín a hrozna, čo včera na kilá pucoval u babky na záhrade... :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem...a co tak obycajny jeleni loj....ja neviem ci sa to takym krpcom moze :confused:
16. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netuším sjuzi :unamused:
16. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mu dala "hrozienkovú" mastičku obyčajnú zatiaľ, tak uvidíme. Inak som sa rozhodla, že ideme nadobro skoncovať s dudlom... lebo furt má voľačo na tej puse a určite to je z toho. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Len musím vymyslieť nejakú prupovidku... :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, tak potom porad aj mne, lebo ani my sa jej nevieme vzdať pri zaspávaní. mam pocit, že ešte aspon rok sa jej ani nezbavíme. ešteže ju má len na zaspavanie a aj v noci ju ma u seba, keby ju náhodou "potrebovala" :sweat_smile:
16. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak to stym dudlom by sa zislo aj nam. Lebo mala je na neho riadne fixovana, ked poviem ze ide spat, tak hned si pyta dudáličku. :unamused: :sunglasses:
16. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj u nas, bubul. bez nej by ani nešla :unamused:
16. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak nasa dudluje aj v noci niekedy. Posmatra rukou, v spanku a dudluje dalej.
16. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ivka :angry: :grinning:
16. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok