• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
autor
bubi urob aj mne kavu, ja som si konecne sadla a pozeram ze mi treba este pradlo zvesat. Obe deti mi spia ale kedze som to zverejnila tak to do piatich minut nebude pravda :grinning:
aj obed hotovy, som robila morcacie mexicke sote s ryzou a este dorabam pre mm zemiaky lebo on ryzu moc nemusi
23. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozkávam, tety :grinning: :slight_smile:
23. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teta sstefi, ahoj alli, práve som dokukala v archíve Odsúdené... jaaaj, dobreeeeeeeeee :wink:
23. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani som to nedopisala a uz bol maly hore ale podarilo sa mi ho este ucicikat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte kocky :dizzy_face:
23. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odsudene sme pozerali vcera vecer, dokonca aj mm sa to paci :wink:
23. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli, tak už o tom radšej nepíš... :grinning:
23. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vtedy v postieľke a čítam, tak si to vždy pozrem v archíve... Celkom ma to chytilo, ordinácia ma prestáva baviť... panelák som nikdy nekukala... :wink:
23. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ešte máme gril.kur. stehná, tak som nevarila, ale zajtra bude perkelt s cukinovým prívarkom a zemiakmi, mnam :slight_smile:
ked pritom nezaspim (po nočnej), tak bude :grinning:
23. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sstefi, aj ja zajtra chystám tekvicovú omáčku, ale s párkami... :wink:
23. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me boli v terebeši, konečne som zohnala naplne do olynthu do zasuvky. aj to po dlhšom hladaní :angry: kupil asom hned 2 balenia, v jednej novej lekarni. teta dala ivke takeho macka-panačika, :confused: sa snažia bo v trebišove, čo nie je bohvieake velke mesto je nejakých 13 lekární, tak maju čo robit :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sme si boli po nejake cenove ponuky na okna a dvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na mneší nákup aj nejake čeče na cintorin bo mali schopné za dobrý peniaz, tak nech sa potom nenaham jak dilino :sweat_smile:
23. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrácik, no vitaj konečne si sa ukázala. som rada, dufam, že budeš dochádzať pravidelne :slight_smile:
23. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to je desný zážitok s tou kabelkou, fuj, nechcela by som. ale teda štastie, že sa aspon našla. :wink:
23. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja musím doplniť zásoby Olynthu... mám doma posledný kus... :sweat_smile:
23. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a uz je definitivne hore, milujem tieto jeho 20-minutovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Olynth my zatial mame a este som im ho teraz nedavala ale ak bude noc ako vcera tak dam, sam nan aj zabudla tak dik ze ste mi pripomenuli :sweat_smile:
23. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli, tak ho pozdravuj od nás a daj pusinku... cmuuuuuuuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkajte, telefonujem... neutečte... :grinning:
23. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I´m back... :wink:
23. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzi, tak to šup šup ukončiť, a pokecat s tetou sstef, bo idem žehliť :grinning:
23. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved zato :sunglasses:
23. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja musím žehliti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som aj ja odskočila, lebo ivka ma volala, že si mam ist k nej lahnut, tak som lahla a do minuty odpadla, moja zlata, asi chce aby si aj mama pospala :dizzy_face: :grinning:
23. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, bubble sa ukazala, no konečne. to teda bol poriadne dlhodoby "vypadok" megi :confused: dufam, že sa už nebude opakovať :slight_smile:
23. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebovala trošku sa pomojkať... zlatá...
Ja som včera Miška vyvážala v kočíku spiaceho ako polročné bábatko... :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miško zase si chce pred poobedňajším spinkaním v poslednej dobe čítať... inak začal používať budúci čas... Dnes si staval železnicu (takú plastovú) a hovorí, Bude vuačik, bude vuačik... :grinning:
23. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemojkala som ju ona je v postielke a ja na našej posteli, takže len som mala ist k nej. ked sa chce mojkat, tak mi povie "mama pod, ideme sa pomojkat" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: to najčastejšie, ked takto poobede vstane, pusinka moja malinka :dizzy_face:
23. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka sa ma denne cca 78x opýta, mama kde si bola včera? a ja že v robote, jakej robote mama? tak jej poviem v akej, kde mama? a ja že tam davaju peniažky(akože v robote), ale mohli by aj viacej davat. tak ona teraz vravi, museju davat viacej mama. :grinning:
23. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, ja to mojkanie tak zbožňujem a ešte aj to ako vonia taký vyspinkaný... lubim mooooooooooooc :grinning:
23. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, aj ja :dizzy_face: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok