"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
23. sep 2009

bubi urob aj mne kavu, ja som si konecne sadla a pozeram ze mi treba este pradlo zvesat. Obe deti mi spia ale kedze som to zverejnila tak to do piatich minut nebude pravda 😀
aj obed hotovy, som robila morcacie mexicke sote s ryzou a este dorabam pre mm zemiaky lebo on ryzu moc nemusi

sstefi
23. sep 2009

bozkávam, tety 😀 🙂

sjuzi
23. sep 2009

ahoj teta sstefi, ahoj alli, práve som dokukala v archíve Odsúdené... jaaaj, dobreeeeeeeeee 😉

allisia
autor
23. sep 2009

ani som to nedopisala a uz bol maly hore ale podarilo sa mi ho este ucicikat 😝
ahojte kocky 😵

allisia
autor
23. sep 2009

odsudene sme pozerali vcera vecer, dokonca aj mm sa to paci 😉

sjuzi
23. sep 2009

Alli, tak už o tom radšej nepíš... 😀

sjuzi
23. sep 2009

Ja som vtedy v postieľke a čítam, tak si to vždy pozrem v archíve... Celkom ma to chytilo, ordinácia ma prestáva baviť... panelák som nikdy nekukala... 😉

sstefi
23. sep 2009

my ešte máme gril.kur. stehná, tak som nevarila, ale zajtra bude perkelt s cukinovým prívarkom a zemiakmi, mnam 🙂
ked pritom nezaspim (po nočnej), tak bude 😀

sjuzi
23. sep 2009

Sstefi, aj ja zajtra chystám tekvicovú omáčku, ale s párkami... 😉

sstefi
23. sep 2009

me boli v terebeši, konečne som zohnala naplne do olynthu do zasuvky. aj to po dlhšom hladaní 😠 kupil asom hned 2 balenia, v jednej novej lekarni. teta dala ivke takeho macka-panačika, 😕 sa snažia bo v trebišove, čo nie je bohvieake velke mesto je nejakých 13 lekární, tak maju čo robit 🙄 😝

sstefi
23. sep 2009

aj sme si boli po nejake cenove ponuky na okna a dvere 😝 , na mneší nákup aj nejake čeče na cintorin bo mali schopné za dobrý peniaz, tak nech sa potom nenaham jak dilino 😅

sstefi
23. sep 2009

mrácik, no vitaj konečne si sa ukázala. som rada, dufam, že budeš dochádzať pravidelne 🙂

sstefi
23. sep 2009

zuzi to je desný zážitok s tou kabelkou, fuj, nechcela by som. ale teda štastie, že sa aspon našla. 😉

sjuzi
23. sep 2009

Aj ja musím doplniť zásoby Olynthu... mám doma posledný kus... 😅

allisia
autor
23. sep 2009

no a uz je definitivne hore, milujem tieto jeho 20-minutovky 😝

allisia
autor
23. sep 2009

Olynth my zatial mame a este som im ho teraz nedavala ale ak bude noc ako vcera tak dam, sam nan aj zabudla tak dik ze ste mi pripomenuli 😅

sjuzi
23. sep 2009

Alli, tak ho pozdravuj od nás a daj pusinku... cmuuuuuuuk 🤐 🤐 🤐

sjuzi
23. sep 2009

Počkajte, telefonujem... neutečte... 😀

sjuzi
23. sep 2009

I´m back... 😉

sstefi
23. sep 2009

sjuzi, tak to šup šup ukončiť, a pokecat s tetou sstef, bo idem žehliť 😀

sstefi
23. sep 2009

no ved zato 😎

sjuzi
23. sep 2009

Aj ja musím žehliti... 😝

sstefi
23. sep 2009

som aj ja odskočila, lebo ivka ma volala, že si mam ist k nej lahnut, tak som lahla a do minuty odpadla, moja zlata, asi chce aby si aj mama pospala 😵 😀

sstefi
23. sep 2009

jeeeej, bubble sa ukazala, no konečne. to teda bol poriadne dlhodoby "vypadok" megi 😕 dufam, že sa už nebude opakovať 🙂

sjuzi
23. sep 2009

Potrebovala trošku sa pomojkať... zlatá...
Ja som včera Miška vyvážala v kočíku spiaceho ako polročné bábatko... 😀 😀 😀

sjuzi
23. sep 2009

Miško zase si chce pred poobedňajším spinkaním v poslednej dobe čítať... inak začal používať budúci čas... Dnes si staval železnicu (takú plastovú) a hovorí, Bude vuačik, bude vuačik... 😀

sstefi
23. sep 2009

nie, nemojkala som ju ona je v postielke a ja na našej posteli, takže len som mala ist k nej. ked sa chce mojkat, tak mi povie "mama pod, ideme sa pomojkat" 😵 😵 😵 😀 to najčastejšie, ked takto poobede vstane, pusinka moja malinka 😵

sstefi
23. sep 2009

ivka sa ma denne cca 78x opýta, mama kde si bola včera? a ja že v robote, jakej robote mama? tak jej poviem v akej, kde mama? a ja že tam davaju peniažky(akože v robote), ale mohli by aj viacej davat. tak ona teraz vravi, museju davat viacej mama. 😀

sjuzi
23. sep 2009

Jaaaj, ja to mojkanie tak zbožňujem a ešte aj to ako vonia taký vyspinkaný... lubim mooooooooooooc 😀

sstefi
23. sep 2009

aj ja, aj ja 😵 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre