• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Čafte! Aj ja pijem kafe, Miško rozhadzuje gaštany po celom byte... má ich v takom fúriku, tak v jednej izbe pár vyhodí, v druhej... no šak si to pozbiera, stačí spomenúť, že mu dám cucu, to bude zbierať jak divý... :grinning:

Bubi a čo chceš ísť na hríby, či len na vzduch voľakde??? :sweat_smile: :wink:

My sme dnes spali do 6tej... no ale vždy lepšie jak do 5tej. :slight_smile: Ale som myslela, že bude spať lepšie, keďže včera dal len 3/4 hodiny za celý deň. :confused: :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zatial kupila nejake veci cez uk,ale da sa aj cez americky,ale najprv sa otukam cez uk :wink: ale všimla som si,že napr nike supravy šuštakove pre Danka,tam posielaju s Ameriky ako zadarmo,len zaplatiš za supravu 29,99libier:confused: tak aj tak sa oplati,kedže tu to vyjde raz tolko :angry: no a platim cez pay pall,je to raz dva na ich učte,žiadne prevody a pod..platim poplatok ako u klasickeho obchodnika :wink: minule som dražila jednu supravu,za 1libru :grinning: pre 3-6m Next :grinning: a s poštovnym ma vyšlo 4libry :wink: tak sa oplati,aj ked nieekdy je poštovne drahšie,ale oplati sa :wink:

no ja si fakt neviem predstaviť,že by mi Danko vstaval,čoi len o 8 :confused:
23. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi ta len tak chcem isť,na vzduch..nie na hriby,šak kto by ich jedol,a po druhe ja poznam iba muchotravky :grinning: ja len tak s Dankom niekde preč s tt :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čo ja viem, napr. na Jahodník môžeš ísť alebo do Smoleníc, tam sú lesy kolom dokola... :sunglasses:
23. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej?a jahodnik kde?to sa mi pozdava lepšie..idem kuk na mape :wink:
23. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo ešte aj na Červenom kameni je pekne aj veľké lúky sú tam, šak neviem, asi si tam bola, neeee? :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, na Jahodník ideš na Smolenice a odtiaľ odbočíš v dedine, je tam taká odbočka doľava z hlavnej za zastávkou tuším... je to asi 2 km odtiaľ. A je tam značková cesta na Záruby, odtiaľ je krásny výhľad, ale zas s Danikom asi len na plecách... :sweat_smile:
23. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale síce tam je to vybetónované, tak dalo by sa aj s kočíkom, bo cyklisti tade jazdia... jooooj, normálne si ma inšpirovala teraz, dávno som tam nebola... naposledy keď som bola vyzdvihnúť mm po pánskej jazde z chaty... heheheeeeeee
23. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja ne zas na turu chcem isť :grinning: ja len tak,klido pido :grinning: na červenom kameni sme už boli...no škoda,že tu nikde neni nič poriadne.. :confounded:
23. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubi, to je pravda, že aj keď dáš poštovné ešte aj tak ťa to výjde lacnejšie....

aj ja chcem s Emkou dnes výjsť troška vonku, aj keď ešte soplí, ale trocha vzduchu jej určite neuškodí....len mi treba ešte navariť a nemám šajnu, že čo....ale určite nie mäso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo potom na Bukovú dakde na záhorí, tam sú krásne lesy... a aj hríby možno dajaké už budú... ja by zase šla na hríby... nech máme čosik do kapustnice na vánoce... :wink:
23. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pôjdem veru i ja kuk na ten e-bay... len by som musela voľajaké prachy mať... zase idem do mínusu...
:sweat_smile:
23. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by možno aj do chtelnice na priehradu sa šla prejsť :confused: tam su aj lesy dookola,len kde tam auto zaparkujem :zipper_mouth:
23. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu, v tescu to majú tam kde je mexická, japonská a neviem aká ešte kuchyňa, ale nie vždy. Ale v DM to budú mať 100 pro. Inak baklažán je skvelý aj na lasagne, keď by si už chcela kulináriť. :slight_smile:
A keď budeš ten kus-kus pripravovať, najlepšie je ho vôbec nevariť, len zaliať vriacou vodou tak aby bola cca 1cm nad kus-kusom, posoliť a nechať pár minút odstáť. :wink:
23. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mračik,noo tak potom som dobre hladala :slight_smile: takže u nas v tt nemali...skočim domestos popozerať,aj tak mi to treba až tak na 16-tu hodinu..a dik za postup,ja by zas maturovala nad tym.. :wink:
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, ty nevieš, kde je DM v meste??? :confused:
Tam jak je Jednota - ten socíkovský obchoďák - tak pôjdeš smerom na Paulíniho ulicu a je to tak naproti PNT nábytku približne, v tzv. MOD (malý obchodný dom) :wink:
23. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,ja tam nechodim..ale už mi švekruša vysvetlila... :wink:
23. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Bubi... to fakt nechodíš domestos? Mi nevyprávaj, neverím... :grinning:
23. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem Paulínsku ulicu... ja zas mýlim s Blavou... heheeeee
23. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ideme my na bicák... papačkoooooooooooo, cez obed mrknem... :wink: :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja myslim fakt :grinning: ja ked tam mam isť,mi vlasy dupkom stavaju :grinning: jedine čo chodime,tak po vyše mestkej na zmrzku..a raz za pol roka do jednoty :sweat_smile:
23. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cafte, tak ja mam obe deti soplave a este k tomu som mala aj jazdy 2 dni po sebe tak som tu vobec nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som kukla len na skok a ide varit. Natalka stale sedi pri ranajkach, uz asi hodinu :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
idem zehlit, radsej by som isla varit ale musim na nakup tak zhlenie vyhralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak aj Tominovi trosku tece soplik, dufam ze to prejde...ja uz sa chcem po 2 rokoch vyspinkat :grinning:
23. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar zeny, vcera som nestihla, lebo maly chcel byt len na rukach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako nahle som ho polozila rak mraucal, leo chcel spat, ale len mne na rukach. A este aj tam zo spanku plakal. Tak neviem co mu bolo, ale po 22 00 hod, to uz bolo dobra. Aspon ze tak.
23. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som Vam napisat, ze sme cez vikend boli u nasich, malovali sme spajzu a ja som vlastnorucne umyla vsetky zavaraniny, aby sa to tam lesklo. Bol ich okol 500 ks, tak ma uz aj ruka z utierania bolela. A to ich predtym vsetky vynosit a potom zase nanosit naspat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale uz to je aspon pekne ciste, vonave. Teda aspon mne steny vonaju ked sa namaluju. :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este bol jarmok v ZM. Tak sme boli, Hanka uz nakupovala od prveho stanku, tam sme kupili vrtulku, potom balon za 2 eura, medovnik, a potom boli kolotoce. Tak som ju dala na maly. Aj tam tancovala na nom. Inak jedina zo vsetkych deti. :grinning: :grinning: :grinning: Lebo samozrejme tam hrala dost nahlas hudba. No a ked som isla pre nu, tak mi povedala, ja este idem. Tak som isla kupit dalsi zeton. Esteze to bolo len za 1 euro. Potom bola este skakat na hrade. A potom som ju vriekajucu tahala odtial prec. Vsetci sa obzerali, ale mala som ich v pazi. No hadam tam neminiem celu matersku.
Ked som to potom tak ratala tak ma mala stala okolo 13 eur za 2 hod.
Sju je drahsia ako Tvoj Misko za 3 dni. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz su vestci vonku, ja idem zehlit. Isli mi nakupit ingrediencie a budem varit. Dnes bude zapekana brokolica a varene zemiaky a smotanovo parkova polievka z MMB. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubulik :grinning: to ja som vcera tahala Majula za ruku domov, nechcel ist do brany a to som uz fakt hucala jak taka koza :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak plakal az domov...hruuuuza...
Majulovi sa stacilo na vinobrani pozerat na vsetky atrakcie, na ziadnu nechcel ist..asi vie ze maminka ma len jednu matersku :grinning:
23. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som dnes bola hned ráno na policií odovzdať nájdené doklady,kedže už sa mi robia nové :grinning:

dnes o 13tej mám zápis do školy a bola som platiť školné,tak som o 280€ lahšia keby ste chceli vedieť :angry:

a ked prídem z roboty pôjdeme asi zase pozrieť Katku a malého Nicolaska :slight_smile:
23. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..tak my už doma s vyletu,volal mi spravca,že o 13 hodine bude u mna,a on nikde... :angry: ale zbehli sme iba sem k nam do kamenača..Danko mi od včera v jednom kuse(ak nespi) je :confused: :dizzy_face: dufam,že mu to aj ostane..už neni tak teplo,tak mu začalo chybať :sweat_smile: mame doma kuskus,tak idem pomaly aj chystať špecialitu :grinning: bande,to budu zas nadšeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a idem robiť aj kremeš,len či sa podari,to neviem :sweat_smile:
Danko doje polievku a idem ho uspať,a dam kavu ak budemmať čas :slight_smile: tak sa majte zatial.. :slight_smile:
23. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok